МІНЮСТ УКРАЇНИ

Про компанію

Керівник:

Малюська Денис Леонтійович

Дата оновлення профілю:

21.10.2021

Контакти

Юридична адреса:  01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Фактична адреса:  01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Телефони:  (044) 3642393

Телефон-факс:  (044) 2711783

Web-сайт:   https://minjust.gov.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Міністерство юстиції України – один з провідних українських органів влади, регульований за допомогою Кабінету міністрів.
Особливості роботи міністерства регулюються за допомогою президентського указу, сформованого в 2011 році.
Сьогодні міністерство безпосередньо реалізує правову політику, займається торговельною системою держави, забезпечує допомогу в процесах банкрутства. Займається діловодством, страховою документацією, державною реєстрацією прав на майно, цивільного стану, ФОП і ЮЛП.

Міністерство займається формуванням і реалізацією політики в сфері кримінальних покарань відповідно до нинішнього законодавства, контролює дотримання прав людини, надає первинну і вторинну правову допомогу.
Одна зі сфер діяльності міністерства – це інформаційна політика, забезпечення освіти та підвищення обізнаності населення у сфері права, представництво України як держави в Європейському суді і так далі.
Керівною ланкою є міністр юстиції, а також його перший заступник. У складі міністерства також присутні заступники з питань виконавчої служби, Європейського суду, цифрового розвитку та інших сфер.

Ключові слова

міністерство юстиції, україни, мінюст, контакти, телефони, адреса, гаряча лінія, сайт, портал, київ, вебсайт, телефон, інформаційний центр

Види діяльності

84.11 — Державне управління загального характеру

На карті

Координаты: 50.44734099, 30.5268846

Фотогалерея

Відгуки