Інтернет магазин ”Mobili.ua”

Про компанію

Керівник:

Петролюк Микола Павлович

Дата заснування:

1995 рік

Дата оновлення профілю:

15.07.2016

Графік роботи

Пн:  10:00 — 18:00

Вт:  10:00 — 18:00

Ср:  10:00 — 18:00

Чт:  10:00 — 18:00

Пт:  10:00 — 18:00

Сб:  10:00 — 15:00

Контакти

Юридична адреса:  79057, м. Львів, вул. Антоновича, 113а

Фактична адреса:  79057, м. Львів, вул. Антоновича, 113а

Телефони:  (067) 3707321

E-mail:   mobili.yarmarok@gmail.com

Web-сайт:   http://mobili.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Компанія ”MOBILI” це інтернет магазин меблів, товарів для дітей, освітлення, побутової техніки, товарів для спорту, також мережа магазинів елітного італійських меблів, яка представлена ​​на українському ринку з 1995 року. Спеціалізація компанії це італійські меблі від провідних італійських виробників.
Назва нашої фірми яка також є офіційною торговою маркою в перекладі з італійського ”mobili” означає ”інтер’єр”, а в перекладі з латинської ”mobilis” - ”рух”.
Наша фірма працює в напрямку як оптової, так і роздрібної торгівлі а також відкрила інтернет магазин MOBILI.ua, в якому ви можете вибрати товар і отримати вичерпну інформацію, порівняти різні моделі меблів, побутової техніки та інших товарів і зробити онлайн замовлення в режимі 7/24 .
У містах Львові та Івано-Франківську зосереджені і успішно функціонують ряд елітних салонів нашої компанії, де представлені увазі меблі провідних італійських фабрик, а також компанія має велику складську програму, що дозволяє співпрацювати з оптовими партнерами по всій Україні. Ми займаємося прямими поставками, без посередників, меблів з Італії, Польщі та інших країн і це дозволяє нам формувати гнучку цінову політику.
Відвідавши наші салони, у Львові, та Івано-Франківську Ви зможете особисто переконатися у високій якості наших меблів, і безсумнівно по достоїнству оцінити дизайн, ступінь комфорту елітних італійських меблів, кухонь та побутової техніки. Компанія MOBILI також є ексклюзивним представником італійської фабрики GM ITALIA на Україну.
Звернувшись в нашу меблеву компанію Ви зможете придбати класичні італійські меблі, побутову техніку а також дізнатися актуальні новинки та інновації сучасної меблевої індустрії Італії.
Асортимент:
▪ Більше як 100 італійських виробників меблів;
▪ Розширений інтернет-каталог;
▪ Виставковий зал площею 1000 м2;
▪ Мережа салонів в містах Львів та Івано - Франківськ,;
▪ Меблі по спеціальних проектах;
▪ Зразки і каталоги в салонах.

Послуги:
▪ Консультації;
▪ Прийом і обробка заявок;
▪ Розміщення замовлень на італійських фабриках;
▪ Сервіс на високому рівні;
▪ Розробка дизайн-проектів;
▪ Доставка меблів по всій Україні;
▪ Зборка меблів;
▪ Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Цінова політика:
Наша компанія, завдяки налагодженим тісним контактам з італійськими виробниками меблів, гарантує низькі ціни на ексклюзивні і оригінальні італійські меблі.
Також ми пропонуємо гнучку систему клієнтських знижок і бонусів.
Приходьте до нас в салони і переконайтесь самі!
Безцінний досвід:
Завдяки багаторічному досвіду роботи компанії з італійськими меблями, наші спеціалісти завжди готові підібрати оптимальні варіанти для клієнтів.
Доставка і зборка:
Ми пропонуємо доставку і зборку італійських меблів нашими досвідченими спеціалістами, допомогу у виборі меблів і побудові зручного оригінального життєвого простору.
Доставка меблів здійснюється по всій Україні, а також пропонуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Рекламна інформація

Компанія ”MOBILI” це інтернет магазин меблів, товарів для дітей, освітлення, побутової техніки, товарів для спорту, також мережа магазинів елітного італійських меблів, яка представлена ​​на українському ринку з 1995 року. Спеціалізація компанії це італійські меблі від провідних італійських виробників.

На карті

Координаты: 49.827304,23.993958

Відгуки