ЦІЛЬ, ЦЕНТР ІНОЗЕМНОЇ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

Image

Про компанію

Керівник:

Кокор Любомир Степанович — директор

Бухгалтер:

Кокор Ольга Олексіївна

Дата заснування:

2010 рік

Кількість працівників:

5 чол.

Дата оновлення профілю:

08.09.2021

Графік роботи

Пн:  10:00 — 18:00

Вт:  10:00 — 18:00

Ср:  10:00 — 18:00

Чт:  10:00 — 18:00

Пт:  10:00 — 18:00

Сб:  11:00 — 15:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  82093, Львівська обл., Старосамбірський р-н, с. Грозьово

Фактична адреса:  79007, м. Львів, вул. Лазаренка, 2, пов. 4, оф. 66

Телефони:  (097) 3342577(032) 2476717

E-mail:   pereclad@gmail.com

Web-сайт:   https://www.cil.org.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Центр іноземної легалізації пропонує вам високо кваліфіковані мовні курси (Сертифікат TESOL), переклади, апостиль та легалізацію документів.
Переклад на англійську мову, переклад на італійську мову, переклад на іспанську мову, переклад на німецьку мову, переклад на іврит, переклад на польську мову, переклад на французьку мову, переклад на арабську мову, переклад на азербанжанську мову, переклад на чеську мову, переклад на в’єтнамської мову, переклад на вірменську мову, переклад на грецьку мову, переклад на грузинську мову, переклад на данську мову, переклад на китайську мову, переклад на корейську мову, переклад на латиську мову, переклад на литовську мову, переклад на португальську мову, переклад на румунську мову, переклад на турецьку мову, переклад на угорську мову, переклад на українську мову, переклад на російську мову, переклад на шведську мову, переклад на фінську мову, переклад на японську мову, переклад на болгарську мову, переклад на латинську мову, переклад на македонську мову, переклад на словенську мову, переклад на сербську мову, переклад на словацьку мову, переклад на хорватську мову, переклад на монгольську мову, переклад на естонську мову, переклад на узбецьку мову, переклад на казахську мову, переклад на армянську мову переклад на туркменську мову, переклад на перську мову, переклад хінді, переклад на норвезьку мову.

А також до вашої уваги наші супутні послуги: кур’єрська доставка, верстка, набір, сканування, копіювання, редагування текстів, ремонт комп’ютерної та офісної техніки, налаштування програм та відновлення інформації.

Рекламна інформація

Якщо мова існує ми допоможемо Вам її зрозуміти! Наше завдання полягає в тому, аби Ви звертаючись до нашого центру іноземної легалізації отримували не тільки те, на що очікували, а навіть більше! Наші працівники завжди допоможуть вирішити найскладніші та найнеординарніші проблеми. З нами працюють лише професіонали з величезним досвідом роботи аби максимально забезпечити вам хорошу якість наданих послуг.

Привітне спілкування та вникання в проблему клієнта, для найбільш повного вирішення її, для нас - це обов’язок ! Нещодавно організований молодий та енергійний колектив швидко та якісно проведе консультації щодо будь-якого сегменту роботи: чи то переклади, чи мовні курси і ніколи не залишить на пів дорозі до досягнення ЦІЛІ!

Пам’ятайте: щоб досягнути своєї ЦІЛІ - ставте вищу планку!

Тож досягаймо цілей РАЗОМ!

Ключові слова

курси іноземних мов, сертифікат tesol, переклад англійської мови, переклад документів, агентство перекладів львів, агенція перекладів львів, послуги апостилювання, апостиль львів, бюро перекладів, вивчення іноземної мови, вивчити англійську мову, види перекладу, курси англійської мови, курси англійської у львові, курси іноземної мови, курси польської мови, легалізація документів, науковий переклад, переклад з англійської на українську, агенство з працевлаштування за кордоном, робота за кордоном львів, центр іноземних мов франківський район

На карті

Координаты: 49.814689,24.019503

Фотогалерея

Відгуки