ЦЕНТУРИОН-2000, ПП

Про компанію

Керівник:

Орєхов В’ячеслав Володимирович — Генеральний директор

Дата заснування:

1998 рік

Кількість працівників:

100 чол.

Дата оновлення профілю:

17.02.2018

Графік роботи

Пн:  09.00 — 18.00

Вт:  09.00 — 18.00

Ср:  09.00 — 18.00

Чт:  09.00 — 18.00

Пт:  09.00 — 17.00

Контакти

Телефони:  (044) 4891975(044) 2375735

Інформація

Продукція, послуги

• фізична та технічна охорона майна Замовників всіх форм власності;
• проектування систем безпеки(охоронно-пожежна сигналізація, системи відео спостереження, контролю доступу та охорони периметру);
• охорона об`єктів за допомогою пункту централізованого нагляду та
• реагування груп швидкого реагування на тривожні сповіщення;
• спостереження за системами пожежної сигналізації;
• монтаж та обслуговування систем безпеки (охоронно-пожежна сигналізація, системи відео спостереження, контролю доступу та охорони периметру);
• надання консультаційно-методичної допомоги з питань охоронної
сфери.

Рекламна інформація

Приватне підприємство «ЦЕНТУРІОН-2000» – це приватна, централізована, професійна охоронна структура, яка забезпечує повний комплекс охоронних послуг - охорона майна Замовників всіх форм власності, забезпечення правопорядку на території об’єкту і у громадських місцях, охорона об`єктів за допомогою пункту централізованого спостереження з реагуванням на тривожні сповіщення груп швидкого реагування, забезпечення контрольно-перепусткового режиму та за допомогою охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю доступу і відео нагляду, організація роботи Бюро перепусток та КПП, забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів (концертів, виставок, презентацій) супроводження і охорона Замовників, надання консультаційно-методичної допомоги з питань охоронної сфери на всій території України.

Сьогодні підприємство пропонує послуги фізичної та технічної охорони класу «high security» для об’єктів усіх форм власності та рівнів складності – від квартир громадян до великих промислових підприємств, логістичних центрів, концертних залів, виставкових та садово-паркових комплексів, музеїв, стадіонів, торгівельно-розважальних і готельних закладів, автостоянок, баз, складів та котедж- них містечок.

Нашим працівникам, які оснащені сучасною технікою та спеціальними засобами, Замовники можуть спокійно довірити, охорону майна, громадських і презентаційних заходів, вантажів та цінних паперів, що перевозяться і навіть власне життя.

Кожен працівник підприємства має високу професійну підготовку, чітко діє, як у повсякденній роботі так і в екстремальних ситуаціях. Послуги охорони підприємством надаються з матеріальною відповідальністю.

Право ПП «ЦЕНТУРІОН-2000” на здійснення даного виду діяльності підтверджено Ліцензіями МВС України та Ліцензіями Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Ефективність роботи працівників підприємства у правоохоронній сфері обумовлюється плідною взаємодією, як структурних підрозділів підприємства так і взаємодією з працівниками правоохоронних органів всіх міст України.

ПП «ЦЕНТУРІОН-2000» є вдалим поєднанням усіх позитивних якостей охоронної структури, таких як висока надійність, підприємницька гнучкість, гарантованість матеріальної відповідальності, оперативність реагування та прийнятна вартість послуг охорони.

Обираючи охорону від ПП «ЦЕНТУРІОН-2000» Ви маєте можливість, як і сотні наших постійних Замовників, на власні очі пересвідчитись у надійності Вашої безпеки.

Ключові слова

фізична охорона майна технічна охорона майна охорона майна комплекс послуг охорони послуги охорони охоронні фірми охорона і безпека охорона об’єктів охорона системи охорони проектування систем безпеки охоронно-пожежна сигналізація системи відеонагляду системи контролю доступу системи охорони периметра охорона об’єктів монтаж і обслуговування систем безпеки

Види діяльності

80.10 — Діяльність приватних охоронних служб

43.21 — Електромонтажні роботи

80.20 — Обслуговування систем безпеки

84.24 — Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки

91.03 — Діяльність із охорони та використання пам’яток історії, будівель та інших пам’яток культури

47.19 — Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

74.90 — Інша професійна, наукова та технічна діяльність

На карті

Координаты: 50.451924,30.4696098,17

Відгуки