ХАК ІНТЕРНЕШНЛ, УКРАЇНА, ПП

Логотип — ХАК ІНТЕРНЕШНЛ, УКРАЇНА, ПП

Про компанію

Керівник:

Моргунова Яніна Михайлівна — директор

Бухгалтер:

Черненко Людмила Миколаївна

Дата заснування:

2001 рік

Кількість працівників:

4 чол.

Вища організація:

ООО ”Хак Эккаунтанси Трейнинг”, РФ

Дата оновлення профілю:

26.05.2023

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3

Телефони:  (044) 4860207

Телефон-факс:  (044) 4860207

Інформація

Продукція, послуги

”HOCK” пропонує підготовчі програми до здачі британських і американських кваліфікаційних іспитів, корпоративні та відкриті тренінги в галузі фінансів і аудиту, управлінського менеджменту та фінансового аналізу.

Компанією ”HOCK” розроблені програми підготовки до міжнародних кваліфікаційних іспитів з аудиту, фінансового та управлінського обліку та фінансового аналізу.

Рекламна інформація

ХАК ІНТЕРНЕШНЛ, УКРАЇНА ( HOCK ) представлений у Східноєвропейському регіоні протягом десяти років. Наші офіси в США, Росії, Казахстані, Білорусі та Україні. HOCK - одна з лідируючих компаній на тренінговому ринку, що пропонує підготовчі програми до здачі британських і американських кваліфікаційних іспитів, корпоративні та відкриті тренінги в галузі фінансового та управлінського обліку та звітності. Компанією носком розроблені програми підготовки до міжнародних кваліфікаційних екзаменів з аудиту, фінансового та управлінського обліку і фінансового аналізу.

З 2003 року на Україні наша компанія представляє сертифіковану програму CMA (Сертифікований Бухгалтер з управлінського обліку ). Кваліфікація Certified Management Accountant - одна з найпопулярніших і значущих американських сертифікацій серед практикуючих фахівців з управлінського обліку та корпоративних фінансів.

З 2005 року HOCK є офіційним провайдером програм Британської Асоціації Присяжних Бухгалтерів (АССА ) і з радістю представляє дипломовану російськомовну програму DipIFR (Rus ) АССА ( Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності ).
ACCA DipIFR (Rus ) - професійна кваліфікація для фахівців фінансових підрозділів, які готують фінансову звітність відповідно до МСФЗ, заснована АССА. 19 грудня 2007 рішенням ACCA Accreditation Department ( Glasgow ) HOCK Training було присвоєно почесний статус ACCA Approved Learning Partner - Student Tuition, Gold 2008.

У 2006 році вперше в Україні носком представив очну програму підготовки до іспиту на сертифікат СРА ( Certified Public Accountant ), який є найпрестижнішою професійною кваліфікацією для бухгалтерів і аудиторів і визнається діловим співтовариством у всьому світі. Кваліфікація СРА представляє величезний інтерес для бухгалтерів, аудиторів, працівників сфери фінансового обліку та оподаткування.

У 2007 році в Києві HOCK представив очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIA ( Certified Internal Auditor ). CIA - єдиний міжнародний сертифікат для фахівців в області внутрішнього аудиту, один з найбільш престижних професійних сертифікатів у світі. Вимоги до теоретичної та практичної підготовки для складання іспиту CIA дозволяють кандидату систематизувати і поглибити знання в області внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління. Сертифікат CIA - підвищує статус і підтверджує професійну кваліфікацію його власника.

У 2008 році в Києві HOCK представив очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIA ( Certified Internal Auditor ) російською мовою.

У 2011 році в Києві Носков почав очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIMA (Rus ) ( Управління ефективністю бізнесу). Ця престижна міжнародна кваліфікація призначена, перш за все, для фінансових фахівців, розвивають свою кар’єру в області управлінського обліку та звітності, бюджетування та планування, управління фінансуванням компаній, а також тим фахівцям, чия робота пов’язана з фінансовим аналізом діяльності компанії.

Крім міжнародних сертифікаційних програм, HOCK пропонує відкриті та корпоративні тренінги найвищого рівня в галузі фінансів, обліку, консолідації фінансової звітності та фінансового аналізу, а також тренінг з навичок активної комунікації ” Think on Your Feet ” - ”Думки швидко, переконуй вміло ”.

Ключові слова

бухгалтерія, фінансові тренінги, тренінг фінанси, тренінги по бізнесу, курси по бізнесу, організація семінарів та тренінгів, проведення бізнес тренінгів, організація бізнес тренінгів, семінари по бізнесу, семінари фінанси, семінар для керівників, семінар фінанси, організація проведення конференцій, аудит тренінг, курси тренінги семінари, бізнес тренінги семінари, менеджмент, фінансовий аналіз, менеджмент семінар, тренінг менеджмент, фінансовий аналіз київ, тренінги в галузі фінансів та аудиту, hock training, тренінгові компанії, тренінгові компанії україни, тренінги в україні, бухгалтерський облік

Види діяльності

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

58.19 — Інші види видавничої діяльності

68.20 — Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

69.20 — Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування

73.11 — Рекламні агентства

73.20 — Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки

74.90 — Професійна, наукова та технічна діяльність

85.60 — Допоміжна діяльність у сфері освіти

85.59 — Інші види освіти

82.30 — Організування конгресів і торговельних виставок

На карті

Координаты: 50.4507580,30.4956690

Фотогалерея

Відгуки