МЕДІОКРІС, МІЖНАРОДНА ШКОЛА МЕДИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Image

Про компанію

Керівник:

Наконечна Василина Романівна — директор

Дата оновлення профілю:

22.12.2021

Графік роботи

Пн:  09:00 — 19:00

Вт:  09:00 — 19:00

Ср:  09:00 — 19:00

Чт:  09:00 — 19:00

Пт:  09:00 — 19:00

Сб:  10:00 — 16:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79017, м. Львів, вул. Тарнавського, 74а

Фактична адреса:  79017, м. Львів, вул. Тарнавського, 74а

Телефони:  (097) 2025959(097) 0086011

E-mail:   school@cosmemed.com

Web-сайт:   https://cosmemed.com/ , https://www.facebook.com/mediocris.imas/ , https://www.instagram.com/mediocrislviv/

Інформація

Продукція, послуги

Міжнародна школа медичної косметології готує висококваліфікованих працівників у галузі медичної косметології, загального масажу по тілу, професійному візажу для роботи в Україні та за її межами.

Вашій увазі пропонуються наступні програми:
1. Медична косметологія
Медична косметологія та прикладна естетика. Теорія та практика.
2. Ін‘єкційні методики
Ін‘єкційні методики в естетиці обличчя та тіла. До навчання допускаються особи з медичною освітою.
3. Ботулінотерапія
Інєкції БТА (ботулінотерапія). Теорія та практика. До навчання допускаються особи з медичною освітою.
4. Професійний візаж
Теорія та практика.
5. Моделювання брів
Теорія та практика.
6. Загальний масаж по тілу
32 години теорії, 78 годин практики.

Рекламна інформація

Міжнародна школа медичної косметології ”MEDIOCRIS” запрошує на навчання за такими напрямами: медична косметологія (класична та апаратна), ін’єкційні методики в естетиці обличчя та тіла, контурна пластика, мезотерапія і біоревіталізація, ботулінотерапія, плазмоліфтинг, склеротерапія, трихологія, дієтологія, загальний та антицелюлітний масажі, а також базові навички макіяжу.

Заняття індивідуальні, за вільним графіком.

Навчання проводиться на професійній косметиці провідних світових виробників (SOSKIN-PARIS, SKIN CLINIC, Physiotherm, INNOAESTHETICS Hollyland, Ineldea, Restylane, Jalupro…), яка повністю забезпечується школою.

Щорічно наша школа випускає до 90 косметологів та до 70 інших спеціалістів індустрії краси, які успішно працюють у салонах краси, косметологічних клініках, SPA – центрах, або ведуть приватну практику по всій Україні та за її межами (Словаччина, Польща, Чехія, Австрія, Німеччина, Італія, США та ін.).

Також кожного року у нас проходять підвищення кваліфікації до 20 уже практикуючих косметологів. Випускники нашої школи стали провідними спеціалістами у косметологічних центрах Західної України.

Особливою гордістю для нас є підготовка лікарів, які, навчаючись у медичних університетах, отримали кваліфікацію дерматологів, а на наших курсах проходять спеціалізацію з медичної косметології.

Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи тренінги відомих косметологів України та Європи, а також успішно відстоюють честь навчального центру на всеукраїнських та регіональних конкурсах косметологів.

Ключові слова

курси з медичної косметології, курси візажу львів, ін’єкційні методики, професійні курси косметолога львів, курси мезотерапії, курси біоревіталізації, курси контурної пластики, курси ботулінотерапії, уроки макіяжу, курси масажистів у львові, курси краси, курси масажу львів, масаж косметичний, масаж лімфодренажний, масаж пластифікуючий, масаж енергетизуючий обличчя, масаж шиї рук, масаж загальний, вакуумний масаж лиця, пілінги хімічн кислотні ферментні, пілінг-бросаж, брашінг укладка, процедура гігієнічної чистки обличчя

На карті

Координаты: 49.82799,24.03830

Фотогалерея

Відгуки