ПРЕМ’ЄР ЕКСІМ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Маївка Ростислав Ігорович

Бухгалтер:

Михайлишин Галина Іванівна

Кількість працівників:

17 чол.

Дата оновлення профілю:

01.02.2019

Контакти

Юридична адреса:  79035, м. Львів, вул. Пасічна, 162

Телефон:  (032) 2959640(032) 2954764

E-mail:   info@premier-exim.com

Web-сайт:   http://www.premier-exim.com/

Інформація

Офсетна етикетка Самоклейка етикетка Упаковка, коробка Клейкі ручки SuperCarry для групової упаковки Друк на термоусадній плівці Скляні пляшки

SuperCarry (продукт компанії SUPERTAPE - світового лідера з виробництва клейких ручок, ексклюзивним представником якої на Україні є Прем'єр Ексім) відомий європейським виробникам вже більше 15 років і активно використовується такими компаніями як Боржомі Груп, Coca Cola, Pepsi, Nestle, Danone (Evian), а також багатьма іншими компаніями виробниками мінеральних вод і напоїв в Європі та Україні.
Клейкі ручки розроблені спеціально для збільшення комфорту при перенесенні і стимулюють покупців купувати цілі упаковки товару.

Компанія Прем'єр Ексім є ексклюзивним представником потужного європейського виробника плівки і упаковки - компанії BOGUCKI, яка вже більше 26 років займає лідируючі позиції на ринку плівки і друку на ній.
BOGUCKI має ліцензію на виробництво запатентованого нововведення ZIPACK - спеціально перфорованої термоусадочної плівки, яка дає можливість покупцеві від'єднати дві упаковані пляшки від цілої упаковки. Ця інновація, яка користується успіхом в Європі вже кілька років, зараз доступна і на Україні.
Якість, яка пропонує компанія BOGUCKI, викликає захоплення не лише в українських виробників аналогічних продуктів, але і в Європі, де якість такого рівня вже не є новим.
По перше, це - контрольоване якість плівки власного виробництва. По друге, це парк сучасного обладнання, продуктивність якого дозволяє працювати на зовнішніх ринках і одночасно бути конкурентоспроможним з українськими друкарнями. По-третє, це більше 26 (!) Років досвіду на флексоринке, що дає підстави для надійної співпраці, і що вже не перший рік оцінюють транснаціональні компанії виробники напоїв.

Компанія Прем'єр Ексім (яка входить до холдингу Прем'єр Груп) пропонує високоякісну офсетну етикетку.
Майстерне використання можливостей, які дає нам сучасна техніка та індивідуальний підхід до проблем клієнта, завжди дає нам можливість забезпечувати високі стандарти якості нашої продукції і знаходити нові рішення для Ваших етикеток.
Холдинг Прем'єр Груп вже більше 15 років є надійним постачальником упаковки не тільки на Україні, але і за кордоном (продукція експортується до Росії, Молдавію, Білорусію, Грузію, Азербайджан).

Компанія Прем'єр Ексім пропонує ексклюзивну самоклеющуюся етикетку. Обладнання, на якому друкується етикетка - унікальне на Україні. Тому, технологічні рішення, пропоновані Прем'єр Ексім - теж унікальні.
Багаторічний досвід роботи з самоклеющейся етикеткою, використання тільки якісних європейських матеріалів є фундаментом для стабільного та надійного співробітництва.

Види діяльності

46.76 — Оптова торгівля іншими проміжними продуктами

18.12 — Друкування іншої продукції

18.13 — Виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг

49.41 — Вантажний автомобільний транспорт

58.19 — Інші види видавничої діяльності

73.11 — Рекламні агентства

74.10 — Спеціалізована діяльність із дизайну

Відгуки