ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА

Про компанію

Керівник:

Велієв Закір Саяд Огли — генеральний директор

Дата заснування:

2007 рік

Кількість працівників:

20 чол.

Дата оновлення профілю:

05.11.2023

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  04053, м. Київ, вул. Артема, 21

Поштова адреса:  02152, м. Київ, вул. Серафимовича, 13, к. 42

Телефони:  (044) 5318770

E-mail:   contact@precedent-ilf.com

Web-сайт:   http://precedent-ilf.com/

Інформація

Продукція, послуги

Міжнародна Юридична Фірма «Прецедент» надає такі послуги:

Ліквідація підприємств (24 години)
Адвокатські послуги (Україна, країни СНД)
Зняття арешту з майна
Закриття кримінальних справ, відкритих Генеральними Прокуратурами України та Російської Федерації
Цивільне право: консультації, досудове врегулювання справ, медіація, складання позовів, відгуків на позиви, ведення справ у судах усіх інстанціях, виконання рішень, оскарження рішень у Європейському суді, складання та аналіз договорів, шлюбних контрактів; стягнення прострочених боргів; переведення боргів (цесія); зняття арешту з майна; відповідальне збереження документів
Господарче право: консультації, досудове урегулювання справ, медіація, складання претензій, позовів, відгуків на позови, ведення справ у судах всіх інстанцій, виконання рішень, складання і аналіз договорів
Адміністративне право: консультації, складання позовів, відгуки на позови, ведення справ у судах усіх інстанцій, виконання рішень
Земельне житлове право: зміна цільового призначення землі, переведення нерухомості із житлового у нежитловий фонд, узаконення самобудови
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК та АУДИТ (угоди, затвердження, контроль (внутрішній і зовнішній), IТ-аудит, фінансової звітність)
КОНСАЛТИНГ
КОРПОРАТИВНІ ФІНАНСИ та ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ (фінансовий радник, фінансів аутсорсинг, злиття і поглинання, стратегічне консультування)
АУТСОРСИНГ, ОЦІНКА РИЗИКІВ і ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ
Due Diligence

Рекламна інформація

Міжнародна юридична фірма «Прецедент» займає особливе місце серед компаній України. МЮФ «Прецедент» не має вузької обмеженої спеціалізації, а є багатопрофільною. Спеціалісти фірми мають великий досвід в найрізноманітніших галузях права, що дозволяє надавати різноманітні послуги. Юристи фірми компетентні в таких галузях:

Цивільне, трудове
Кримінальне право
Адміністративне право
Земельне право
Житлове право
Розробка проектів договорів
Редагування та вдосконалення проектів договорів
Надання допомоги при проведенні переговорів з зарубіжними партнерами та укладання договору

Ми надамо консультацію, а потім складемо потрібний Вам проект договору, який необхідний Вам або Вашим клієнтам для укладання угоди, також ми виправимо та відредагуємо Ваш особистий проект договору, забезпечуючи про цьому правильність використання юридичної термінології англійською мовою. Ми можемо проводити переговори з питань укладення договорів з Вашими зарубіжними партнерами від Вашого імені.

Міжнародне корпоративне право

Ми можемо надати юридичний супровід міжнародної комерційної діяльності та корпоративних правовідносин в більшості країн світу.

Інтелектуальна власність – ЄС, Великобританія, США та інші країни

Ми розвиваємо, захищаємо, використовуємо, реєструємо права інтелектуальної власності а також інвестуємо в її розвиток.

Судові процеси і вирішення спорів – ЄС, Великобританія, США та інші країни світу

Команда наших юристів, що працює в багатьох країнах світу займеться рішенням Вашого спору з моменту його виникнення і до його остаточного вирішення шляхом представлення Ваших інтересів у відношенні з третьою стороною, участі від Вашого імені у арбітражному процесі чи судовому процесі судів загальної юрисдикції.

Банківська справа і фінанси

Отримання всіх типів кредитів за кордоном та оформлення угод з цінними паперами – від найпростіших до найскладніших.

Сімейне право та захист власності

Надання юридичної допомоги при розірвання шлюбу, включаючи підготовку необхідних документів, що направлені на захист майна, що знаходиться за межами країни.

Будівництво та проектування

Консультації наших кваліфікованих юристів з усіх аспектів законодавства, що регулює сферу будівництва та проектування.

Нерухомість за кордоном

Надання консультацій з усіх аспектів та практичне вирішення усіх питань, що пов’язані з комерційною нерухомістю у Великобританії, США, ЄС.

Заходи по попередженню шахрайства у країнах ЄС та США

Всі аспекти розслідування випадків шахрайства, включаючи надання консультацій з питань повернення активів.

Нафтогазова галузь

Наша команда провідних юристів – міжнародників з США та ЄС надає консультації та підтримує клієнтів з питань ведення нафтогазового бізнесу.

Створення та керування трастами

Багаторічний досвід ведення справ та створення трастів у різних державах світу.

Вєлієв Закір Саядович засновник МЮФ”Прецедент”

Кадрова політика МЮФ «Прецедент» спрямована на забезпечення завжди актуального поєднання досвіду та молодості. На сьогодні команда Фірми складається з відносно молодих, та досвідчених професіоналів. Крім глибоких універсальних знань, їх об’єднує безмежна відданість своїй справі, яка проявляється в шанобливому відношенні до кожного, хто звертається за допомогою в компанію. Спеціалісти Фірми прикладають максимум зусиль для того, щоб проблеми клієнта були вирішені максимально ефективно, а всі його потреби в юридичному обслуговуванні були задоволені на найвищому рівні.

Кредо МЮФ «Прецедент» звучить, як «Нестандартні правові ситуації». Діюче законодавство України має цілий ряд колізій, «дір» і інших суперечливих факторів, які ідуть у розрізі із стандартним сприйняттям права і ведуть до створення нестандартних правових ситуацій. Розібратися в них можуть лише спеціалісти найвищого рівня, які можуть неординарно і чітко реагувати на вимоги клієнта. Саме такі спеціалісти працюють у фірмі «Прецедент», що надає допомоги в найскладніших правових ситуаціях.

З повагою до Вас,

Вєлієв
Закір Саядович

засновник МЮФ “Прецедент”

Ключові слова

Міжнародна Юридична Фірма «Прецедент», Ліквідація підприємств (24 години), Адвокатські послуги (Україна, країни СНД), Зняття арешту з майна, Закриття кримінальних справ, відкритих Генеральними Прокуратурами України та Російської Федерації

На карті

Координаты: 50.4562470,30.5017350

Відгуки