ЛІР, ВИРОБНИК МЕБЛІВ

Image

Про компанію

Керівник:

Трегер Любомир Романович — директор

Дата оновлення профілю:

28.02.2017

Контакти

Юридична адреса:  77605, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Сваричів, вул. Довга, 108

Фактична адреса:  77605, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Сваричів, вул. Довга, 108

Телефони:  (067) 7479366(067) 3146298(098) 4514108

Телефон-факс:  (03474) 45421

E-mail:   mebli_lir@mail.ru

Web-сайт:   http://www.tinyurl.com/m85gtfr/

Інформація

Фабрика меблів ”ЛІР” виробляє меблі для будь-якої зони квартири з врахуванням всіх вимог. Крім різноманіття асортименту, Вам також запропонують професійну допомогу в створенні інтер’єра, підбору меблів, сходів, аксесуарів. Фірма здійснює гарантійне обслуговування, що включає установку, монтаж, реставрацію меблів.

Більш детальніше продукцію фабрики меблів ”ЛІР” ви можете переглянути за посиланням: http://tinyurl.com/m85gtfr

Для виготовлення продукції фабрика м’яких меблів «ЛіР» завжди використовує матеріали найвищої якості як вітчизняного так і імпортного виробництва. Несучі каркаси виготовляються із екологічно чистої деревини карпатських лісів. Основою м’яких частин меблів є пружинний блок, що забезпечує швидке відновлення попередньої форми, надійність та довговічність. Еластичні паси, поролон різної густини і товщини, синтепон, войлок і ватін які є екологічно чистим матеріалом і з часом не втрачають своїх властивостей а в поєднанні з іншими компонентами створюють гарний об’єм, забезпечують м’якість та надійність меблів.

Якщо Вас приваблює чистота лінії, досконалість простих або вишуканих форм, комфорт, функціональність й якість - ласкаво просимо в багатогранний світ європейського меблевого дизайну.

Бажання надати допомогу клієнтам у створенні сучасних і класичних інтер’єрів зібрало в 1997 році молодих, сповнених енергії й ідей однодумців, що відкрили студію меблів ”ЛІР”, що вперше представила на українському ринку такі всесвітньо-відомі марки як ROFL BENZ,COR, KETTNAKER.

Меблева галузь з року в рік все більш багатогранно завойовує ринок споживачів. В умовах економіки з ринковими відносинами виробництво меблів додало нового змісту у втіленні ідей для підвищення добробуту населення та виявлення у нього естетичного смаку у створенні комфорту для своїх помешкань.

Меблева фабрика «ЛіР» є невід’ємною ланкою цього процесу на Прикарпатті. Зберігаючи вітчизняні традиції та використовуючи нові технології, враховуючи запити клієнтів підприємство впевнено, починаючи з 1995 року, наростило свій виробничий потенціал. Поступово розширюючи асортимент, застосовуючи принцип «швидкого моделювання» фабрика здобула визнання покупців по цілій Україні. На сьогодні «ЛіР» є одним із найбільших гуртових постачальників м’яких меблів у західному регіоні.

дивани від виробника, дешеві меблі, м’які меблі каталог, ліжко-диван купити, дивани івано-франківськ, виготовлення диванів, виробник меблів, виробники меблів в україні, виробництво диванів, всі меблі

На карті

Координаты: 48.9612707, 24.19063449

Фотогалерея

Відгуки