LED GROUP, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Навроцька Оксана Віталіївна — директор

Дата заснування:

2006 рік

Кількість працівників:

2 чол.

Дата оновлення профілю:

01.08.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  01103, м. Київ, шосе Залізничне, 47

Фактична адреса:  01103, м. Київ, шосе Залізничне, 47

Телефони:  (044) 3533223(044) 2237886

E-mail:   info@led.kiev.ua

Web-сайт:   https://led.kiev.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Світлодіодна стрічка, Світлодіодні лампи, Світлодіодні модулі, Профіль для світлодіодної стрічки, блоки живлення для світлодіодів, Світлодіод

Рекламна інформація

Світлодіодна продукція. Компанія LED Group ®.

Світлодіодні лампи, світильники, ліхтарі, світлодіодний стрічка, підсвічування, прожектор світлодіодний, купити. Блоки живлення для світлодіодів. Профіль для світлодіодної стрічки. Підсвічування стель. Освітлення світлодіодними лампочками.

Світлодіодні лампи сьогодні застосовуються дуже широко. Володіючи рядом певних переваг, led лампи витісняють інші джерела світла на ринку освітлювальної продукції. При меншому споживанні електроенергії світлодіодні лампи здатні випромінювати більшу кількість світла, а безпека і міцність їх конструкції забезпечує більш надійне використання.

Світлодіодна стрічка сьогодні знаходить своє застосування в підсвічуванні відкритих і закритих приміщень, фасадів будинків, інших архітектурних елементів і рекламі. Led стрічка дуже економічна і ефективна у використанні. Завдяки різним ступеням захисту світлодіодна стрічка безпечна для застосування навіть в умовах підвищеної вологості і вибухонебезпечності.

Одним з оптимальних варіантів у застосуванні світлодіодів є світлодіодні світильники. Завдяки своїм особливим перевагам світлодіодні світильники здатні не тільки забезпечити зону вашого комфорту безпечним і надійним освітленням, але і заощадити ваші гроші. При меншому споживанні електроенергії led світильники випромінюють більшу кількість світла.

Ринок світлодіодів сьогодні стрімко розвивається. Світлодіоди в Києві, продаж світлодіодів в Києві стає затребуваною і прибутковою діяльністю. І це не дивно.
Ви можете купити і замовити світлодіоди в Києві, продаж яких здійснюється за доступними цінами. Led в Києві, продаж і покупка онлайн спрощує і економить зусилля на придбання необхідної продукції на основі led.

Світлодіоди широко знаходять своє застосування у вуличному освітленні. Це - світлодіодні ліхтарі. Світлодіодні ліхтарі сьогодні відрізняються високою економністю, безпекою та ефективністю у використанні. Споживаючи меншу кількість електроенергії, зберігаючи більший термін експлуатації, на тлі інших вуличних джерел світла, led ліхтарі виразно виграють.

Ви можeт зaказать світлодіодні прожектори, світлодіодні модулі та дpугую led продукцію від нaшей компанії. Застосування світлодіодів сьогодні все бoльше набирає обертів популярності, тому led прожектори, led модулі і т.д. все частіше застосовуються у висвітленні будь-яких споруд. Світлодіодні прожектори, світлодіодні модулі забезпечують безпечну і тривалу експлуатацію.

Блоки живлення для світлодіодів постачають харчуванням світлодіодні стрічки, лінійки і модулі і застосовуються для освітлення кaк всередині, так і снaружі приміщення. Блоки живлення для led забезпечують Безпечне і надійність в роботі лід продукції. Купити блоки живлення дуже просто, досить замовити їх у нас в магазині!

Профіль для світлодіодної стрічки - пристрій, який призначається для захисту LED стрічки і концентрaціі світлового потоку. Профіль для лід стрічки ширoких іспoльзуется в інтер’єрі будинків, будівель, офісів і квартир. Профіль для світлодіодної стрічки допомагає реалізовувати навіть найсміливіші дизайнерські задумки. Безпека і міцність конструкції забезпечує тривале використання.

Правильна підсвічування стель може не тільки створити особливу атмосферу домашнього затишку, але і вигідно реалізувати всі ваші дизайнерські задумки. Підсвічування стель здійснюється світлодіодними стрічками і допомагає у вирішенні питання простору в приміщенні. Лід стрічка білого кольору і підсвічування стель білої led стрічкою допомагає оптично збільшити простір.

На ринку освітлювальної продукції саме освітлення світлодіодними лампочками стало універсальним рішенням підсвічування територій та будівель будь-яких типів. Освітлення led лампочками забезпечує не тільки економне і надійне використання, але і тривалий термін експлуатації. Також освітлення лід лампочками широко застосовується в підсвічуванні бігбордів, рекламних вивісок і оголошень.
Компанія LED Group (ЛІД Груп) на ринку світлодіодна продукція з 2006 року.

Маркетингова інформація

Торгова марка:

LED Group — Украина

Ключові слова

Світлодіодна стрічка, Світлодіодні лампи, Світлодіодні модулі, Профіль для світлодіодної стрічки, блоки живлення для світлодіодів, Світлодіод

Види діяльності

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

46.38 — Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними і молюсками

46.73 — Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

46.75 — Оптова торгівля хімічними продуктами

На карті

Координаты: 50.4057040,30.5427330

Відгуки