СТЕПАНКІВ, КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ

Image

Про компанію

Керівник:

Степанків — директор

Дата заснування:

1998 рік

Дата оновлення профілю:

03.12.2021

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79040, м. Львів, вул. Курмановича, 9

Фактична адреса:  79040, м. Львів, вул. Курмановича, 9

Телефони:  (032) 2675600(067) 3700011(067) 6761000(093) 8999858

Телефон-факс:  (032) 2977336

E-mail:   kondstep@ukr.net

Web-сайт:   http://stepankiv.com/ , https://www.facebook.com/StepankivTM/

Інформація

Продукція, послуги

Торти на замовлення:
- весільні торти, пляцки;
- корпоративні торти;
- дитячі торти у широкому асортименті;
- домашні торти.

Також свіжа випічка:
- рулети;
- хліб;
- печиво;
- цукерки;
- короваї.

Цукерки ”Пташине молоко”.

Рекламна інформація

Сьогодні дуже важко здивувати своїх гостей традиційними тортами чи пляцками. А от поєднання смачної випічки з натуральними інгредієнтами з оригінальним оздобленням – ось що вразить навіть найприскіпливішого любителя солодощів.

Торти від ПП «Степанків» будуть прикрасою будь-якого Вашого свята: весілля, ювілею, корпоративу, дня народження тощо. А скільки буде захоплення на личках Ваших дітей, коли вони побачать торт у вигляді свого улюбленого героя. Незвичайний тематичний торт не залишить байдужим ні дорослого, ні малого і стане кульмінацією будь-якого свята.

Торт від ПП «Степанків» - це вже привід для гарного настрою, адже він здатний створити святкову атмосферу для будь-якої компанії.

Зроби життя солодким!

Ключові слова

торти на замовлення весільні, весільні торти, торт корпоративний, на корпаратив, на будинок, на весілля, на день народження, торти на замовлення дитячі, авто торт, весілля торт, весільний торт замовити, весільний торт фото, фотографії, виготовлення торта, тортів на замовлення, випічка торта, виробництво тортів, висока якість, де купити торт у львові, день народження торт, дитячий торт, дитячі торти, домашні торти, домашня випічка, доставка торта, замовити весільний торт, замовити торт львів, замовити торт у львові

Хмарка тегів

авто торт весільні торт фото весільні торти у львові весільний торт замовити весільний торт фотографії виготовлення торта випічка торта випічка торти де купити торт у львові день народження торт дитячі торт на замовлення дитячий торт замовити дитячий торт на замовлення замовити торт у львові замовлення дитячого торта замовлення торта у львові торт весілля торт весільний на замовлення торт дитячий на замовлення торт доставка торт корпоративний торт купити торт на будинок торт на весілля торт на замовлення дитячий торт на народження торти весільні львів торти день народження торти дитячі на замовлення торти для дітей торти доставка львів торти замовлення доставка торти на будинок львів торти на весілля торти на день народження торти на замовлення весільні торти на замовлення дитячі торти на замовлення у львові торти суфле торти ціни фото весільні торти фото весільний торт фото торти шоу торт ювілейний торт

Філії, представництва

м. Львів, вул. П. Панча, 18Б
тел. +38 (098) 274 50 10

На карті

Координаты: 49.828112,23.944872

Фотогалерея

Відгуки