ЯСИНУВАТСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ

Про компанію

Дата заснування:

1947 рік

Дата оновлення профілю:

16.06.2021

Контакти

Юридична адреса:  86108, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Лихачова, 60

Фактична адреса:  86000, Донецька обл., м. Ясинувата, вул. Артема, 31

Телефони:  (062) 2068976

E-mail:   info@jscymz.com

Web-сайт:   http://www.jscymz.com/

Інформація

Продукція, послуги

- Обладнання для проходки відкатних штреків, підготовчих виробок при розробці родовищ корисних копалин і при проходці тунелів цивільного будівництва в умовах міської забудови.
- Дробильно-і пневмозакладочние комплекси, стовбурові вантажні машини, уніфіковані бурильні установки, опрокідователі вагонеток та інше обладнання.
- Щитові комплекси, в тому числі кесонного типу, з різними видами виконавчих органів (екскаваторний роторний, шарошечний), діаметром від 1,8 до 5,6 м.

Рекламна інформація

Ясинуватський машинобудівний завод - українське виробниче підприємство, яке займається виробництвом прохідницької техніки.

Завод пропонує продукцію з таких категорій:

• Комбайни прохідницькі. Прохідницьке обладнання, яке надає Ясинуватський машинобудівний завод, призначене для проходки відкотних штреків, підготовчих виробок при розробці та експлуатації родовищ.
• Різне гірничошахтне обладнання. Дробильнозакладочні і пневмозакладочні комплекси, вантажні машини стволового типу і безліч іншого гірничошахтного обладнання виробляє дана компанія.
• Комплекси тунелепрохідницькі.

З огляду на унікальність даної продукції, завод виготовляє тунелепрохідницькі комплекси за індивідуальними замовленнями з урахуванням всіх потреб клієнта. Також завод має можливість проведення ремонту щитів.

Вкрай важливою причиною нашого успіху є гнучкість в підході і індивідуальна робота з кожним замовником. Це виражається і в технічних вимогах на кожен виріб, і в політиці ціноутворення, і в умовах оплати.

Не останню роль відіграє і бездоганне виконання зобов’язань по гарантійному обслуговуванню нашої продукції. Ми завжди розраховуємо на плідну і довгострокову співпрацю.

На карті

Координаты: 48.1356359,37.89295749

Відгуки