Л. А. Р. К., ТОВ

Про компанію

Керівник:

Сідлецька Ірина Юріївна

Бухгалтер:

Рєзнікова Наталія Віталіївна

Кількість працівників:

264 чол.

Дата оновлення профілю:

01.08.2019

Контакти

Юридична адреса:  01601, м. Київ, вул. Госпітальна, 12

Фактична адреса:  65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 34

Телефони:  (048) 7285500(048) 7264845(048) 7285501(048) 7285503

Телефон-факс:  (048) 7285502

E-mail:   hotel@passage-hotel.com.ua

Інформація

Рекламна інформація

Готель «Пасаж» розташований в історичній частині міста Одеси на розі вулиць Дерибасівської і Преображенської, в безпосередній близькості від морського вокзалу, Приморського бульвару, порту, Театру опери та балету.
Готель має багату й цікаву історію, незважаючи на свій порівняно молодий вік. Саме місце її розташування - в самому серці Одеси - робило цю будівлю, як і його попередників, енергетичним центром міста. Варто готель там, де в перетин Дерибасівської і Преображенської, двох найважливіших артерій Одеси, вливається аристократична Садова вулиця. Розкішний портал готелю звернений на Соборну площу - зелений острів серед міського шуму з відродженим Спасо-Преображенським собором.
Проектував це ошатна будівля знаменитий архітектор Влодек, і побудовано воно було в рекордні для рубежу 19-го і 20-го століть терміни.
Готель «Пасаж», «краща на півдні Росії» - як писали на рекламних листівках, одразу стала предметом гордості одеситів і жадання її гостей. Галерея «Пасажу», освітлена сонцем, являла собою торгову вулицю шикарних магазинів.
Сьогодні «Пасаж» удосконалюється, зберігаючи старі традиції. Магазини стали сучасніше, та й сам готель набагато більше відповідає нинішнім уявленням про комфорт. Незмінною залишається престижність місця розташування: щоб потрапити на знамениту Дерибасівську, гостю треба всього лише спуститися і повернути за ріг. А деякі можуть спостерігати «рух життя» по основній прогулянковій артерії Одеси - просто з вікна свого номера.

У 1898 році знаменитий добротний «будинок Синицине» - одне з кращих будівель на кращому місці в юному місті - придбав великий одеський підприємець Мойсей Якович Менделевич, глава експортної компанії, що займалася хліботоргівлею. Для нього-то і побудував Л.Влодек «величезне тістечко з кремом» (за висловом письменника Л.Славіна) - будівля «Пасажу», яке згодом називали не інакше як «Пасаж Менделевича».
На той час, 1900 рік, «Пасаж» явив собою зовсім новий тип торгового центру. По обидва боки Г-подібного внутрішнього проходу розташовувалися торговельні приміщення. Важко навіть перелічити, скільки і яких магазинів, крамниць, контор розташовувалося в «Пасажі Менделевича».
До речі, що відкрилася в «Пасажі» готель відразу склала конкуренцію готелю «Франція», розташованому в збереженому до цього дня будівлі по сусідству з «будинком Крамарева» на Дерибасівській. Так готель «Пасаж» 1900-х представляла гостям міста рекламна листівка того часу: «їде в Одесу рекомендується найбільша і комфортабельна на Півдні Росії готель« Пасаж », Дерибасівська кут Преображенської, в пасажі (саме так, з маленької літери - Адміністратор), проти Собору. Власник А.С.Кулінец. Контрагент: Одеського міського громадського управління щодо відведення Нумеров для квартирування панів генералів, штаб-і обер-офіцерів за посвідченням коменданта м. Одеси. Розташована в самій центральній, жвавою і комерційної частини міста, поблизу бульварів, морських купань, пошти, в районі торгових, адміністративних і урядових установ. Готель ця по пристрою, бездоганною чистотою, зручностей і зразковому порядку найкраща в м. Одесі. 162 розкішно обставлених номерів. Від 1 рубля, з електричним освітленням. Ресторан, читальня, перукарня, ванни і душі, центральне опалення. Власна електрична станція. Підйомна машина. Відділення пошти. »
Девіз «Пасажу» сьогоднішнього - комфорт і доступність. Сама демократична цінова політика приємно здивує охочих затишно розміститися в центрі міста.

Види діяльності

55.10 — Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування

47.26 — Роздрібна торгівля тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах

46.21 — Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

93.13 — Діяльність фітнес-центрів

96.04 — Діяльність із забезпечення фізичного комфорту

47.11 — Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами

56.10 — Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування

56.30 — Обслуговування напоями

68.20 — Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

На карті

Координаты: 46.4787016,30.7318043

Відгуки