БЕЛ-ПРОТЕКСЬОН

Про компанію

Керівник:

Бєлєнький Ілля Олександрович — директор

Бухгалтер:

Маштак Тетяна Олексіївна

Дата заснування:

1999 рік

Кількість працівників:

8 чол.

Дата оновлення профілю:

20.05.2022

Графік роботи

Пн:  08:30 — 17:30

Вт:  08:30 — 17:30

Ср:  08:30 — 17:30

Чт:  08:30 — 17:30

Пт:  08:30 — 16:30

Контакти

Юридична адреса:  03186, м. Київ, вул. Антонова, 39, к. 53

Фактична адреса:  03148, м. Київ, вул. Жмеринська, 26

Поштова адреса:  03148, м. Київ, вул. Антонова, 39, к. 53

Телефони:  (067) 4554423(044) 5927300

E-mail:   bel@bel.ua

Web-сайт:   http://bel.ua/index.html

Інформація

Продукція, послуги

Рукавички для різних робіт / Засоби індивідуального захисту: зору, дихання, слуху / Продукція короткострокового використання та засоби гігієни праці / Одяг робочий і спеціальна, вологостійка продукція, взуття

Рекламна інформація

Компанія «Бел-ПРОТЕКСЬОН» заснована в 1999 році і весь цей час залишається офіційним і ексклюзивним представником на українському ринку фірми SACLA (Франція) - одного з європейських лідерів в області продажів спецодягу і промислових засобів індивідуального захисту (ЗІЗ).
 
Завдяки сучасній науковій базі і виробництва, обладнаному за останнім словом техніки, компанія SACLA безперервно розробляє нові матеріали, технологічні і дизайнерські рішення в галузі охорони праці. Великий асортимент, найвища якість і сучасний стиль, в основі яких лежить технологічне виробництво з високоякісної сировини, ставлять продукцію фірми SACLA на один рівень з провідними виробниками, як на європейському, так і на українському ринках. Використання засобів індивідуального захисту перетворюється з необхідності в задоволення! Навіть у робочому одязі Ви можете виглядати красиво і елегантно. Сучасний дизайн, моделі та матеріали дозволяє використовувати засоби захисту не тільки на виробництві, а й у побуті, при заняттях спортом, на відпочинок і навіть при повсякденному носінні.

Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент ЗІЗ і спецодяг високої якості, за доступними цінами. Вся наша продукція протестована у відповідності не тільки з європейськими нормами, а й з вітчизняним ГОСТам. В більшості своїй, вона не має вітчизняних аналогів і, безумовно, забезпечує надійний захист робітників.
Кваліфікований і доброзичливий персонал компанії «Бел-ПРОТЕКСЬОН» допоможе Вам правильно і швидко підібрати необхідні засоби захисту, виходячи саме з потреб Вашого виробництва або умов зовнішнього середовища, з якими може зіткнутися Ваш працівник.

Продукція, що поставляється компанією «Бел-ПРОТЕКСЬОН» на український ринок, затребувана в різноманітних областях народного господарства. Це будівництво, нафтопереробна і хімічна промисловість, металургія, суднобудування, автомобілебудування, фармація та фармакологія, сільське господарство, сфера послуг, морський, річковий і залізничний транспорт, а також всі галузі харчової промисловості (молочна, м’ясопереробна, кондитерська, лікеро-горілчана), тютюнова промисловість і т. д.

Завдяки розвиненій дилерській мережі, наші товари успішно реалізуються у всіх регіонах Україні.

Будемо раді співпраці з Вами, а також чекаємо на Ваші зауваження та коментарі про нашу роботу.

Разом ми зробимо Вашу роботу комфортною і безпечною!

Маркетингова інформація

Торгова марка:

Europrotection — Франция

Торгова марка:

TD professional — Франция

Торгова марка:

Lux Optical — Франция

Ключові слова

спецодяг робочий одяг спецодяг оптом спецодяг київ робоче взуття спецвзуття захисні рукавички рукавички робочі одноразові рукавички гумові чоботи купити гумові чоботи бахіли тенти респіратор зіз дождевік сонцезахисні окуляри окуляри сонцезахисні модні окуляри купити окуляри окуляри для водіїв спортивні окуляри окуляри київ купити окуляри київ окуляри захисні окуляри робочі захисні окуляри велоочкі туристичні очки окуляри для страйку удароміцні очки

Види діяльності

46.42 — Оптова торгівля одягом і взуттям

14.12 — Виробництво робочого одягу

46.41 — Оптова торгівля текстильними товарами

46.49 — Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

47.82 — Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям

47.89 — Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами

47.99 — Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

74.90 — Інша професійна, наукова та технічна діяльність

Відгуки