ПАК-ТРЕЙД, ТМ

Image

Про компанію

Керівник:

Томчук Андрій Михайлович — директор

Дата заснування:

2004 рік

Кількість працівників:

50 чол.

Дата оновлення профілю:

27.04.2021

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  10007, м. Житомир, вул. Коростишівська, 45

Фактична адреса:  10007, м. Житомир, вул. Коростишівська, 45

Телефони:  (067) 6957389(067) 4126162(097) 8183804

Телефон-факс:  (0412) 428888

E-mail:   info@pack-trade.com

Web-сайт:   https://pack-trade.com/

Інформація

Продукція, послуги

Пакувальні матеріали:
- стрейч плівка для ручного і машинного палетування;
- скотч пакувальний з клеєм Solvent (натуральний каучук), алюмінієві клейкі стрічки, металізовані клейкі стрічки, скотч армований, малярський скотч, кліпсаторні стрічки, скотч з нанесенням логотипу;
- харчова плівка на основі поліетилену (РЕ), харчова плівка на основі полівінілхлориду (PVC), термозбіжна плівка ПВХ;
- гофротара, картонна упаковка, картонні кутники;
- пакувальна стрічка поліпропіленова, поліестерова ПЕТ, стрічка металева;
- повітряно-бульбашкова плівка;
- спінений поліетилен.
Пакувальне обладнання, парафін і вазелін, техніка для складу.

Рекламна інформація

Компанія «Пак-Трейд» - найбільший український виробник і постачальник пакувальних матеріалів. Ми працюємо на вітчизняному ринку упаковки з 2004 року. За 7 років успішної роботи наше підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер і виробник високоякісної продукції, що поставляє широкий асортимент матеріалів для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. В асортименті реалізованої нами продукції - понад 400 найменувань різних пакувальних матеріалів, починаючи від ПВХ стрейч плівки, поліпропіленових плівок, поліолефінової плівки і закінчуючи вологопоглинаючі вкладишами, поліетиленовими пакетами.

Компанія ”Пак Трейд” починала свою діяльність з імпорту ПВХ стретч і термоусадочних плівок
В даний момент наша компанія є імпортером ПВХ плівок з Італії, Франції, Німеччини та Польщі, що дозволяє поставляти на вітчизняний ринок упаковки ПВХ плівки по оптимальному співвідношенню ціна-якість. Обсяг поставок за перше півріччя 2009 року збільшився на 400 тонн в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року.

Клієнтами нашої компанії є як великі підприємства і торгові мережі, так і середні та дрібні виробництва. Ми поставляємо пакувальні матеріали підприємствам агропромислового комплексу, виробникам продуктів харчування (хлібозаводам, кондитерським фабрикам, м’ясокомбінатам і т.д.), регіональних торговельних мереж, промисловим підприємствам.

У нас широка дилерська мережа по всій території Україні.
Наша компанія пропонує своїм клієнтам розумні ціни, вигідні умови співпраці та індивідуальний підхід. Крім того, можлива доставка продукції автотранспортом на склад.

Ви можете бути впевнені в якості пропонованих нашою компанією пакувальних матеріалів - всі вони проходять багатоступінчастий контроль якості, що дозволяє відібрати весь шлюб. Крім того, всі наші вироби відповідають вимогам Держстандартів і мають необхідні сертифікати. Висока якість нашої продукції відзначено дипломами.

Ключові слова

пакувальні матеріали оптом, стрейч плівка оптом, скотч купити гурт, плівка пвх, бульбашкова плівка оптом, термозбіжна плівка, харчова плівка, харчова стретч плівка, стретч плівка pe, pvc, куточок картонний, гофротара, стрічка поліпропіленова, поліестерова пет купити, стрічка металева ціна, скоба металева, дротяна замовити, купити куточок захисний, спінений поліетилен недорого, кишені для документів ціна, поліетиленові пакети львів, пакети zip-lock замовити, парафін ціна, вазелін купити, пакувальне обладнання у львові, замовити палетопакувальники, ручні диспенсера ціна, холодні гарячі столи вартість, натяжні затискні пристрої купити, комбіновані пристрої, диспенсера для стрічок, обв’язувальні машини

На карті

Координаты: 50.2933840,28.702159

Відгуки