ЦЕРКОВНЕ ВБРАННЯ, ВИШИТИЙ ОДЯГ

Image

Про компанію

Керівник:

Оксана — директор

E-mail контактної особи:

tradytsii@ukr.net

Дата оновлення профілю:

28.07.2020

Графік роботи

Пн:  10:00 — 19:00

Вт:  10:00 — 19:00

Ср:  10:00 — 19:00

Чт:  10:00 — 19:00

Пт:  10:00 — 19:00

Сб:  11:00 — 16:00

Контакти

Юридична адреса:  79008, м. Львів, вул. Валова, 27

Фактична адреса:  79008, м. Львів, вул. Валова, 27

Телефони:  (096) 2810202(032) 2355064

E-mail:   tradytsii@ukr.net

Web-сайт:   http://tradytsii.com.ua/

Інформація

Магазин вишиванок та церковної атрибутики ”ТРАДИЦІЇ” пропонує:
- вишитий одяг: вишиванки чоловічі, вишиті сукні, вишиванки жіночі, вишиванки дитячі, вишиті обруси, вишиті серветки та рушники з вишивкою;
- церковна атрибутика та церковне вбрання: фелони, стихарі, дальматики, сорочки, підрясники, епитрахилі, церковні тканини;
- послуги по вишиванню одягу та пошиття церковного вбрання.

Магазин «ТРАДИЦІЇ» спеціалізується на виготовленні та продажі церковного одягу, церковної атрибутики, вишиванок та народного вбрання.

Наш колектив ретельно працює над асортиментом церковного вбрання, щоб запропонувати широкий вибір найкращого.
Церковний одяг – невід’ємна частина Святої Літургії, що викликає у нас надзвичайну пошану до святинь Церкви та підносить наші думки до таємничого та духовного.
На відміну від звичайного, цей одяг має свої фасони, якість тканини та звичайно — зображення хреста. Асортимент тканин для церковного одягу надзвичайно широкий: це грецькі, українські, російські, словацькі та тканини з багатьох інших країн світу.
Що стосується хрестів, Вашій увазі пропонуємо близько сімдесяти видів ручного гаптування, з різними оздобленнями, в які Ви зможете додати свої ідеї.

Вишиванка - традиційний український одяг, який користується попитом не одне сторіччя і навіть в сучасному світі різнобарвного вбрання, відіграє неабияке значення. Більше десяти років ми працюємо на ринку України, поєднуючи сучасність та традиції. У нас зможуть поповнити свій гардероб найвибагливіші шанувальники українських традицій, або придбати вишуканий подарунок для своїх близьких та друзів.

Наш магазин запропонує своїм покупцям як найкраще співвідношення ціна-якість на весь асортимент товару!

церковна крамниця львів, вишиванки ціни, купити церковні тканини у львові, український одяг недорого, церковні магазини у львові, церковна атрибутика, церковний одяг, церковні речі купити, пасхальний рушник, серветка на пасху, весільні рушники, рушник весільний, обрус, скатертина недорого, одяг священника, вишиті плаття, вишиванки жіночі, вишиті сорочки, чоловічі вишиванки у львові, купити вишиванку, замовити фелони, дальматики, епитрахилі, підрясники недорого

На карті

Координаты: 49.840581,24.034905

Фотогалерея

Відгуки