АНТІКРАЖКА

Image

Про компанію

Керівник:

Андреєв Олександр Вікторович — директор

Бухгалтер:

Тіщенко Вікторія Володимирівна

Кількість працівників:

49 чол.

Контактна особа:

Алпатова Олена Анатоліївна — заступник директора

E-mail контактної особи:

911@antikrazka.com

Дата оновлення профілю:

20.06.2018

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 41а

Фактична адреса:  01133, м. Київ, вул. Лесі Українки, 26

Телефон:  (044) 2289422(050) 4864293(067) 4621562

E-mail:   911@antikrazka.com

Web-сайт:   https://antikrazka.com/

Інформація

- Антикрадіжні системи
- Захисні датчики і етикетки
- Знімачі й деактиватори
- Лічильники відвідувачів
- Ручні детектори
- Стоп контроль
- Детектор магнітних знімачів
- Захист товарів на стелажах
- Монтаж систем безпеки

Компанія «Антікражка» спеціалізується і виробляє антикрадіжні системи та лічильники відвідувачів, поставляє захисні аксесуари (антикрадіжні датчики / протикрадіжні бирки, протикрадіжні мітки, знімачі, деактиватори). Завжди в наявності радіочастотне і акустомагнітне протикрадіжне обладнання, деактиватори, захисні етикетки, протикрадіжні датчики, лічильники відвідувачів.

На сторінках нашого сайту можна знайти пропозиції, які відповідатимуть вимогам багатьох об’єктів роздрібної торгівлі, у яких товар знаходиться у відкритому доступі.

Ми пропонуємо системи антизлодій для бутиків, супермаркетів, дитячих магазинів, магазинів книг, аптек, магазинів одягу та взуття, аксесуарів, сувенірів та багатьох інших.

Наша компанія постачає системи захисту від крадіжок (Київ), вироблене з урахуванням вимог магазинів по роботі у все більш складних умовах, збільшення надійності роботи систем антизлодій та зменшення розмірів антен. Протикрадіжні системи відрізняє сучасний елегантний дизайн та інтелектуальні алгоритми роботи в умовах перешкод.

Переваги роботи з компанією «Антікражка» полягає не тільки в конкурентній вартості противокрадіжних систем і якості антикрадіжних датчиків, а й у тому, що наша компанія здійснює монтаж охоронних систем, надає їх сервісне і гарантійне обслуговування. Встановлення систем безпеки в магазинах проводиться інженерами нашої компанії в по всій Україні. Ми розробляємо і втілюємо в життя індивідуальний дизайн антикрадіжних систем, які гармонійно вписуються в дизайн магазина не порушуючи його, більше того, додаючи індивідуальності. Дизайнерські рішення «Антікражкі» Ви можете побачити в розділі нашого сайту «Реалізовані проекти».

Робота менеджерів «Антікражкі» не обмежується тільки продажами, їх завдання підібрати оптимальне протикрадіжне обладнання та протикрадіжні датчики, лічильник відвідувачів індивідуально для кожного об’єкта. Ми пропонуємо оптимальні рішення по системах антизлодій, а не найбільш дорогі.

Наш пріоритет - інтереси Замовника. Ми не націлені на отримання швидкого прибутку будь-якою ціною, основна наша мета і завдання - стабільні довгострокові відносини і репутація на ринку.

На сьогоднішній день протикрадіжні системи та лічильники відвідувачів, які поставляються нами, встановлені більш ніж в 1000 магазинах України. Крім того, тривають встановлення в нових магазинах великих національних мереж.

Торгова марка:

Антикражка — Украина

антикражні системи, системи захисту від крадіжок, протикражні системи, акустомагнітні системи, лічильник відвідувачів магазину, підрахунок відвідувачів, захист від крадіжки, захист товарів від крадіжок

Види діяльності

46.34 — Оптова торгівля напоями

46.17 — Діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

46.35 — Оптова торгівля тютюновими виробами

46.39 — Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

47.11 — Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

47.59 — Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах

49.41 — Вантажний автомобільний транспорт

На карті

Координаты: 50.5250329, 30.59033799

Відгуки