NEWTONE, РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ

Image

Про компанію

Керівник:

Ковалик Олег Олексійович — директор

Контактна особа:

Ковалик Олег Олексійович — Виконавчий директор

E-mail контактної особи:

newtone.contacts@gmail.com

Дата оновлення профілю:

13.08.2020

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79037, м. Львів, вул. Шевченка, 31, оф. 206

Фактична адреса:  79037, м. Львів, вул. Шевченка, 31, оф. 206

Телефони:  (067) 8713454

E-mail:   neotone.lviv@gmail.com

Web-сайт:   https://neotone.com.ua/

Інформація

У НАС НЕДОРОГІ ЦІНИ! ТЕРМІНОВИЙ ДРУК! ПЕРЕВІРТЕ!
Безкоштовно доставляємо Новою Поштою!

Широкоформатний друк
Вам потрібно отримати більше клієнтів? Спробуйте друк банерів!
Для малого та середнього бізнесу – це основний метод охоплення широкої аудиторії.

Як вибрати банер? Нижче наведено типи матеріалів, з яких виготовлені банери, і ми представимо найбільш типові форми використання для кожного типу банерів.

Frontlit – один з найпопулярніших матеріалів, що використовується у виробництві банерів. Це тканина з сіткою з поліефірної сітки, покритою полівінілхлоридом, широко відомим як ПВХ. Цей матеріал випускається в двох варіантах – литий та ламінований банери.

Литий банер – це матеріал, структура якого під час виготовлення піддається термічній обробці, що складається з міцних волокон на основі ПВХ. Завдяки такому технологічному процесу структура матеріалу характеризується більшою міцністю.

Ламінований банер – відрізняється від литого банера тим, що структура матеріалу тоншою ламінованою плівкою, виготовленою з ПВХ. Такий матеріал менш міцний, але достатньої міцності для застосування в зовнішній рекламі.

Frontlit випускається різною граматурою від 270 - 900 г / м2. Для виготовлення банерів ми використовуємо банери від 440 г - 550 г/м2. У нашій друкарні ми використовуємо 440 г/м2 та 510 г/м2. Зазвичай ми використовуємо банери 440 г. для короткотривалих заходів чи акцій. На противагу цьому, 510 г буде найкращим вибором через високу міцність при збереженні належної гнучкості матеріалу.

Литий банер ідеально підходить для:
1. Зовнішньої реклами;
2. Місця, що піддаються поривам вітру;
3. Місця, під прямим сонячним промінням;
4. Довгострокова реклама.

Ламінований банер буде добре працювати в:
1. Зовнішній рекламі та в приміщенях;
2. Місця з безпосереднім міцним кріпленням;
3. Місця з помірним сонячним промінням;
4. Середньострокова реклама – до 1,5 років.

- друк банера;
- друк банерної сітки МЕШ;
- друк наклейок (стікерів);
- друк фотозони;
- друк на ПВХ;
- друк табличок;
- друк на полотні Львів.

ПОЛІГРАФІЯ:
ДРУК ВІЗИТОК:

Інтернет друкарня Neotone пропонує своїм клієнтам близько 300 видів дизайнерського паперу та друк візиток з таким покриттям (ламінація):
– глянцева.
Використовується для додаткового захисту візиток та додає їм помітного блиску;

– матова.
Використовується для додаткового захисту візиток та надає візиткам елегантного і стильного виду;

– soft touch (софт тач).
Покриття м’яке та ніжне на дотик. Візитки з покриттям soft touch (софт тач) надають відчуття замшу та проризинової поверхні візиток. Такі візитні картки є стильними, сучасними та оригінальними.

– Візитки з фольгуванням.
При друці візиток можна покривати поверхню паперу золотою або срібною фольгою, для більш вишуканого вигляду візиток. Друк візиток золотом та сріблом гарантовано стануть для вас найкращою презентацією Вас та Вашого бізнесу.

- друк флаєрів;
- друк каталогів;
- друк буклетів;
- друк листівок;
- друк афіш, плакатів, постерів.

ДРУК БЛОКНОТІВ / ДРУК ПЛАНЕРІВ
Друк блокнотів планерів, відрізняються винятковою міцністю та естетичною роботою. Ми гарантуємо короткий термін доставки, привабливі ціни та друк на сучасних машинах, оснащених системами контролю якості.

Блокноти, Планери, Записники, Нотатники, Кубарики, Щоденники – користні гаджети, які дозволяють зберігати відповідну інформацію, факти, дати, плани. Розміщуючи логотип фірми та інші дані на кожній сторінці, ви дбаєте про просування свого бізнесу. Це може бути подарунок для клієнта чи партнера. Окремі сторінки зазвичай містять лише логотип та основні контактні дані. Найкраще місце для повнокольорного друку – обкладинка.

Зазвичай, брендовані блокноти з логотипом використовують для конференцій, семінарів, лекцій, навчань.

Мобільні конструкції:

Х банер (або банер павук) – це своєрідний мобільний стенд. Легка алюмінієва складна конструкція у формі X спрощує монтаж, демонтаж та транспортування банера павука. За лічені хвилини ви отримаєте ефективну рекламу, видиму здалеку. Наші банери виготовлені з надзвичайно міцного матеріалу, стійкого до погодних умов та пошкоджень. Так вони ідеально підходять як для внутрішньої, так і для зовнішньої реклами.

Roll-up стенд, (Рол ап, банер) – Обов’язковий рекламний гаджет для всіх компаній, які беруть участь у ярмарках, конференціях, виставках та всіх інших рекламних кампаніях. Roll-up – це згорнутий банер зі спеціальним каркасом, який можна легко скласти і розгорнути відповідно до ваших потреб. Це легка і портативна конструкція, що робить його ідеальним для транспортування. Дуже важливим є те, яке рекламне зображення ви нанесете на сам банер, адже це буде чудовою візуалізацією компанії, бренду чи товару.

Каркас для Фотозони або Press Wall (Прес вол)– це з’єднані особливими кріпленнями хромовані труби. До каркасу з цих труб кріпиться зображення, роздруковане на банері. Зображення до каркасу прикріплюється пластиковими стяжками. Фотозона, або Press Wall – доступні конструкції, які відмінно підійдуть для конференцій, презентацій, святкування ювілеїв, івентів, весіль та інших подій. Фотозона створить чудовий фон для фотографування і на ній можуть бути зображені улюблені герої мультфільмів або фільмів, природа, тематичні малюнки або весільна фотозона.

Дизайн:
Створюємо найкращий дизайн реклами, логотипу чи фірмового стилю. Ваша реклама буде помітною та ефективною!
Виготовляємо брошури будь-якої складності.
Для Вас ми створимо:
- логотип;
- бренд-бук;
- дизайн поліграфії;
- дизайн банерів;
- верстка газет, журналів, каталогів.

Рекламна компанія ”NEWTONE” - це команда креативних і творчих людей, які допоможуть Вам досягти успіху! Ми якісно надаємо послуги з дизайну, поліграфії, друку банерів, виготовлення зовнішньої реклами.

Чому з нами вигідно працювати?
- у нас найвигідніші ціни;
- ми не лише друкуємо на папері, ми індивідуально консультуємо Ваш бізнес та розробляємо ефективну рекламну кампанію, щоб Ваш бізнес розвивався та став успішним;
- ми надійні партнери Вашого бізнесу;
- ми доставляємо поліграфію безкоштовно (Новою Поштою).

Наша мета - це збільшення Ваших клієнтів!

”NEOTONE” - ДОСЯГАЙ БІЛЬШОГО!

друк візиток львів, замовити візитки, візитки терміново, виготовлення табличок, друкарня у львові, широкоформатний друк, друк каталогів, поліграфія львів, дизайн афіш, друк флаєрів, друк візиток червоноград, друк стрий, оренда фотозони, оренда каркасу для фотозони, бренд вол, прес фол, поліграфія для конференцій, бейджики, х банер, банер павук, рол ап, roll up, мобільні стенди, неотон, переносний стенд, політична, друк агітації, весільна поліграфія, запрошення на весілля, карта розсадки, друк листівок, друк плакатів, друк блокнотів, друк планера львів, друк брошур, весільний банер, друк на пвх, друк папки, візитки з фольгою, візитки золотом, замшеві візитки, софт тас, друк пластикових карток, дисконтні картки львів, дешеві флаєри, стрий, дрогобич, сокаль, червоноград, рівне, житомир, ньоютон

На карті

Координаты: 49.845718,24.006519

Фотогалерея

Відгуки