ЕФІ-ТРАНС, ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Image

Про компанію

Керівник:

Колікова Ольга Петрівна — директор

Кількість працівників:

22 чол.

Дата оновлення профілю:

20.04.2020

Графік роботи

Пн:  08:30 — 18:30

Вт:  08:00 — 18:30

Ср:  08:00 — 18:30

Чт:  08:30 — 18:30

Пт:  08:30 — 18:30

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  03049, м. Київ, вул. Богданівська, 1, к. 1

Фактична адреса:  03049, м. Київ, вул. Богданівська, 1, оф. 1

Телефони:  (044) 3039777(044) 3039255

E-mail:   info@efi-trans.ua , info@efi-trans.com.ua

Web-сайт:   https://efi-trans.com.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Пропонуємо оганізацію перевезення вантажів:

ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
- контейнерні ЖД перевезення;
- негабаритні ЖД перевезення;
- перевантаження вагонів;
- стеження і дислокація вантажу.

АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
- малогабаритні перевезення вантажу;
- збірні перевезення вантажу;
- рефрижираторні перевезення вантажу.

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
- міжнародні морські вантажоперевезення за рахунок використання транспортних суден для контейнерних перевезень;
- термінальні послуги та строгий контроль вантажу на момент початку і до кінця транспортування;
- вирішення всіх питань, пов’язаних з митним оформленням вантажів, надання експортного та супровідного пакету документації;
- доставка товару транспортується в порт в заздалегідь обумовлені терміни;
- обробка прибулого в порт вантажу і подальше його транспортування за допомогою автомобільного транспорту в складське приміщення вантажоодержувача.

МИТНІ ПОСЛУГИ
- імпорт вантажу в Україну;
- експорт вантажу з України.

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
- міжнародні перевезення вантажів airlines;
- підготовка документації на вантаж для митниці;
- експедиційне супроводження вашого вантажу;
- транзит вантажу через Бориспіль;
- складське зберігання транспортуючих товарів і продукції;
- страхування вантажу тощо.

ЛОГІСТИЧНИЙ АУТСОРСИНГ
МУЛЬТИМОДАЛЬНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
НЕГАБАРИТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
МІЖНАРОДНИЙ ТРАНЗИТ

Наші спеціалісти готові виконати комплекс супутніх послуг: страхування, законодавча підтримка, митне очищення, термінальна обробка та логістичне обслуговування.

Рекламна інформація

Компанія «ЕФІ-Транс» надає весь спектр послуг з транспортування вантажів залізничним транспортом. Наша компанія одна з транспортно-експедиторських компаній, які на сьогоднішній день входять в список лідерів даного сегменту ринку. Нашими клієнтами є не тільки вітчизняні, але й міжнародні виробники, фізичні і юридичні особи. Ми довго працювали над створенням позитивного іміджу компанії, і це стало можливим завдяки багаторічному досвіду, нестандартним рішенням і особливій системі роботи на транспортному ринку.

Завдяки нашому значному досвіду в галузі транспортування вантажів, ми можемо гарантувати високу якість послуг, що надаються на всіх етапах їх здійснення.

Наша генеральна місія - підвищення ефективності та конкурентоспроможності бізнесу наших клієнтів за рахунок надання якісних логістичних та перевізних послуг, які багаторазово знижують транспортні витрати та у сприянні формуванню в Україні цивілізованого експедиторського ринку європейського зразка.

Один з наших основних принципів - комплексний підхід до експедиції. Ми пропонуємо повний, налагоджений і збалансований набір сервісів, що дозволяє виконувати доставку вантажів до місця призначення з проведенням всіх необхідних супутніх операцій в зазначені терміни з найменшими можливими витратами.

Ми займаємося як внутрішньонаціональними, так і міжнародними перевезеннями. Регіони нашої діяльності доволі широкі та включають до себе значну частину Євро-Азійського транспортного ринку. Завдяки стабільному партнерству із провідними світовими експедиторськими компаніями, а також ідеальному знанню та виконанню законодавчих норм, ми можемо здійснювати експортно-імпортні та транзитні перевезення вантажів у безлічі країн світу, серед яких: Росія, Молдова, Казахстан, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Німеччина, Австрія. Організація та виконання транспортування товару або матеріалів на території провідних держав Європи і Азії не складе для нас проблеми навіть при обмежених термінах.

Ми працюємо з найрізноманітнішими категоріями вантажів: масові, штучні, насипні, наливні, контейнеропригодні, генеральні та негабаритні вантажі.

Розробимо оптимальні логістичні схеми та врахуємо всі особливості Вашого товару або матеріалів при транспортуванні.

Ключові слова

доставка вантажів україна росія, доставка вантажів європа, вантажоперевезення з європи, вантажоперевезення з китаю, вантажоперевезення в росію, сайти вантажоперевезень, послуги вантажоперевезень, транспорт перевезення вантажів, перевезення вантажів транспорт, транспорт перевезення вантажів, доставка збірного вантажу, вантажі і транспорт, попутні вантажі, подивитися вантажі, вантажі транспорт, транспорт і вантажі, вантажі попутні вантажі, міжнародне перевезення вантажу, доставка збірних вантажів, доставка вантажів по росії, вантажоперевезення по україна ціни, автомобільні вантажоперевезення, делла вантажоперевезення

Види діяльності

52.29 — Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

47.19 — Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

52.24 — Транспортне оброблення вантажів

63.99 — Надання інших інформаційних послуг

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

Хмарка тегів

автомобільні вантажоперевезення автоперевезення вантажів автотранспортні перевезення вантаж і транспорт вантаж транспорт вантажі і транспорт вантажі попутні вантажі вантажі транспорт вантажоперевезення автоперевезення вантажоперевезення в росію вантажоперевезення вантажів вантажоперевезення вартість вантажоперевезення диспетчер вантажоперевезення з європи вантажоперевезення з китаю вантажоперевезення по україна ціни вантажоперевезення росія вантажоперевезення ціна вантажоперевезення ціни вартість вантажоперевезень вартість перевезення делла вантажоперевезення диспетчер вантажоперевезення диспетчер вантажоперевезень доставка вантажів європа доставка вантажів з україною доставка вантажів китай доставка вантажів по росії доставка вантажів росія доставка вантажів україна росія доставка збірних вантажів доставка збірного вантажу ж д перевезення жд перевезення збірний вантаж знайти вантаж контейнерні перевезення ліцензія на перевезення міжнародні авто перевезення міжнародні вантажі міжнародне перевезення вантажів міжнародне перевезення вантажу негабаритні перевезення перевезення в росію перевезення вантажів з китаю перевезення вантажів міжнародні перевезення вантажів по києву перевезення вантажів транспорт перевезення вантажів транспортом перевезення вантажу в україна перевезення вантажу по україна перевезення жд перевезення з європи перевезення залізничні перевезення збірних вантажів перевезення контейнерів перевезення негабаритних вантажів перевезення по європі перевезення по росії перевезення по україні ціни перевезення транспортом перевезення транспорту перевезти вантаж подивитися вантажі попутні вантажі попутний вантаж послуги вантажоперевезень сайти вантажоперевезень транспорт і вантажі транспорт для перевезення транспорт перевезення транспортування вантажів транспортування вантажу україна вантажні перевезення ціни на вантажоперевезення

На карті

Координаты: 50.43699,30.480862

Фотогалерея

Відгуки