СОЛЛАРІС УКРАЇНА, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Фінько Данило Геннадійович — директор

Дата заснування:

2007 рік

Кількість працівників:

50 чол.

Дата оновлення профілю:

01.02.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  01013, м. Київ, вул. Будіндустрії, 8б

Фактична адреса:  01032, м. Київ, вул. Жилянська, 75а

Телефони:  (044) 5949091(067) 5070153(044) 5949092

Телефон-факс:  () 5949092

Інформація

Продукція, послуги

фінансове консультування

Рекламна інформація

Компанія «Солларіс України» є незалежним фінансовим консультантом для приватних інвесторів в Україну і створена з метою навчити Вас правильно управляти особистими фінансами, а також ознайомити Вас з різними видами інвестування в прибуткові проекти

Заснована в 2007 році компанія «Солларіс України» стала успішною завдяки професійним консультантам, які мають багаторічний досвід роботи не тільки на фондових ринках України, а й Європи.

Щоденне дослідження фондових ринків і команда європейських консультантів дозволяє мінімізувати ризики і збільшити прибуток клієнтів компанії. В основному мова йде про акції успішних компаній, а саме придбання частки акціонера в перспективних компаніях. Постійно перебуваючи в пошуку нових відповідних інвестиційних проектів, для своїх клієнтів, компанія «Солларіс України» дозволяє збільшувати прибуток в мінімальний термін із максимальною віддачею.

Проводячи щомісячні семінари, для потенційних та постійних клієнтів, компанія «Солларіс України» розповідає про те, як збільшити свої фінансові заощадження на фондових ринках України та Європи.

Принципи діяльності компанії:

професіоналізм - ми професійно і незалежно аналізуємо інвестиційні ринки, надаючи об'єктивну інформацію;

швидкість і досконалість - ми йдемо в ногу з часом і надаємо саму оперативну і якісну інформацію про економічну ситуацію на ринку;

партнерство - ми ставимося до наших клієнтів як до партнерів і зацікавлені в довгостроковому співробітництві;

нестандартний підхід - ми пропонуємо нестандартні рішення стандартних проблем;

мудра і дієва стратегія - ми знаємо і розуміємо потреби наших клієнтів і намагаємося передбачити, що їм буде необхідно в майбутньому;

конфіденційність - будь-яка комерційна та приватна інформація є конфіденційною інформацією для нашої компанії і не підлягає розголошенню, за жодних обставин.

Маючи індивідуальні підходи до кожного «Солларіс України» забезпечує максимальну турботу про клієнта, і на основі довіри і стабільності будує довгострокові відносини для взаємного фінансового та матеріального задоволення.

 ”Солларіс України" запрошує Вас на семінари, спрямовані на можливості інвестування. Змістом семінарів будуть актуально доступні інвестиційні можливості з різними співвідношеннями ризикованості, потенційних прибутків і ліквідності.Семінар призначений для консервативного і динамічного клієнта.

   Нашим клієнтам ми надамо конкретні умови інвестування в акції, управління портфелями, облігацій та інших продуктів. Особливу увагу буде приділено інвестуванню в акції, а саме інвестування в успішні підприємства, яке в Україну є як і раніше унікальним і маловідомим.

Ключові слова

фінансові інвестиції в Україну; Інвестиції в цінні папери; Заробіток на інвестиціях; Великі інвестиції; Заробити на інвестиціях; Зробити інвестицію; Перспективні інвестиції; Інвестиції в акції; Фондова біржа; Фондова біржа Україну; Акції на фондовій біржі; торгівля на фондовій біржі; Ринок цінних паперів фондова біржа; Операції на фондовій біржі; Цінні папери і фондова біржа; Купівля акцій

Види діяльності

64.99 — Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення)

63.11 — Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність

66.22 — Діяльність страхових агентів і брокерів

66.29 — Допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення

68.20 — Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

На карті

Координаты: 50.4372730,30.5031880

Відгуки