ДЕРМАТО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

Image

Про компанію

Керівник:

Якубович Галина Михайлівна — керівник

Дата заснування:

2007 рік

Контактна особа:

Якубович Галина Михайлівна — директор

E-mail контактної особи:

tarkomarko@yahoo.com

Дата оновлення профілю:

03.02.2020

Графік роботи

Пн:  10:00 — 19:00

Вт:  10:00 — 19:00

Ср:  10:00 — 19:00

Чт:  10:00 — 19:00

Пт:  10:00 — 19:00

Сб:  10:00 — 17:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  79005, м. Львів, вул. Дороша, 3, к. 1

Фактична адреса:  79005, м. Львів, вул. Дороша, 3, к. 1

Телефон:  (032) 2753671(067) 7612556

E-mail:   yakubovych@yahoo.com , tarkomarko@yahoo.com

Web-сайт:   https://www.kosmetolog.lviv.ua/ , https://www.facebook.com/dermatologistsandcosmeticcenter/

Інформація

Косметологічні послуги по догляду за обличчям та тілом в повному об’ємі: чистки, масажі класичні, лімфодренажні, хіромасаж, пілінги поверхневі та серединні, ультразвукова та мікротокова терапія, татуаж, пірсинг, воскова та електроепіляція, фотоепіляція, фотоомолодження.

Антицелюлітні та оздоровчі програми: грязьові обгортування GUAM, обгортування ”Парафанго”, вакуумно-озоновий масаж, лікувальний масаж для дітей та дорослих, фітнес-масаж, медовий масаж.

Ін’єкційні методи корекції зморщок та проблем шкіри: мезотерапія обличчя та тіла, біоревіталізація, контурна - пластика за допомогою наповнення гіалуроновою кислотою.
- видалення бородавок, папілом та судинних зірочок;
- комплексне лікування волосся;
- лікування шкірних захворювань - консультації кандидата медичних наук, лікаря дерматовенеролога вищої категорії (Ліцензія МОЗ України АВ №417768).

НОВИНКИ:
- плазмоліфтинг - це унікальна метода безопераційного омолодження особи, яка базується на використанні власної плазми пацієнта;
- діагностика родинок (дерматоскопія) - неінвазивний метод дослідження, який дозволяє віалізувати структури шкіри (епідермісу і сосочкового шару дерми), які невидимі для неозброєного ока.

У Дермато-косметологічному центрі підібрані найкращі технології у галузі дерматологічної допомоги та косметологічних послуг. Косметологія пропонує багатий вибір методів по догляду за обличчям та тілом. Нашим завданням було створити для вас максимальний спектр пропозицій, який би задовільнив самого вибагливого клієнта.

Для нас дерматологія і косметологія – це дві невід’ємні частини. Ми вважаємо, що ці дві галузі являються одними з самих перспективних напрямків у сучасній медицині, які дарують нашим клієнтам молодість, гарну шкіру обличчя та тіла, красу та привабливість, прекрасний стан душі та вирішення багатьох іншіх проблем.

Методики, які ми використовуємо універсально поєднуються одна з одною, максимально фізіологічні та ефективні. Тільки лікар – дерматокосметолог при ретельній консультації та обстеженні шкіри може точно скласти план лікування, план процедур та відновлення.

В нашому центрі ви зможете позбутися багатьох шкірних захворювань.

Лікарі нашого центру – це дипломовані спеціалісти високого рівня, які пройшли навчання і в Україні, і закордоном. Очолює центр кандидат медичних наук з дерматовенерології, лікар вищої категорії. Ми регулярно приймаємо активну участь у виставках, конгресах, конференціях. Спеціалісти нашого центру періодично проходять тренінги підвищення кваліфікації.

фотоепіляція, фотоомолодження, послуга плазмоліфтинг, послуга діагностика родимок, дерматоскопія львів, дерматоскопічне обстеження, радіо-хвильовий ліфтинг, лікар дерматолог, дермобразія ціна, біоревіталізація вартість, чистка обличчя, татуаж львів, видалення бородавок, лікування папіломи, мезотерапія у львові, пілінг обличчя, контурна пластика, лікування шкіри, лікування косметолог у львові, депіляція недорого, масаж у львові, антицелюлітне обгортання, мікрострумова терапія, дермабразія львів

Хмарка тегів

апаратна косметологія львів апаратна косметологія особи апаратна косметологія ціни безопераційна підтяжка клініка косметології клініка косметології львів клініка косметологія клініки косметології косметичні процедури косметичні салони косметичний салон косметичний салон львів косметології косметологічні послуги косметологічні послуги львів косметологічні послуги ціни косметологічні процедури косметологічна клініка косметологічний салон косметологія косметологія особи львів косметологія процедури косметологія у львові косметологія центр лазер косметологія лазерна косметологія лазерна косметологія львів лазерна косметологія особи лазерна косметологія у львові послуги косметолога послуги косметолога львів послуги косметолога у львові послуги косметолога ціни ціни на косметологічні послуги ціни на послуги косметолога центр медичної косметології

На карті

Координаты: 49.833668, 24.040435

Фотогалерея

Відгуки