КСТ, ПП

Image

Про компанію

Керівник:

Омельчук Андрій Михайлович — директор

Дата заснування:

2003 рік

Контактна особа:

Омельчук Андрій Михайлович

E-mail контактної особи:

gpsfreetrack@gmail.com

Дата оновлення профілю:

05.06.2020

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 15:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79014, м. Львів, вул. Котика, 7, пов. 5

Фактична адреса:  79014, м. Львів, вул. Котика, 7, пов. 5

Телефони:  (067) 3502989(032) 2763274(050) 5020606(093) 7788930

E-mail:   gpsfreetrack@gmail.com

Web-сайт:   https://freetrack.com.ua/

Інформація

Компанія ”КОМП’ЮТЕРІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ” надає послуги із впровадження і технічної підтримки системи GPS моніторингу FreeTrack на теренах України та за її межами:
- системи супутникового моніторингу транспорту;
- проточні датчики витрати палива;
- датчики рівня палива;
- контроль палива;
- контроль транспорту, персоналу, вантажу;
- послуги GPS-моніторингу пересування транспорту;
- послуги GPS-моніторингу перевезення вантажів;
- моніторинг руху та місцезнаходження автомобіля для фізичних осіб;
- послуги GPS-моніторингу для орендарів спецтехніки;
- послуги GPS-моніторингу для кур’єрських служб;
- моніторинг інкасаційних перевезень.

А також продаж та обслуговування комп’ютерної та офісної техніки, портативні комп’ютери, ліцензійне програмне забезпечення, розробка спеціалізованого програмного забезпечення, системи GPS моніторингу, домашні кінотеатри, проектування та монтаж локальних мереж, адміністрування, оренда та продаж презентаційного обладнання тощо.

Кожний автовласник зможе знайти пропозиції, які його задовольнять, адже наші пропозиції підходять підприємствам з великою кількістю транспортних засобів, так і окремим приватним особам:
- послуги для компаній-перевізників вантажів (Вантажні перевезення);
- послуги для підприємств, що надають послуги по перевезенню пасажирів;
- послуги для орендарів спецтехніки;
- послуги для служб доставки та кур’єрських служб;
- послуги для контролю персоналу;
- послуги для автовласників (фізичних осіб);
- послуги для інкасаторських перевезень.

Більшість вважає свій бізнес стабільним і прибутковим. Ми жодною мірою не хочемо заперечувати цей факт, однак наш багаторічний досвід впровадження систем моніторингу часто показує іншу статистику. Власники траспортних компаній за рахунок «лівих» рейсів або продаж палива втрачають до 30% свого прибутку. Торгові агенти взагалі часто до 50% робочого часу не виходять з дому. Верстат на виробництві може працювати вхолосту до 70% від усього робочого часу.

За допомогою правильно підібраних нами, систем моніторингу, ваш бізнес уникне фінансових втрат. Система моніторингу FreeTrack дає можливість отримувати повний аналіз руху автотранспорту, що, в свою чергу, дозволяє автовласнику уникнути зайвих витрат на пальне, амортизацію тощо.

Система GPS моніторингу транспорту FreeТrack надає можливість в режимі реального часу відстежувати на моніторі персонального комп’ютера підключеного до інтернету місцезнаходження транспортних засобів та усі параметри їх руху. Система фіксує: швидкість і напрям руху, місцезнаходження, показники додатково встановлених датчиків, час і місце зупинок, пройдений шлях, перетин контрольних зон (геозон), витрати палива тощо.

Ми готові прийняти участь в обладнанні як рухомого складу підприємства, так і приватного авто пристроями навігації та запропонувати гнучку систему умов оплати за надані послуги та обслуговування.

Наша Компанія впродовж 9 років успішно працює на ринку послуг GPS моніторингу та зарекомендувала себе надійним партнером.

Торгова марка:

Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard

Торгова марка:

Teltonika, Ruptela

Торгова марка:

FreeTrack™

gps моніторинг, gps трекер, датчик рівня палива, контроль палива, gps контроль, gps датчик, супутниковий контроль транспорту, gps моніторинг автомобіля, gps стеження за авто, gps моніторинг авто, gps gprs, gps gsm, gps датчики, gps контроль автотранспорту, gps контроль палива, gps контроль транспорту, gps модулі, gps модуль, gps моніторинг автомобілів, gps моніторинг автотранспорту, gps моніторинг рухливих об’єктів, gps моніторинг транспортних засобів, gps моніторинг ціна, gps відстеження, gps приймач usb

Види діяльності

62.01 — Комп’ютерне програмування

43.21 — Електромонтажні роботи

46.51 — Оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням

95.11 — Ремонт комп’ютерів і периферійного устатковання

47.41 — Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах

62.02 — Консультування з питань інформатизації

62.03 — Діяльність із керування комп’ютерним устаткованням

Хмарка тегів

gps датчик стеження gps контроль палива gps моніторинг транспортних засобів gps стеження за транспортом gps супутниковий моніторинг on-line моніторинг відстеження транспорту вимірювання витрати палива датчики контролю палива датчики рівня палива контроль вантажного транспорту контроль дизельного палива контроль маршруту транспорту контроль палива в баку контроль переміщення транспорту контроль персоналу контроль рівня палива контроль руху транспорту моніторинг вантажного транспорту моніторинг витрати палива моніторинг на транспорті моніторинг транспорту у львові облік палива на підприємстві послуги gps моніторингу система моніторингу транспорту система стеження gps система стеження за автомобілем системи супутникового стеження стеження за автомобілем супутниковий контроль палива супутниковий контроль транспорту

На карті

Координаты: 49.835691,24.060316

Фотогалерея

Відгуки