ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Ярош Зоя Володимирівна

Дата оновлення профілю:

06.05.2022

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  03022, м. Київ, вул. Васильківська, 34

Фактична адреса:  01032, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34, оф. 302

Телефони:  (044) 2281213

Web-сайт:   https://marshaller.com.ua/ru/

Інформація

Продукція, послуги

Юридичні практики :

Судові спори та арбітраж
Due Dіlіgence (юридична експертиза)
Конкурентне право
Телекомунікації та медіа
Захист від недружніх поглинань та рейдерства
Будівництво й нерухомість
Адміністративне право та процес
Корпоративні спори
Податкові спори
Податкове планування й консультування
M&A (злиття й поглинання) і реструктуризація підприємств
Земельні спори
Контрактне право
Правовий супровід агробізнесу
Кримінальне право
Приватизація
Трудове право
Правовий супровід інвестицій
Юридичне абонентське обслуговування підприємств
Реєстрація підприємств всіх форм власності

Рекламна інформація

Адвокатська компанія «Павлова, Ярош і партнери» заснована шляхом об’єднання адвокатських практик Олени Павлової та Зої Ярош. На сьогодні АК «Павлова, Ярош і партнери» - це впевнена у собі команда адвокатів, юристів, аудиторів, що мають багаторічний досвід у сфері надання юридичних послуг.
Головним фактором якості надання юридичних послуг АК «Павлова, Ярош і партнери» вважає комплексний підхід до вирішення поставлених задач, що гарантується спільними діями членів команди - адвокатів, аудиторів, оцінщиків, консультантів.
Кожен член команди є експертом у відповідній галузі права. Виконання професійних обов’язків членами команди базується виключно на глибокому знанні українського та міжнародного законодавства, розуміння комплексних проблем та реалій української економіки та державного регулювання.
Команда АК «Павлова, Ярош і партнери» ставить за пріоритети вирішення поставлених завдань за допомогою нестандартних рішень, глибокого системного аналізу норм та положень українського законодавства, які поєднуються із напрацьованими членами команди навиками та методами.
При вирішенні поставлених завдань будь-якого ступеню складності, АК «Павлова, Ярош і партнери» керується одним девізом: «Ми маємо зробити більше, ніж ми можемо».
Адвокати, партнери та засновники фірми, мають більш ніж 13 річний досвід надання юридичних послуг у сфері захисту українського бізнесу та приватних осіб, що пов’язаний із питанням судового захисту та арбітражу, позасудового врегулювання спорів, захисту прав українського бізнесу від протиправних корпоративних поглинань «рейдерство», врегулюванню трудових відносин на великих підприємствах, надання комплексних послуг представникам бізнесових кіл, включаючи агробізнес, захисту прав споживача.
Пріоритетом нашої співпраці з клієнтами є комплексне обслуговування бізнесу, метою якого є постійний юридичний аналіз (моніторинг) діяльності підприємства та розробка стратегічних і тактичних заходів розвитку та превенції.
Серед наших клієнтів компанії та підприємства різних галузей економіки: будівництва, телекомунікації, аграрного сектора, підприємства торгівлі, готельного бізнесу.
Приоритетними напрямками адвокатської діяльності АК «Павлова, Ярош і партнери» є також захист інтересів приватних осіб, допомога у юридичному забезпеченні розвитку малого та середнього бізнесу.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, спрямованість на результат, неухильне дотримання адвокатської таємниці та відповідальність є головними принципами роботи команди.

Ключові слова

юридична експертиза Конкурентне право Телекомунікації та медіа Захист від недружніх поглинань та рейдерства Супроводження агробізнесу Будівництво й нерухомість Адміністративне право та процес Корпоративні спори Податкові спори Податкове планування й консультування M&A (злиття й поглинання) і реструктуризація підприємств Земельні спори Контрактне право Кримінальне право Приватизація Трудове право Правовий супровід інвестицій Юридичне абонентське обслуговування підприємств Реєстрація підприємств всіх форм власності

Види діяльності

69.10 — Діяльність у сфері права

На карті

Координаты: 50.43955,30.50167

Відгуки