МАЛЕКС, ФІРМА

Про компанію

Керівник:

Майорова Лариса Володимирівна

Дата заснування:

1996 рік

Кількість працівників:

9 чол.

Вища організація:

Фірма МАЛЕКС

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 17:00

Вт:  09:00 — 17:00

Ср:  09:00 — 17:00

Чт:  09:00 — 17:00

Пт:  09:00 — 17:00

Контакти

Юридична адреса:  65104, м. Одеса, просп. Глушко, 16, к. 54

Фактична адреса:  65031, м. Одеса, вул. Промислова (Н.Боровського)37/4

Поштова адреса:  65104, м. Одеса, Проспект Академіка Глушка 16, кв. 54

Телефони:  (048) 7380756(048) 7380736(048) 7380735(050) 4951777

Телефон-факс:  (048) 7385162

Web-сайт:   http://www.maleks.odessa.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Поставка, запуск, обслуговування верстатів з ЧПУ та їх комплектующіх.Капремонт і модернізація важкого, складного, високоточного металообробного обладнання (верстати токарні, токарно-карусельні, фрезерні, координатно-розточувальні, свердлильні, плоско-, кругло, вальці-шліфувальні,), включаючи верстати з ЧПУ і обробні центру.

Рекламна інформація

Фірма МАЛЕКС відкрита для сумлінного співробітництва з машинобудівними підприємствами, обміну досвідом з модернізації металообробного
обладнання. Наш офіційний сайт www.maleks.odessa.ua
   Фірма МАЛЕКС утворилася в 1996 році з фахівців кількох одеських верстатобудівний, практично зупинилися через економічну кризу.
       Фірма має два основних напрямки роботи: перше - це ремонт і модернізація металорізальних верстатів, друге - поставка металорізальних верстатів і комплектуючих до верстатів з ЧПУ.
    Фірма МАЛЕКС спеціалізується на модернізації, ремонті, відновленні важких і унікальних верстатів і металообробних верстатів з ЧПУ і оброблювальних центрів.
    Кілька років ми працювали з замовниками поза Україною. На ринках Європи, Азії та Америки найжорстокіша конкуренція й високі вимоги до якості продукції. На своєму досвіді ми остаточно переконалися в необхідності однаково якісно працювати на експорт і внутрішній ринок.
    Фірма МАЛЕКС має досвід ремонту верстатів: токарних, токарно-карусельних, розточувальних, координатно-розточувальних, обробних центрів, радіально-свердлильних, плоско і круглошліфувальних, зубофрезерних, зубодовбальні, універсально-фрезерних верстатів, поздовжньо, огранювальних, пресів кривошипних та ін
    У фірмі працюють висококваліфіковані фахівці, є власні виробничі і складські площі. Ми виробляємо шліфування напрямних станин довжиною до 6м. Цехи фірми дозволяють розмістити і збирати верстати висотою до 8-10м.
    Виробляємо заміну шарико-гвинтових передач будь-якої довжини. Відновлюємо напрямні із застосуванням полімерного матеріалу німецького виробництва. Застосовуємо сучасну електроавтоматики і методи електромонтажу.
    Правило нашої фірми: надійшов верстат розбирається, чиститься, визначається наявність і справність деталей і тільки після цього складається остаточний план ремонту. Вузли й деталі перевіряються і фарбуються до передачі на складання верстата. З 2001 року ми в основному відмовилися від застосування електроавтоматики і матеріалів зі старих запасів держпідприємств. Дешева, багаторічного зберігання, комплектація не забезпечує надійності роботи верстата.
    Якість верстатів - це головна турбота керівництва Фірми МАЛЕКС. Ніколи, і ні за яких обставин, не знижувати вимоги до якості проведених робіт. Така установка вже стала нормою для трудового колективу. У фірмі введена персональна відповідальність за виконані роботи. Жоден верстат не відвантажується Замовнику без проведення необхідних перевірок і випробувань. Ми надаємо гарантію на всі наші верстати, не залежно від того, вказав це в контракті Замовник.
    Головні критерії для замовника - це ціна і якість, але не менш важливі ще і терміни поставки, і наявність фірмового сервісу, та інженерної підтримки, і реальне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Фірма МАЛЕКС забезпечує всі форми підтримки своїх клієнтів в Україну.
   Сьогодні на ринку систем ЧПУ безліч пропозицій від самих різних фірм. Ми пропонуємо більшості наших замовників УЧПУ компанії NCT (Угорщина), оптимальні по співвідношенню ціна-якість і застосовуються до 90% типів верстатів. Ціни виробів компанії NCT не перевищують ціни на російські аналоги, а якість відповідає європейським вимогам. Пристрої ЧПУ компанії NCT виділяються своєю простотою в користуванні, високою надійністю і зручністю в монтажі.
Фірма МАЛЕКС є ексклюзивним представником компанії NCT Kft. в Україну і має право представляти, продавати, ремонтувати і давати гарантію на її продукцію.
    Замовникам вже мають великий парк верстатів з ЧПУ типу СІМЕНС або Фанук, ми встановлюємо і ці системи ЧПУ.
    Для модернізації універсальних верстатів, пресів і заготівельного устаткування нами застосовуються програмовані контролери.

Маркетингова інформація

Торгова марка:

NCT (комплекты управления станками с ЧПУ) — Венгрия

Торгова марка:

HPB (серводвигатели подачь, шпиндельные двигатели, частотные преобразователи)) — Тайвань

Торгова марка:

PRAISETOOLS (тяжелые вальцешлифовальные станки) — Тайвань

Країни імпорту:

Венгрия, Тайвань, Россия, Литва, Латвия, Корея, Индия, Чехия, Словения

Ключові слова

верстат з чпк, токарний, фрезерний, повздовжно-фрезерний, вальце шліфовальний, Precizika Metrology, Givi Missure, Goratu, Lagun, железнодорожные Системы Danobat, PRAISETOOLS, FEMCO, KAFO, FLAIR, Redex Andantex

Види діяльності

33.20 — Установлення та монтаж машин і устатковання

28.41 — Виробництво металообробних машин

28.49 — Виробництво інших верстатів

25.62 — Механічне оброблення металевих виробів

25.94 — Виробництво кріпильних і євинтонарізних виробів

46.14 — Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками

46.19 — Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту

46.62 — Оптова торгівля верстатами

77.39 — Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів

46.69 — Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням

47.91 — Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет

62.01 — Комп’ютерне програмування

62.02 — Консультування з питань інформатизації

62.09 — Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем

63.99 — Надання інших інформаційних послуг

71.12 — Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

71.20 — Технічні випробування та дослідження

74.90 — Інша професійна, наукова та технічна діяльність

33.12 — Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення

На карті

Координаты: 46.482526,30.7233095

Відгуки