ПРОДАЖ КАВОВИХ АВТОМАТІВ

Image

Про компанію

Керівник:

Куренков Дмитро — директор

Дата заснування:

2009 рік

Контактна особа:

Дмитро

E-mail контактної особи:

vending@easyvending.com.ua

Дата оновлення профілю:

22.08.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  10:00 — 12:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 86

Фактична адреса:  04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 86

Телефон:  (097) 8888459(066) 8888449(063) 3925885(044) 3600670

E-mail:   vending@easyvending.com.ua

Web-сайт:   https://easyvending.com.ua/

Інформація

Широкий вибір торгових, кавових автоматів, кави і інгредієнтів для вендингу за найнижчими цінами на ринку України.

Наша продукція:
- кава;
- інгредієнти;
- стакани;
- розмішувачі;
- продукція HoReCa&Ritail;
- кавові автомати;
- кавоварки, кавомати;
- деталювання Saeco, Bianchi, Necta, MK (Вендінг);
- запчастини Saeco, Bianchi, Necta.

Сервісне обслуговування Saeco, Bianchi, Necta, MK.

Компанія «EASYVENDING» була заснована, як торгова і сервісна компанія, основними напрямками діяльності якої стали дистрибуція кави, інгредієнтів і витратних матеріалів для вендингу, продаж і технічне обслуговування торгових автоматів, а також комплектуючих до них.

За роки роботи компанія «EASYVENDING» створила динамічно розвивається мережа кавових автоматів, тому всі нюанси вендингового бізнесу знайомі нам не з чуток. Саме це допомагає «EASYVENDING» зрозуміти і задовольнити всі потреби, як початківців, так і досвідчених вендорів.

Каталог пропонованих товарів виконаний у зручному форматі інтернет-магазину, що дозволяє попередньо вивчити представлені товари, а також здійснити замовлення в будь-який час, навіть коли менеджери недоступні. Ціни, інформація та фотографії в каталозі завжди актуальні і відповідають товарам: ви отримаєте саме те, що замовляли і саме за тією ціною, яка була на момент замовлення.

Ціни на товари встановлені в гривнях, що дозволяє вам при співпраці з нами не залежати від коливань курсу валют, а також його інтерпретації постачальниками.

Компанія «EASYVENDING» не встановлює обмежень за обсягом стартового або щомісячного замовлення, не вимагаємо процедури реєстрації та вступних внесків. Для того щоб почати працювати з «EASYVENDING» потрібно просто набрати номер.

Одного разу здійснивши замовлення, ви стаєте нашим клієнтом, а значить, отримуєте всебічну підтримку з нашого боку, яка включає в себе, наприклад, безкоштовні консультації наших інженерів.

Торгова марка:

Easyvending

Стандарти якості:

Наличие сертификатов качества

кавові автомати, кавові машини, кава в зернах, інгредієнти для вендингу, mokate, ristora, satro, venda, ics, продаж кавових автоматів, куплю інгредієнти для кавових автоматів, кавоварка, вендінг, кава в зернах, склянки пластикові паперові, запчастини до кавоматів, ambassador, biancaffe, caffe poli, caffe vero, covim, horeca, ics, julius meinl, karoma, lavazza, musetti, nero aroma, ristora, saeco vending, satro, venda, автомат для приготування кави, автомат для продажу, автомат кавовий, автомати для продажу кави, автомати для продажу напоїв, білий шоколад ristora bar порційний, блок каністр

На карті

Координаты: 50.477163, 30.486154

Фотогалерея

Відгуки