ТАКСОН, ВИДАВНИЦТВО, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Фінікова Ніна Олексіївна

Бухгалтер:

Серпокрил Ірина Володимирівна

Дата заснування:

1992 рік

Кількість працівників:

3 чол.

Дата оновлення профілю:

01.05.2023

Графік роботи

Пн:  09:00 — 17:00

Вт:  09:00 — 17:00

Ср:  09:00 — 17:00

Чт:  09:00 — 17:00

Пт:  09:00 — 17:00

Контакти

Юридична адреса:  65091, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 5а

Поштова адреса:  04050, м. Київ, а/с, 25

Телефони:  (044) 4832746

Телефон-факс:  (044) 4835570

Інформація

Продукція, послуги

Книги / Бібліотечна техніка

Рекламна інформація

Видавництво „Таксон” працює з 1992 року, в перші роки діяльності – це була книготоргівля, а з 1996 року розпочалася видавнича справа.
Відомо, що доля народу – це доля його найкращих представників і про це ми можемо дізнатися з мемуарів та біографічної літератури.
Наше суспільство, на жаль, не знає своїх героїв, які б могли бути взірцем моралі для багатьох. Тому одна з базових ідей нашого видавництва – видання такої літератури. Нами видані спогади Юрія Бадзя „Право жити”, Миколи Руденка ”Найкраще диво – життя”, Івана Козуба „Доба і доля”.
Наступне, на чому зосереджується наша увага – це ознайомлення України й українців з найбільш цікавими роботами політичної та інтелектуальної думки неоднопланового характеру, це філософські роботи, політичні та економічні.
Економічну літературу ми почали видавати з перекладів праць західних вчених, першим з них був Гюнтер Фандель „Теорія виробництва і витрат” (переклад з німецької був зроблений під науковим редагуванням проф., д.е.н.Грещака М.Г.).
Далі була більш різнопланова робота – це переклад книг Ернеста Гелнера „Нації та націоналізм” і „Націоналізм” (переклав з англійської доктор історичних наук Георгій Касьянов, який має чимало власних робіт на цю тему). Зазначена робота, з одного боку – філософська, з другого – соціологічна, а з третього – психологічна. Не випадково було видано дві роботи в одній, бо вони цікаві ще й тим, що читач має можливість на власні очі побачити, як протягом двадцяти років трансформувалися погляди автора книг на питання націоналізму. Це видання, до речі, було відзначено Х Львівським форумом видавців (2003 р.) у номінації „Переклади”.
Базовою тезою видавництва „Таксон” завжди було видання книжок рідною мовою, а тому й бажання звернутися до генезису походження сучасної української людини, звідси книга „Етногенез та менталітет українського народу” Михайла Юрія, „З мого життя” Кирила Трильовського.
Не менш цікавою стала книга Лариси М.Л.Залеської Онишкевич „Антологія української модерної драми”, де показано, як історичні події впливали на твори українських авторів.
І так можна було б довго і цікаво описувати кожну нашу книгу.
Ми завжди намагаємося пропонувати інтелектуальному світу свою задачу – додати ще одну точку зору і зробити цей світ різноманітнішим та більш багатим. Так, у видавництві започатковані цікаві серії книжок:
• „Вища освіта у сучасному світі”;
• „Ex professo”
• „Modus vivendi”.
Саме в цій серії ми видали чимало книжок, у тому числі і монографій, хочемо робити це і далі, бо добре розуміємо, що наука потребує підтримки. Не може не хвилювати, що наукової літератури кожного наступного року видається все менше.

Дуже б хотілося, щоб всі ми бачили світ не під одним кутом зору, а під трьома, чотирма й більше, тим повніше буде наше уявлення про світ в цілому.

Види діяльності

58.11 — Видання книг

17.23 — Виробництво паперових канцелярських виробів

18.12 — Друкування іншої продукції

18.14 — Брошурувально-палітурна діяльність і надання пов’язаних із нею послуг

46.49 — Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення

58.19 — Інші види видавничої діяльності

Відгуки