АТЛ, ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН АВТОЗАПЧАСТИН

Про компанію

Керівник:

Ковеза Андрій Іванович — директор

Контактна особа:

Бударіна Н. Н.

E-mail контактної особи:

nbudarina@atl.ua

Дата оновлення профілю:

12.12.2016

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  03134, м. Київ, вул. Симиренка, 36

Телефон:  (044) 4587878

Телефон-факс:  (044) 4585860

E-mail:   info@atl.ua

Web-сайт:   https://atl.ua/

Інформація

Автошини, атводиски, акумулятори, автозапчастини, автохімія, автоаксесуари, автокосметика, послуги СТО, автосервіс

Спеціалізований магазин СТО = вигода покупця

Концепція АТЛ втілюється в повному спектрі автомобільного обслуговування: від продажу самої маленької лампочки до складного ремонту автомобіля. Ми досягли цього, об’єднавши в одне ціле спеціалізований автомагазин з комплексним СТО.

Автомагазини АТЛ пропонують широкий спектр шин і дисків, акумуляторів, запасних частин і витратних матеріалів, автомобільних аксесуарів, автокосметики та автохімії практично для всіх марок автомобілів. Всі магазини створені за традиційним для АТЛ зразком - автомобільних супермаркетів високого рівня. Для отримання необхідної інформації про товари, автосервісі, часу роботи магазинів АТЛ та ін можна за телефоном у Києві і в Харкові звернутися до інформаційного центру АТЛ. Швидка доставка товару, консультація фахівця і швидке обслуговування - це ознаки AТЛ.

У наш час, коли кожна хвилина на рахунку, АТЛ пропонує доставку товарів додому або в офіс. Це особливо актуально для важких і габаритних товарів, таких як шини, диски, акумулятори та ін Наприклад, при купівлі комплекту шин доставка здійснюється безкоштовно. Більш докладно з умовами доставки можна ознайомитися в розділі ”Оплата і доставка”.

Покупець може легко ознайомитися з асортиментом, акціями та новинками, а також замовити необхідний товар, зайшовши на наш сайт в інтернеті ATL.UA, який є інтернет магазином, що працює в режимі on-line. Інтернет-магазин atl.ua працює цілодобово. Дзвінки приймаються в робочі дні з 9.00 до 18.00 та в суботу з 10.00 до 14.00 за телефонами інфо-центру в Києві та Харкові: (044) 458-78-78 та (057) 758-08-88.

Автомобільне СТО пропонує негайну установку запчастин, поточний ремонт та обслуговування фактично для всіх марок автомобілів по сприятливим і фіксованими цінами. Автосервіс в компанії АТЛ включає в себе технічне обслуговування та ремонт легкових автомобілів будь-яких марок і проводиться на найвищому рівні, завдяки спеціальному високотехнологічному обладнанню, встановленому на всіх СТО АТЛ, а також завдяки професійній роботі персоналу автосервісних центрів. Ціни на автосервіс в АТЛ доступні більшості автомобілістів.

Важливий розділ в концепції АТЛ - робота висококваліфікованого персоналу, який готовий дати професійну консультацію з будь-якого питання. Привілей постійного покупця - це цінова перевага, надане компанією в подяку за високий рівень попиту.

Мережа автомагазинів і автосервісних центрів АТЛ налічує 58 автомагазинів, включаючи 18 автокомплексів (автомагазин СТО). Такі масштаби свідчать про кількісний та якісний розвиток ринку автосервісу в нашій країні. Про кількісному зростанні свідчить щільність мережі, що покриває практично всі регіони. Про якісний - європейський формат, з відповідним набором послуг та рівнем сервісу.

Стратегію динамічного розширення мережі (разом з розширенням асортименту автозапчастин і видів ремонту) фахівці АТЛ аргументують результатами аналізу ринку. Ми стверджуємо, що ринок автосервісу в Україні зараз знаходиться на етапі розвитку, найцікавіше ще попереду. У 2009 році АТЛ планує відкрити 30 нових автосервісних ценр.

Цінова політика і контроль якості в АТЛ - це результати глибокого аналізу ринку і потреб автовласників. Ми впевнені, що ринок автосервісу в Україні вже «доріс» до якісної (замість цінової) конкуренції. Про це свідчить той факт, що все більше водіїв відмовляються від гонитви за низькими цінами, воліючи безпеку на дорогах. Водночас, в АТЛ гарантовану якість автомобільної продукції і сервісу - це «наша філософія». Ви можете купити у нас шини, диски або будь-яку іншу продукцію і не бояться, що вам попадеться підробка. АТЛ гарантує якість своєї продукції при збереженні ринкових цін. Доставка шин і дисків (комплекту) здійснюється безкоштовно по всій території України.

Ще один показник, який свідчить про європейський рівень мережі, - асортимент. У магазинах АТЛ представлені автозапчастини для більшої частини сучасного модельного ряду: більше 10 тисяч найменувань для всіх марок і класів автомобілів - «від Запорожця до Порше». Крім того, завдяки партнерським відносинам з постачальниками, мережа дає покупцям можливість замовлення будь-якого найменування товару (з доставкою протягом доби).

Види діяльності

45.20 — Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів

22.11 — Виробництво гумових шин, покришок і камер; відновлення протектора гумових шин і покришок

45.31 — Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

45.32 — Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

47.30 — Роздрібна торгівля пальним

47.91 — Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет

Відгуки