Щоб замовити пошиття одягу, слід знайти серед багатьох ательє Львова саме те, яке в найбільшій мірі викликає у Вас симпатію та довіру. Адже пошиття одягу, як і будь-який інший сервіс, може приносити багато задоволення.
Тому в Ательє Ольги Грицак налагодили свою роботу, враховуючи усі дрібниці, щоб весь процес, пошиття чи ремонту, був комфортний і приємний.
Для Вас, у нашому ательє, працюють майстри вищого розряду. Разом вони створюють ексклюзивний чоловічий, жіночий та дитячий одяг, шкіряні вироби та аксесуари.
У нас можна пошити виріб із каталогу, фото, або придумати річ свого дизайну, чи зробити точну копію шедевра. Також наші майстри розроблять спеціально для Вас ексклюзивну модель плаття, костюму, спідниці або жакету.
Разом з нами Ви зможете втілити в життя свої ідеї та побажання. А індивідуальний підхід майстрів до кожного клієнта, дозволить Вам почуватися в наших речах зручно і неповторно.
Також в нашому ательє, ви зможете відремонтувати чи відреставрувати одяг будь-якоъ складності як із тканини, так і зі шкіри чи хутра.
Без сумніву, ціни на пошиття одягу у різних ательє не завжди відповідають якості пошитого виробу, тому ми вибрали для себе єдиний шлях, щоб зробити пошиття одягу доступним, витримавши при цьому високу планку якості роботи.
Якщо Ви остерігаєтесь, що пошиття виробу обійдеться занадто дорого, просто зверніться до нас чи вишліть нам фото свого виробу, ми розрахуємо вартість та терміни пошиття і повідомимо Вас.
Ми завжди працюємо над тим, щоб пошиття одягу у Львові ставало доступним та якісним.