АДВОКАТСЬКА ГРУПА УКРАЇНИ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Добринін Володимир Володимирович

Бухгалтер:

Зінчук Інна Валеріївна

Кількість працівників:

3 чол.

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Контакти

Юридична адреса:  02160, м. Київ, просп. Соборності, 7а, оф. 732а

Фактична адреса:  01030, м. Київ, вул. Хмельницького, 80, оф. 18

Телефони:  (044) 5813211(044) 5813212(044) 2813211

Web-сайт:   http://www.advocate-group.com.ua/

Інформація

Корпоративне право
Адвокатська група України надає весь спектр послуг з корпоративного права.
Останнім часом в Україні набули поширеного характеру силові захоплення підприємств - «рейдерство». Не секрет, що в більшості випадків до спроб захопити підприємство призводять корпоративні конфлікти, що виникли у підприємства з його акціонерами (учасниками) або з іншими органами управління.
Запорукою успішної роботи підприємства є якісне юридичне обслуговування з початку його створення, включаючи підготовку статуту та положень. Підготовка проведення загальних зборів та засідань правління (спостережної ради) у точній відповідності до вимог чинного законодавства є основною перешкодою для зловживання своїми правами міноритарних акціонерів та недобросовісного менеджменту, унеможливлення визнання прийнятих рішень недійсними в судовому порядку.
Наші фахівці нададуть фахові консультації з питання створення та діяльності підприємства будь-якої організаційно-правової форми, підготують на самому високому рівні проведення загальних зборів акціонерів, учасників та інших органів управління товариством.
Фахівці з корпоративного права, зможуть надати якісну юридичну допомогу при вирішенні будь-яких конфліктів, що виникають між підприємством, його органами управління та акціонерами (учасниками).
Наша ціль - надати якісну допомогу під час створення та діяльності підприємства, що є запорукою відсутності корпоративних конфліктів на підприємстві. Пріоритетом діяльності нашої компанії є створення таких умов роботи підприємства, при яких не виникають корпоративні конфлікти.
Представництво в судах
При вирішенні питання щодо звернення до суду або вироблення юридичної тактики захисту від судового переслідування найважливішу роль відіграє професіоналізм юристів, які супроводжують дану справу. Наші юристи нададуть Вам допомогу при виробленні якісної правової позиції, юридично обґрунтовано підготують процесуальні документи та захистять Ваші інтереси в судах та під час виконання судових рішень.
Необхідно зазначити, що у судовій практиці дуже часто зустрічаються випадки програшу справи у зв’язку із неправильною юридичною позицією сторони у процесі, яку при професійному підході представника можна було б виграти. Не секрет, що запорукою виграшу будь-якої справи є грамотна юридична позиція та якість підготовки документів для звернення до суду.
Ми не обіцяємо виграти будь-яку справу, але наші юристи зможуть якісно проконсультувати Вас як на предмет доцільності звернення до суду, так і на предмет зменшення негативних наслідків пред’явлення до Вас обґрунтованого позову.
Звертаючись до суду багато юридичних осіб користується послугами штатних юристів. Таке представництво є виправданим, коли судова справа не є складною та у цього юриста вже є досвід ведення таких справ. Проте, у переважній більшості підприємств врешті-решт виникають справи, які за своєю суттю відрізняються від тих, з якими зіштовхувався юрист цього підприємства та непрофесійна допомога у цієї справі може коштувати для підприємств значних коштів.
Адвокатська група України має великий досвід ведення різного роду справ у судах всіх юрисдикцій, наші фахівці зможуть знайти рішення, яке зможе найбільш захистити Ваші інтереси. Навіть якщо у справі постановлено рішення найвищої судової інстанції, може існувати можливість його перегляду, а отже необхідно звернуться за правовою допомогою до професійної юридичної фірми, якою є Адвокатська група України.
Кримінальний процес
Нерухомість
Широко розповсюдженими угодами в економіці будь-якої країни є угоди з нерухомістю. Враховуючи економічну ефективність інвестицій в нерухомість різного характеру, операції з нерухомістю є найбільш рентабельними і надійними, адже вони гарантовані дійсними активами.
Нерухомість досить часто виступає об’єктом цивільних справ, з огляду її високої вартості, та вимагає значного правового регулювання. Тому підготовка таких операцій вимагає професійних знань в галузі земельного законодавства та цивільного, а в операціях де однією із сторін є юридична особа, корпоративного права. Кваліфікований адвокат допоможе вирішити земельні спори, підготувати всі необхідні документи та супроводити відведення земельних ділянок під будівництво, купівлю-продаж земельних ділянок, цілісних майнових комплексів та індивідуальних об’єктів нерухомості.
Важливість юридичного супроводу будь-яких операцій з нерухомістю важко переоцінити, оскільки вартість таких активів, як правило, складає сотні тисяч доларів, а не рідко і мільйонів. Необхідно пам’ятати, що в переважній більшості посередницькі агентства, агентства з нерухомості не в змозі якісно супроводити операцію з придбання нерухомості перш за все у зв’язку з відсутністю у штаті кваліфікованих юристів. Діяльність посередницьких агентств обмежується підбором підходящого об’єкта нерухомості. В свою чергу наші юристи проводять юридичний аудит правовстановлюючих документів власника об’єкта нерухомості, перевіряють повноваження представника продавця та законність набуття їм права власності на даний об’єкт. Наші юристи підготують відповідний договір який буде повністю відповідати вимогам законута Вашим інтересам.
Судова практика свідчить, що в більшості випадків визнання недійсними угод по відчуженню земельних ділянок та об’єктів нерухомості, є порушення закону при набутті права власності ще продавцем, перевищення повноважень представника продавця, що в послідуючому веде до визнання даних операцій недійсними.
Ще один спосіб придбання нерухомості це придбання юридичної особи власника нерухомості. Дана операція є однією із найбільш складних з точки зору юридичного супроводу та має найбільші ризики втрати в послідуючому контролю над цим підприємством або над його активами, через процедури банкрутства та оспорювання прав власності на корпоративні права.
Якщо Ви вирішили придбати нерухомість, земельну ділянку або корпоративні права юридичної особи зверніться за юридичною допомогою до Адвокатської групи України.
Злиття та поглинання, реорганізація, ліквідація підприємств.
Діяльність нашої Фірми включає всі види припинення діяльності юридичних осіб – злиття та проглинання, реорганізація або ліквідація юридичної особи за рішенням засновників юридичної особи або їх уповноважених, а також за рішенням суду або органу державної влади, прийнятим у відповідності з чинним законодавством.
В процесі діяльності компанії часом виникає потреба відділення підрозділів або філій в окремий бізнес, з’єднання декількох компаній в одну або ліквідації одиничних фірм. Спеціалісти нашої Фірми постійно готові надати допомогу у підготовці стратегії, ознайомленні з ситуацією та реалізації процедур злиття та поглинання , інкорпорації, поділу, реорганізації та ліквідації юридичної особи.
Податкова практика, банкруство цінні папери.
Адвокати нашої Фірми мають достатній досвід у веденні судових справ. Можливий захист інтересів клієнтів в спорах з податковими органами.
У юристів агентства є достатній досвід також участі у судових процесах, які пов’язані з процедурами у справі про банкрутство. Вони беруть участь у засіданнях комітетів кредиторів, проведенні торгів з продажу майна боржника та інших. Надається великий спектр послуг - розробляються найкращі шляхи повернення кредиторам коштів та проводиться контроль за дотриманням процедур. Також наші фахівці готують та оформлюють угоди про перехід права власності на цінні папери.

Види діяльності

69.10 — Діяльність у сфері права

63.99 — Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

На карті

Координаты: 50.44818, 30.50164799

Відгуки