СМЕРЕКА-РІВНЕ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Мойсієць Андрій Борисович — директор

Контактна особа:

Мойсієць Андрій Борисович

Дата оновлення профілю:

31.03.2014

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  35323, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Радиславка, вул. Шкільна, 23

Фактична адреса:  33018, м. Рівне, вул. Бандери, 59

Поштова адреса:  33018, м. Рівне, вул. Гагаріна, 61/28

Телефони:  (067) 7243537

Інформація

Дерев’яні будинки, котеджі, сауни, комплекси. Проектування, виготовлення, БУДІВНИЦТВО

Головним напрямком нашої компанії, яка знаходиться в м.Рівному, є дизайн-проектування, виробництво та будівництво дерев’яних будинків, готельних комплексів, бань, альтанок та малих архітектурних форм з профільованого масивного бруса, поперечний переріз якого наведено нижче. Наші архітектори-дизайнери в поєднанні з майстрами-будівельниками допоможуть втілити в дійсність найвибагливіші Ваші задуми.
Наша компанія виробляє комплекс пиломатеріалів, які необхідні для будівництва (крокви, балки, лаги, дошку і т.п.). Після виготовлення, наша продукція проходить оброблення захисними засобами – антисептиками, що володіють антибактеріальною і протигрибковою дією. Основними якостями антисептиків є стійкість до зовнішніх факторів навколишнього середовища, вологонепроникність. Крім того, вони є безпечні для людей і тварин.
Наша продукція користується успіхом не тільки серед українців, але прийшла до душі вимогливим покупцям з країн Європи. Сировина, що випускається підприємством, задовольняє строгі вимоги, що пред’являються до матеріалу для будівництва.
На даний момент із усіх можливих будівельних матеріалів, дерево є самим здоровим і екологічно чистим для будівництва будинку. Дерев’яний будинок має гарні вентиляційні властивості, що сприяє природній зміні повітря в приміщенні. Дерев’яний будинок буде теплим узимку й прохолодним літом, тому що дерево має відмінні теплоізоляційні властивості, і високу здатність накопичувати тепло. Люди, що живуть у дерев’яних будинках, набагато рідше страждають від головних болів, депресії й стресів. Дерев’яні будинки міцні й довговічні, за рахунок нових технологій обробки деревини й використання спеціалізованих засобів для вповільнення природного старіння дерева. Але згадані вище переваги мають місце тільки при правильній побудові й при виконанні всіх вимог до проектування й будівництва брусових будинків.
Для будівництва дерев’яних будинків використовують ялину, сосну, смереку. Деревина повністю відповідає всім екологічним вимогам і санітарно-технічним нормам, і не має ніякого шкідливого впливу на організм людини.
Важливою перевагою дерев’яного будинку є більш короткі строки будівництва в порівнянні з кам’яним. Строк виготовлення повного комплекту матеріалів для будівництва дерев’яного будинку від 3-х тижнів до 1,5 місяці. Монтаж стін брусових зрубів від 1 до 1,5 місяці. Наша компанія, по бажанню замовника, може виконувати комплекс інших будівельних робіт: влаштування фундаментів, монтаж покрівлі, влаштування утеплення крівлі, внутрішні роботи (оздоблювальні, електрика, опалення і т.п.), благоустрій та озеленення території. Вартість даних робіт обговорюється окремо.
Дерев’яні будинки значно легше кам’яних або цегельних (у цілому в 5-6 разів) і за рахунок цього не вимагають будівництва глибокого фундаменту, що здешевлює, і прискорює вартість будівництва в цілому.
У будівництві будинків із бруса частіше використаються хвойні породи: ялина, смерека, сосна. А для будівництва несучих конструкцій будинку більше підходить сосна. Ця порода на відміну від ялини і смереки менше піддана процесам гниття. В Європі найбільше поширення одержала сосна, як самий доступний будівельний матеріал. За структурою деревина є природним полімером, її клітини-волокна спрямовані вздовж стовбура й мають трубчасту форму. Тому вона володіє цілим рядом переваг: пружністю, високою міцністю, малою щільністю й вагою, низькою теплопровідністю, природною декоративністю, стійкістю до впливу хімічно агресивних середовищ, і що немало важливо, простотою обробки й монтажу. Особливе значення має низька теплопровідність деревини, оскільки, чим вона нижче, тим буде тепліше у вашому будинку.
При виборі поперечного перерізу бруса потрібно пам’ятати про наступне.
При монтажі профільованого бруса стійкість стін забезпечується самим поперечним перетином бруса, а в оциліндрованому – за рахунок арматури, котра з’єднує між собою бруси з кроком 1,5м, що призводить до збільшення затрат та зменшення тривалості експлуатації будівлі.
Профільований брус за рахунок щільного прилягання і широкого містка холоду (75мм), складного «лабіринтового» (тобто зі зсувом) замка у двох площинах значно перевершує оциліндрований брус по тепло заощадженню. Так профільований брус перетином 170х180 мм еквівалентний колоді діаметром 320мм. Тобто для досягнення одного й того ж показника по тепло заощадженню, профільованого бруса на стіни будинку іде до 40% менше ніж оциліндрованого.
У оциліндрованого бруса, після усадки необхідно конопатити весь будинок, а особливо щілини в чашках, конструкція замка в профільованому брусі виключає продування, що дає додаткову економію засобів (за бажанням Замовника можлива укладка саморозширяючого ущільнювача на стадії монтажу).
Форма профілю розрахована так, що дощова вода не попадає між брусом, що у свою чергу охороняє стіни від гниття.
Дерево без тріщин не буває, але в будинках із профільованого бруса можливість появи тріщин значно менше, тому що в брусі знята напруга із чотирьох сторін.
Разом з тим, форма профілю дозволяє без ускладнень та зайвих затрат проводити оздоблення внутрішньої частини будинку, при необхідності теплоізоляційними матеріалами, лицювальною плиткою та ін., а також монтувати сховану електророзводку.

Види діяльності

41.20 — Будівництво житлових і нежитлових будівель

16.10 — Лісопильне та стругальне виробництво

43.99 — Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у.

47.19 — Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

47.52 — Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах

47.99 — Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

49.41 — Вантажний автомобільний транспорт

На карті

Координаты: 50.6121760,26.2699630

Відгуки