KARASHETSKYY ARCHITECTS, БЮРО АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ

Image

Про компанію

Контактна особа:

Карашецький Ярослав

E-mail контактної особи:

karashetskyy.y@gmail.com

Дата оновлення профілю:

08.08.2018

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79041, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73

Фактична адреса:  79041, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73

Телефон:  (066) 6803395

E-mail:   karashetskyy.y@gmail.com

Web-сайт:   http://www.karchitects.com.ua/

Інформація

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ – надаємо весь спектр послуг з архітектурного проектування будівель різноманітного функціонального призначення, забезпечуємо розроблення суміжних інженерних розділів проекту та кошторису. Виконуємо весь цикл проектування від концепції до робочої документації.

МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЕКТІВ - забезпечуємо процес керівництва проекту та координації між усіма учасниками процесу на всіх етапах проектування та будівництва.

АРХІТЕКТУРНИЙ КОНСАЛТИНГ - надаємо послуги з аналітики інвестиційних проектів будівництва, ділянок під будівництво, консультування щодо будівництва та реконструкції.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ – виконуємо проекти інтер’єрів комерційних та житлових приміщень. Наш проект починається від концепції розпланування і закінчується розробленням найдрібніших деталей, які будуть наповнювати майбутній інтер’єр.

ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ надаємо послуги з комплексного розроблення фірмового стилю та інтер’єру.

Бюро архітектури та дизайну KARASHETSKYY засноване Ярославом Карашецьким в 2012 р. і спершу отримало назву Architectural Group Forma, проте з 2016 року перейменоване в KARASHETSKYY ARCHITECTS. Напрямок діяльності бюро – архітектурне проектування, дизайн інтер’єрів, менеджмент проектів та їх реалізація.

Бюро архітектури та дизайну KARASHETSKYY надає послуги в сфері архітектурного проектування та дизайну інтер’єрів, а також менеджменту проектів. Ми розробляємо архітектурні проекти будинків, котеджів, проекти багатоквартирних житлових будинків, будівель громадського та комерційного призначення. Виконуємо повний цикл проектування від передпроектного аналізу до робочої документації з усіма необхідними інженерними розділами проекту. В сфері дизайну інтер’єрів виконуємо проекти дизайну квартир, котеджів, громадських та комерційних приміщень, дизайну інтер’єрів закладів харчування. Окрім проектування бюро надає послуги з менеджменту проектів, в який також входить контроль за ходом виконання робіт, замовлення та доставка матеріалів, комплектація об’єкту «під ключ», тому в нашому портфоліо є не лише візуалізації дизайну, але і фотографії реалізованих проектів.

Найвищою цінністю для нас є Людина, тому кожен придуманий нами простір, об’єкт чи предмет створюється для потреб людини в найширшому розумінні.

архітектурне проектування, дизайн інтер’єру, архітектурний консалтинг, послуги архітектора, проекти котеджів, проектування будівель, менеджмент проектів, архітектор, архітектурне бюро, архітекторські послуги, дизайн громадських приміщень, дизайн інтер’єрів, дизайнер інтер’єрів, дизайн квартири, дизайн комерційних приміщень, дизайн котеджів, дизайн інтер’єрів закладів харчування, кошторис будівництва, послуги з архітектурного проектування будівель, послуги дизайну інтер’єрів, проекти багатоквартирних житлових будинків, проекти будинків, проекти будівель комерційного призначення, проекти будівель громадського призначення

На карті

Координаты: 49.829090, 23.995037

Фотогалерея

Відгуки