ПАНАМА КАРГО ЛАЙНЗ ЛТД

Про компанію

Дата оновлення профілю:

25.09.2015

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  04080, м. Київ

Фактична адреса:  01000, м. Київ

Телефони:  (095) 2240828

E-mail:   panamacargolines@gmail.com

Web-сайт:   http://www.panamacargolines.com/ , http://www.seahorsegroup.net/

Інформація

Продукція, послуги

Компанія «Панама Карго Лайнз Лтд Інк» займається операціями з контейнерними лініями (NVOCC) та перевезеннями сухого вантажу навалом.
Клієнтам, яких ми дуже цінуємо, ми прагнемо надавати послуги незмінно високої якості, щоб і надалі мати їхню безвідмовну підтримку.
Ми маємо на меті стати основним гравцем в цій галузі і надавати нашим клієнтам послуги з індивідуальним підходом на принципах відданості, чесності і надійності.

Підрозділ NVOCC (несудноплавна транспортна організація загального призначення)
Підрозділ NVOCC надає послуги з доданою вартістю своїм клієнтам в країнах Близького Сходу, Індостану, Південно-Східної Азії, Далекого Сходу і Латинської Америки. Наразі компанії «ПКЛ» належить понад 500 контейнерів, і очікується ще 2000 ящиків протягом 2015 року, для обслуговування зростаючих обсягів бізнесу і попиту серед клієнтів.


Тарифи компанії «ПКЛ» є дуже прийнятними серед тарифів, представлених для клієнтів на ринку. Ми надаємо послуги з мультимодальних перевезень як «єдиний перевізник» і надаємо складські приміщення через велику мережу своїх відділень. Ми розуміємо особливості кожного виду перевезень, що він потребує залучення фахівців. Наші працівники віддані своїй роботі і володіють великим досвідом, що є запорукою задоволення потреб клієнтів компанії «ПКЛ».

Ми розуміємо значення ефективного транспортування для успішної торгівлі, оскільки перевезення і торгівля взаємопов’язані. Компанія «ПКЛ» дуже тісно співпрацює з різноманітними основними лінійними і фідерними операторами і гарантує наявність вільних місць для вчасної доставки ящиків з одного пункту в інший.

Підрозділ з перевезення сухого вантажу навалом
Як оператор з перевезення сухого вантажу навалом, компанія «ПКЛ» може запропонувати транспортні засоби від невеликого балкара до супертанкеру класу «Панамакс» для перевезення нешкідливої сипучої сировини, металу та вантажу в мішках до країн Далекого Сходу, Південно-Східної Азії, Індостану, Близького Сходу і причорноморських країн.
Ми активно співпрацюємо з основними гуртовими фірмами, виробниками і гірничими компаніями, надаючи їм відповідні судна за найкращими цінами на ринку, рейсові чартери, а також чартери в розстрочку.

Ключові слова

Контейнерні перевезення, морські перевезення, вантажні перевезення, судно плавні перевезення, логістичні послуги, складські послуги, консолідація вантажів, контейнерные линии, послуги в країнах Близького Сходу

На карті

Координаты: 50.4501000,30.5234000

Відгуки