АВТОКОННЕКС, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Гукова Надія Михайлівна — директор

Дата заснування:

2004 рік

Дата оновлення профілю:

01.12.2017

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Разіна, 7

Фактична адреса:  03065, м. Київ, вул. Козелецька, 24

Поштова адреса:  04212, м. Київ, вул. Богатирська, 3г

Телефон:  (044) 3329177(044) 3329277(096) 4120620

Телефон-факс:  (044) 4557366

E-mail:   info@cobragsm.com.ua

Web-сайт:   http://www.f-x.com.ua/

Інформація

Cobra Connex - спільна розробка компаній Cobra AT (Італія) і NEXO (Швейцарія).
У системі об’єднані супутникова навігація GPS, цифровий зв’язок GSM і новітні технології протидії угонам.

Cobra Connex працює у 41 країні світу. За статистикою, 99% автомобілів, обладнаних CobraConnex, повертаються до своїх власників, а 76% з них не встигають рушити з місця до приїзду представників правоохоронних органів. Висока ефективність системи Cobra Connex досягається за рахунок відпрацьованих процедур взаємодії Аларм-Центру та правоохоронних органів і використання технологій, що дозволяють отримати інформацію від автомобіля менш ніж за 5-7 секунд.

Модуль Cobra Connex скритно встановлюється на Ваш автомобіль і миттєво реагує на спробу проникнення, угон, розбійний напад.
Що б не сталося, тривожний сигнал надходить в Аларм-Центр нашої компанії, де оператори аналізують ситуацію і роблять всі необхідні дії для захисту Вас і Вашого автомобіля, включаючи напрямок оперативних підрозділів правоохоронних органів, технічних служб або швидкої допомоги. Cobra Connex передає інформацію не тільки оператору Аларм-Центру, а й на телефон, факс або електронну пошту Клієнта.

Вам не потрібно оснащувати свій автомобіль додаткової протиугінною системою - Ви завжди будете на зв’язку зі своїм автомобілем, а ми подбаємо про його збереження і про Вашу безпеку.

Якість, що задовольняє вимогливим світовим та українським стандартам, а також надійність і безпека систем Cobra Connex визначається провідними європейськими виробниками. Устаткування для Cobra Connex виробляється компанією Cobra AT на заводі Delta Elettronica в Італії, комплектуючі - компаніями Siemens AG (Німеччина), Trimble (США) і Microchip Technology Inc. (США).

Унікальний за технологією і можливостям сервер нашої компанії розроблявся спільно з світовим лідером в області розробки систем захисту інформації, - компанією Cable & Wireless plc (США), в чиєму списку клієнтів - Bank of America, American Express, Microsoft, Siemens, Intel, та інші найбільші світові корпорації.

Компанія Авто Коннекс ( Україна ) була створена в жовтні 2005 року і є ураїнськім ексклюзивним партнером компанії Автоконнекс - Росія , Cobra AT і швейцарської фірми NEXO SA . Програмні розробки та термінальні пристрої цієї фірми вже широко відомі в Європі та світі , в тому числі і в Росії і країнах СНД.
На українському ринку продукція компанії Авто Коннекс представлена ​​сімейством супутникових систем охорони Cobra Connex. Системи пройшли українську і міжнародну сертифікацію.
Наша місія
Ми допомагаємо людям спокійно і впевнено займатися своїми справами, не турбуючись за збереження своїх коханих.
наша пропозиція
Клієнтам ми пропонуємо одну з найпрогресивніших розробок у сфері забезпечення охорони і безпеки транспортних засобів, повністю адаптовану до українських умов - сімейство супутникових охоронно- пошукових систем Cobra Connex - спільний продукт NEXO та Авто Коннекс Росія . Особливу увагу ми приділяємо якості обслуговування наших Клієнтів, стежачи за тим, щоб наша продукція і сервіс відповідали найвищим світовим стандартам якості.
Партнерам ми пропонуємо безліч рішень для взаємовигідної і продуктивної співпраці . Спільна маркетингова лінія здатна створювати додаткові можливості для просування і закріплення компанії і її партнерів на ринку.

Торгова марка:

Cobra Connex — Россия, Италия

Торгова марка:

Автоконнекс — Россия

Види діяльності

45.31 — Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

45.20 — Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів

45.32 — Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

61.90 — Інша діяльність у сфері електрозв’язку

На карті

Координаты: 50.4481070,30.4035300

Відгуки