ПІДПРИЄМСТВО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, КП ЛОР

Image

Про компанію

Керівник:

Цьвок Роман Іванович — директор

Дата оновлення профілю:

29.01.2021

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79008, м. Львів, вул. Винниченка, 16

Фактична адреса:  79008, м. Львів, вул. Винниченка, 16

Телефони:  (032) 2612854(032) 2612831

Телефон-факс:  (032) 2999122

E-mail:   dkatp@ukr.net

Інформація

Продукція, послуги

Пропонуємо скористатись наступними послугами:
- стоянка автомобілів;
- надання автотранспортних послуг мікроавтобусом (8-місний мікроавтобус);
- послуги лікаря по передрейсовому медогляду водіїв: за підсумками огляду водій допускається або не допускається до роботи, допуск буде значитися в його маршрутному листі.

Рекламна інформація

Пересуватись по місту на власній машині - це доволі зручно, але часто з’являється проблема з паркуванням у центрі Львова. Саме тому безпрограшним варіантом буде скористатись стоянкою для автомобілів у центрі міста КП ЛОР ”Підприємство автотранспортного обслуговування”.

У нас ви зможете без проблем припаркувати свій автомобіль, не витрачаючи дорогоцінний час на пошуки паркомісць.

Також, наше підприємство забезпечує потреби Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, громадян, підприємств і організацій автомобільними перевезеннями. Ми надаємо автотранспортні послуги 8-місним комфортабельним мікроавтобусом.

Для безпечного керування транспортними засобами ви можете скористатись послугами лікаря по передрейсовому медогляду, який буде проведено у зручний для Вас час, дату та на високому рівні.

Ключові слова

парковка в центрі львова, автостоянка центр, автостоянки у львові, стоянка автомобілів на винниченка, паркування львів вихідні, оренда мікроавтобуса ціни, замовити мікроавтобус недорого, парковки в центрі львова, оплата за паркування львів, паркувальне місце в центрі, оренда паркомісця, паркомісце львів, передрейсові медичні огляди водіїв, передрейсовий медичний огляд водія, де можна припаркуватись в центрі львова, зони паркування львів

Види діяльності

52.21 — Допоміжне обслуговування наземного транспорту

На карті

Координаты: 49.84095,24.03685

Відгуки