АВАЛОН FFC

Про компанію

Керівник:

Баришников Іван Олексійович — Директор

Бухгалтер:

Латенко Олексій Леонідович

Дата заснування:

2000 рік

Кількість працівників:

2 чол.

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Графік роботи

Пн:  9-30 — 17-00

Вт:  9-30 — 17-00

Ср:  9-30 — 17-00

Чт:  9-30 — 17-00

Пт:  9-30 — 17-00

Контакти

Юридична адреса:  03150, м. Київ, вул. Барбюса, 11/2, к. 68

Фактична адреса:  04209, м. Київ, вул. Богатирська, 11

Телефони:  (044) 5009525(044) 5009526(044) 5009527

E-mail:   info@avalon.in.ua

Web-сайт:   https://www.avalon.in.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Організація міжнародних перевезень, логістичні послуги, автомобільні перевезення, транспортування товарів авіаційним та залізничним транспортом. Митно-брокерські послуги, супровід грузів та консультації ЗЕД.

Рекламна інформація

Про компанію.
Компанія Avalon FFC була створена в 2000 році. Основними напрямками діяльності є організація міжнародних перевезень , транспортна логістика, експедирування вантажів , митно- брокерські послуги.
Партнерська мережа компанії, сьогодні , складається більш ніж з 900 -та агентів по всьому світу. Що дозволяє , організувати доставку з будь-якої країни найбільш вигідним і зручним способом.
Основні послуги компанії Avalon FFC.
Автомобільні перевезення.
Компанія надає весь спектр послуг з автоперевезень : перевезення негабаритних , наливних і небезпечних вантажів , мультимодальні перевезення , перевезення харчових і медичних продуктів , транспортування цінних речей і організація переїздів за кордон. Мережа перевірених перевізників і транспорту різних типів , а також значний досвід , дозволяє здійснити автоперевезення максимально швидким і вигідним для клієнта способом.
Авіаперевезення.
Широка партнерська та агентська мережа дозволяє організувати швидку авіадоставку вашого вантажу практично з будь-якого аеропорту . При потребі можлива організація доставки вантажу до аеропорту або зберігання на партнерському складі в країні відправника.
Морські та залізничні перевезення.
При транспортуванні великих партій вантажів найбільш зручно використовувати морський транспорт і залізницю. Компанія спеціалізується на транспортуванні вантажів з Європи в Україну , Росія , Казахстан та інші країни СНД.
Avalon FFC так само робить митно -брокерські послуги як в комплексі з перевезеннями так і у вигляді самостійної послуги .
Переваги компанія Avalon FFC:
Великий досвід в міжнародних перевезеннях різних категорій вантажів : великогабаритних , швидкопсувних , небезпечних , вантажів зі специфічними умовами транспортування: продукти харчування , ліки , медичне обладнання. А також, потребують оформлення спеціальних ввізних та дозвільних документів ;
Повний контроль якості роботи агентів , безпеки і збереження вашого вантажу;
Персональний менеджер для кожного клієнта. Оперативність прорахунків доставки ваших вантажів становить 6 - 12 робочих годин;
Оперативність у роботі . Доставка з США чи Китаю в Україну і навпаки , становить від 2 до 4 днів , від 6 до 24 годин по Європі ;
Конкурентна вартість послуг.
Першокласні фахівці компанії допоможуть знайти оптимальний спосіб перевезення найвигіднішим способом . Ретельно продумайте, кожен з кроків транспортування вантажу. Допоможуть отримати дозвільні документи та пройти митне оформлення. Вчасно доставлять товар на Ваш склад.

Види діяльності

52.29 — Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту

66.12 — Посередництво за договорами по цінних паперах або товарах

46.19 — Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту

52.10 — Складське господарство

66.19 — Інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення

На карті

Координаты: 50.524856,30.482553

Відгуки