ЗІНГА МЕТАЛ І КОМПАНІЯ, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Image

Про компанію

Керівник:

Добровольський Олександр Володимирович — директор

Бухгалтер:

Калінкіна Ірина Володимирівна

Дата заснування:

2005 рік

Кількість працівників:

7 чол.

Вища організація:

Zinga Metall Europe LTD, BG-Burgas, Kpsharitsa vill, SunSet Complex, office 98.

Дата оновлення профілю:

21.04.2022

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  49051, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 40а, оф. 46

Фактична адреса:  49051, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 40а, оф. 47

Телефони:  (068) 0405330(097) 0095151(099) 7855151

E-mail:   mail@zingametall.ua

Web-сайт:   http://www.zingametall.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Компанія Zinga пропонує:
ЦИНКОВІ МАТЕРІАЛИ ZINGAMETALL ДЛЯ ХОЛОДНОГО ОЦИНКУВАННЯ ZINGA®
утворює на сталевий поверхні тонкопленочное цинкове покриття, виключно ефективно захищає чорні метали від корозії. Воно поєднує в собі переваги гарячого оцинкування і лакофарбових покриттів, при цьому позбавлене ряду недоліків, властивих таким покриттям, а також має унікальні переваги перед ними. Покриття Zinga® забезпечує одночасно активну (катодний) захист, як у цинкових покриттів, нанесених металізацією, і пасивну (бар’єрну, плівкову) захист, як у лакофарбових матеріалів. Матеріал призначений для оцинкування стали холодним способом (патент № BE 1008926 від 01.10.1996 р, Бельгія).
* ZINGALVANIC® марки ВА
це матеріал відрізняється від Zinga тим, що склад містить цинкові частинки фракцією близько 3 мкм, з формою наближеною до овальної, а також містить цинкові частинки з формою пластівців. Завдяки такому поєднанню частки цинку створюють так званий ефект «цегляної кладки» (Similar MIO effected system), який ускладнює шлях агресивного середовища до підкладки. Виріб, оцинковане ZinGalvanic виглядає як виріб, оцинковане гарячим способом.
* ZINGALVANIC®
матеріал для холодного оцинкування сталі (патент № UA 14036 від 17.04.2006 р, Україна) виготовляється на основі модифікованого акрилового полімерного сполучного, проводиться в Європі по толлінгу. Склад має кілька модифікацій: в ньому містяться не тільки сферичні і овальні частинки цинку з розміром фракції близько 3 мкм (як у Zinga®), але і цинкові і / або цинкові + алюмінієві (в залежності від модифікації) частки у вигляді пластівців розміром фракції 20 ... 25 мкм. Таке поєднання металевих частинок в полімерному сполучному дозволяє отримати мікроструктуру покриття подібну цегляній кладці (подібно MIO-структурам), яка ускладнює проникнення агресивного середовища до захищається підкладці.
ZinGalvanic® призначений для оцинкування сталевих виробів, а також для ремонту і відновлення пошкоджених цинкових покриттів на сталі.
ЦИНКОВІ ГРУНТОВКИ
* LIQUID ZINC®
Матеріал являє собою суспензію металевих цинкових частинок в полімерному сполучному на основі поліуретану або акрил-стирольно сополимера і призначений для антикорозійного грунтовки поверхні сталевих виробів перед нанесенням лакофарбових покриттів. Цей матеріал аналогічний іншим ЦПС, але при аналогічних інших показниках, покриття Liquid Zinc забезпечує дещо вищі показники протекторного захисту, ніж у інших.
Зовнішній вигляд покриття - сірий, матовий.
Адгезія - 1 бал. Покриття має високу адгезію до сталевих поверхонь навіть без спеціальної підготовки.
Підготовка поверхні - St 2 (ISO 12944) - видалити пухкі нашарування, знепилити, знежирити. Абразивно-струменевий підготовка бажана, але не обов’язкова.
Витрата: 00,21 кг / м2 (δ = 40 мкм)

* LIQUID ZINC ZC
Витрата: 00,12 кг / м2 (δ = 30 мкм)

* ZINGAMETALL PRIMER
Витрата: 00,18 кг / м2 (δ = 40 мкм)

СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

* AQUAZINGAMETALL
відрізняється високою і тривалою стійкістю в висококоррозійних атмосферних умовах, у вологому, хімічної, сольовий середовищі.
Володіє прекрасною і виключно тривалої стійкістю при постійному контакті зі звичайною, іонізованої, морською водою (також в умовах постійного занурення в воду), при контакті з вуглеводнями, з органічними розчинниками і деякими хімікатами (рН від 5,5 до 10,5).
Стійкий до високої температури (400 ° С) і часто повторюється температурних перепадів. І це в поєднанні зі звичайною і морською водою, що містить хімікати водою, газованою водою.
Дуже добре реагує на вплив парів, бензинів або їх випарів.
Зовнішній вигляд покриття - сірий, матовий.
Підготовка поверхні - Sa 2 (ISO 12944).
Витрата: 00,11 кг / м2 (δ = 20 мкм)

* ZINGAMETALL ALU
являє собою суспензію високоактивного алюмінієвого пігменту в розчині полімерного сполучного. Зазвичай використовується в двошарових системах для нанесення захисного шару поверх ZinGalvanic® або Liquid Zinc®. Таким чином забезпечується «подвійна катодний захист», т. Е. Більш надійний захист від корозії. Матеріал також може бути використаний самостійно для нанесення покриттів.

* THERMOCERAM.
Жідкокераміческій теплоізоляційний матеріал
Для будівель (фасад або внутрішнє оздоблення), споруд, трубопроводів.
Кольори - основні сім.
Витрата: 01 л / м2; 0,08 кг / м2; (Δ = 1000 мкм).
Товщина залежить від кількості шарів.

* ZINGAMETALL COLOR
Універсальні декоративні покриття (глянцеві).
Застосовуються на металі, бетоні, дереві, кераміці, пластиці.
Товщина залежить від кількості шарів

* ZINGAMETALL DECOR
Універсальні декоративні покриття (матові).
РОЗЧИННИКИ
* ZINGAMETALL SOLV
фірмовий нафтової розчинник ZingaMetall®
* ZINGASOLV
Ціни на спеціальні матеріали ZingaMetallCeram, ZingaMetallLiquidPlast, Compound No1 for ZingaMetall, AquaZingaMetall, ZingaMetall WaterBase запитуються замовником в письмовому вигляді з наданням технічного завдання.
ОБЛАДНАННЯ: ТЕРМОАБРАЗИВНА УСТАНОВКИ
ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ AQUASTOP

AQUASTOP - PENETRATING INTO CONCRETE
AQUASTOP - REPAIR OF CONCRETE JOINTS
AQUASTOP - REINFORCING CONCRETE ADDITIVE
добавка - гідроізоляційна добавка в бетон і розчин.
АQUASTOP - PLOMBA, LIQUIDATOR OF FLOW
AQUASTOP - COATING TO IMPROVE WATERPROOFING
AQUASTOP - ELASTIC - ЕЛАСТИК
ГІДРОФОБІЗАТОР AQUASTOP К -
ГІДРОФОБІЗАТОР AQUASTOP М - HYDROPHOBIC AGENT (LOOKING LIKE HUMIDITY)
ГІДРОФОБІЗАТОР AQUASTOP - HYDROPHOBIC AGENT -
AQUASTOP REPAIR STRUCTURE
ГІДРОПРОКЛАДКА AQUASTOP - HYDRAULIC INSTALLATION
ТЕПЛО-ГІДРО-ІЗОЛЯЦІЯ AQUASTOP HEAT - WATERPROOFING
А також пропонуємо:
1. Оцинкування металоконструкцій холодним способом;
2. Теплоізоляцію труб, фасадів будівель і споруд, теплоізоляцію виробничих і приватних приміщень з використанням «теплою фарби» і «теплою штукатурки»;
3. Проникаючу гідроізоляцію бетону, фасаду, фундаменту, стяжок, підвальних приміщень та резервуарів, а також ремонт раніше пошкодженого бетону.
4. Очищення металоконструкцій від іржі, старої фарби, прокатної окалини і т.п. за допомогою термоус-бразівной установки ТАУ - 100 DRAGON JET SET;
5. Декоративну металлизацию об’єктів з чорного металу під золото, срібло, бронзу, мідь, латунь і т.п .;
6. Фарбування об’єктів антикорозійними і лакофарбовими матеріалами;
7. Розробку антикорозійних, теплоізоляційних і гідроізоляційних систем і за технічним завданням замовника.

Рекламна інформація

Підприємство «Zinga Metall & Co.» є офіційним імпортером матеріалів міжнародної Асоціації ZingaMetall Europe (www.zingametall.ua)., А також виробником власних матеріалів під торговою маркою ZingaMetall.

Наше підприємство постійно розвивається, удосконалює старі і створює нові технології в області холодного оцинкування, декоративної металізації, теплоізоляції і гідроізоляції. У створенні своїх ноу-хау, співпрацює з лабораторіями НДІ, по новим проектам і розробок, з заводськими і галузевими лабораторіями, з будівельними, ремонтними та монтажними підприємствами.

Наше підприємство і мережу наших агентств можуть здійснити технічний супровід, консультації, авторський нагляд, а також виконати ряд робіт з оцинкування металу і гідроізоляції конструкцій ..

У чому наші переваги?

Застосування нашої методики по холодному оцинкування металоконструкцій дає економічний ефект у вигляді економії 30-40% витрат на кожному квадратному метрі, в порівнянні з традиційним гарячим цинкуванням, а також наша методика не вимагає спеціальних приміщень і обмежень об’єкта за розмірами, метод екологічно безпечний, використовувані матеріали сертифіковані міністерством охорони здоров’я України.

Матеріали для оцинкування однокомпонентні, мають ефект «м’якої гуми», мають відмінну адгезію з раніше оцинкованими поверхнями (при нанесенні відновлюють старий цинковий шар) і можуть наноситися при вологості до 98% в температурному діапазоні від -15 С до + 40 С.

Застосування наших матеріалів, таких як «тепла фарба» і «тепла штукатурка», в системі теплоізоляції дозволяє заощадити до 50% в порівнянні з витратами на традиційні способи теплоізоляції. Ці матеріали легко наносяться, довговічні, не руйнуються під впливом високих температур або ультрафіолетового випромінювання, екологічно безпечні, сертифіковані міністерством охорони здоров’я.

Застосування нашої проникаючої гіроізоляціі - AquaStop
Проникаюча гідроізоляція призначена для обробки бетонних конструкцій з метою запобігання капілярного підняття води по порах бетону.

Глибина проникнення таких матеріалів становить від 5 до 25 см. Це означає, що при обробці монолітної бетонної стіни з двох сторін захисний бар’єр буде утворений на всій глибині конструкції.
Матеріали для проникаючої гідроізоляції є одними з найбільш ефективних засобів гідроізоляції і можуть застосовуватися спільно з іншими засобами захисту від води.
Як правило, кошти проникаючої гідроізоляції застосовуються для захисту підвалів, цокольних поверхів, перших поверхів житлових будинків, бетонних ємностей, резервуарів та інших конструкцій, що знаходяться в безпосередній близькості від водонесучі шару.

Основні переваги проникаючої гідроізоляції:
• Відсутність необхідності відкопування фундаменту;
• Можливість нанесення на вологий бетон;
• Проникнення матеріалу глибоко в структуру бетону;
• «самолікування» матеріалу: при руйнуванні водою він утворює нові кристали за рахунок возобновляющейся реакції вологого бетону і складових герметика;
• Висока морозостійкість і міцність матеріалу;
• Термін служби, що дорівнює терміну служби самої бетонної конструкції;
• Стійкість до всіх видів механічної дії;
• Просте нанесення без використання спеціального обладнання.


З огляду на ваш можливий інтерес до оцинкування заставних деталей в виготовляються вами ЗБВ, а також поліпшенню якості бетону використовуваних в ваших ЗБВ, за рахунок наших гідроізоляційних добавок в бетон, - розраховуємо на особисте знайомство при зустрічі з вами на вашому підприємстві.


Zinga захищає метал від корозії краще, ніж будь-яке інше цинкове покриття.

Остерігайтеся підробок! Ексклюзивні торгові марки ZinGalvanic, ZingaMetall, Liquid Zinc купити можна тільки у нас.

Маркетингова інформація

Торгова марка:

Zinga — Belgium

Торгова марка:

Liquid ZinGalvanic, Liquid Zinc — Ukraine

Торгова марка:

Cold Galvanizing Method — Belgium, Ukraine

Стандарти якості:

ISO 12944

Країни експорту:

Moldova, Kazakstan, Russia

Країни імпорту:

Austria, Belgium

Ключові слова

холодне оцинкування, цинкування металу, оцинковка металу, цинкування сталі, холодне цинкування металу, цинкування металоконструкцій, цинкування деталей, холодне цинкування технологія, оцинковка деталей

Види діяльності

20.30 — Виробництво фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик

13.94 — Виробництво канатів, мотузок, шпагату та сіток

25.61 — Оброблення металів та нанесення покриття на метали

25.62 — Механічне оброблення металевих виробів

43.31 — Штукатурні роботи

43.34 — Малярні роботи та скління

43.99 — Інші спеціалізовані будівельні роботи

84.21 — Міжнародна діяльність

46.75 — Оптова торгівля хімічними продуктами

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

47.19 — Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

63.99 — Надання інших інформаційних послуг

41.20 — Будівництво житлових і нежитлових будівель

Філії, представництва

Офіс:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 62-а
тел. 067-507-76-60

Склад в Києві:
вул. Короленківська, 4
(Оператор складу ”Укравторесурс”)
тел. (044) 246-73-06

На карті

Координаты: 48.506802,35.075585

Фотогалерея

Відгуки