СТЕПАНКІВ, КОНДИТЕРСЬКІ ВИРОБИ

Image

Про компанію

Керівник:

Степанків — директор

Дата заснування:

1998 рік

Контактна особа:

Назар

E-mail контактної особи:

kondstep@ukr.net

Дата оновлення профілю:

07.11.2019

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79040, м. Львів, вул. Курмановича, 9

Фактична адреса:  79040, м. Львів, вул. Курмановича, 9

Телефон:  (032) 2675600(067) 3700011(067) 6761000(093) 8999858

Телефон-факс:  (032) 2977336

E-mail:   kondstep@ukr.net

Web-сайт:   http://stepankiv.com/ , https://www.facebook.com/stepankivconfectionery/

Інформація

Торти на замовлення:
- весільні торти, пляцки;
- корпоративні;
- дитячі торти у широкому асортименті;
- домашні.

Також:
- рулети;
- хліб;
- печиво;
- цукерки;
- короваї.

Цукерки ”Пташине молоко”.

Сьогодні дуже важко здивувати своїх гостей традиційними тортами чи пляцками. А от поєднання смачної випічки з натуральними інгредієнтами з оригінальним оздобленням – ось що вразить навіть найприскіпливішого любителя солодощів.

Торти від ПП «Степанків» будуть прикрасою будь-якого Вашого свята: весілля, ювілею, корпоративну, дня народження тощо. А скільки буде захоплення на личках Ваших дітей, коли вони побачать торт у вигляді свого улюбленого героя. Незвичайний тематичний торт не залишить байдужим ні дорослого, ні малого і стане кульмінацією будь-якого свята.

Торт від ПП «Степанків» - це вже привід для гарного настрою, адже він здатний створити святкову атмосферу для будь-якої компанії.

Зроби життя солодким!

торти на замовлення весільні, весільні торти, торт корпоративний, на корпаратив, на будинок, на весілля, на день народження, торти на замовлення дитячі, авто торт, весілля торт, весільний торт замовити, весільний торт фото, фотографії, виготовлення торта, тортів на замовлення, випічка торта, виробництво тортів, висока якість, де купити торт у львові, день народження торт, дитячий торт, дитячі торти, домашні торти, домашня випічка, доставка торта, замовити весільний торт, замовити торт львів, замовити торт у львові

Хмарка тегів

авто торт весілля торт весільні торт фото весільні торти замовлення весільні торти на замовлення весільні торти у львові весільний торт замовити весільний торт фото весільний торт фотографії виготовлення торта випічка торта випічка торти де купити торт у львові день народження торт дитячі торт на замовлення дитячий торт замовити дитячий торт на замовлення домашні торти доставка торта замовити весільний торт замовити торт у львові замовлення дитячого торта замовлення торта у львові торт весілля торт весільний на замовлення торт дитячий на замовлення торт доставка торт корпоративний торт купити торт на будинок торт на весілля торт на день народження торт на замовлення дитячий торт на народження торти весільні львів торти весільні на замовлення торти день народження торти дитячі на замовлення торти для дітей торти доставка львів торти замовлення доставка торти на будинок львів торти на весілля торти на день народження торти на замовлення весільні торти на замовлення дитячі торти на замовлення у львові торти суфле торти ціни фото весільні торти фото весільний торт фото торти фото торти весільні шоу торт ювілейний торт

Філії, представництва

м. Львів, вул. П. Панча, 18-Б
тел. +38 (098) 274 50 10

На карті

Координаты: 49.828112,23.944872

Відгуки