ЕЛЕКТРОСЕРВІС, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Хребтань Олексій Михайлович — директор

Дата заснування:

2002 рік

Кількість працівників:

8 чол.

Контактна особа:

Олексей Михайлович

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  03062, м. Київ, вул. Червонозаводська, 7, к. 22

Фактична адреса:  03062, м. Київ, вул. Червонозаводська, 7, оф. 22

Телефони:  (044) 5013745

Телефон-факс:  (044) 5373567

E-mail:   service-elektroservice@yandex.ua

Web-сайт:   http://elektroservice.com.ua/

Інформація

Електросервіс-реалізує найширший спектр електротехніки і світлотехніки на території України, в першу чергу - автоматичні вимикачі, пускачі, контактори, реле, кранове обладнання, високовольтне обладнання, лічильники електроенергії, трансформатори, запобіжники, керування та індикація, світлотехнічна продукція, кабельно-провідникова продукція, електродвигуни, сиз, покажчики, заземлення, щитове устаткування багато іншого.

З дня заснування ТОВ ВКФ «Електросервіс» пройшло вже більше 8 років. Сьогодні ТОВ ВКФ «Електросервіс» - один з лідерів серед постачальників продукції та послуг у сфері електротехніки, а також вагомий Поставшик інструментів та обладнання. Якість продукції та послуг направлено на максимальне задоволення потреб покупця. Вся продукція має міжнародні сертифікати, а також безліч нагород за високу якість. Ми змогли створити конкурентно-здатну, постійно розвивається, стабільну компанію. Ми будуємо наше майбутнє на принципах взаємовигідного та довгострокового співробітництва з партнерами, пропонуючи повний спектр високотехнологічної продукції, інноваційних рішень і послуг, збільшуючи гнучкість і конкурентно-спроможність.


Електросервіс - реалізує найширший спектр електротехніки і світлотехніки на території України, в першу чергу - автоматичні вимикачі, пускачі, контактори, реле, кранове обладнання, високовольтне обладнання, лічильники електроенергії, трансформатори, запобіжники, керування та індикація, світлотехнічна продукція, кабельно-провідникова продукція, електродвигуни, сиз, покажчики, заземлення, щитове устаткування багато іншого.


Всі товари гарантовано є на складі, тому доставка не займе багато часу. Ми співпрацюємо з компаніями здійснюють з перевезення вантажів у найкоротші терміни з дотриманням всіх вимог безпеки. Неважливо, в якому місті Ви знаходитесь: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Донецьк, Херсон, Сімферополь, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Севастополь, Луганськ, Полтава або Маріуполь - компанії вантажоперевезень вчасно доставлять покупку за вказаною адресою, адже Електросервіс діє на всій території України. Зателефонуйте нам по телефону зазначених у контактах, і Вам гарантовано якість продукції та привабливі ціни, а на сторінках нашого сайту (http://elektroservice.com.ua) Ви можете дізнатися як купити автоматичний вимикач, дізнатися характеристики конкретної моделі і опис, габарити і конструкцію електрообладнання, а також порядок підключення.

Компанія Електросервіс - електротехнічна компанія яка співпрацює з провідними світовими виробниками, такими як BTicino Electric, Delux (delux dlc), General Electric, Legrand (fedde legrand), LUMEN (led lumen), LTU, Magnum, MAXUS, MOELLER (вимикачі moeller), Motoko, Nilson, Osram (лампи osram), PHILIPS (philips), ETI Україна, КЕАЗ, ДЗНВА (завод низьковольтної апаратури), Schneider (schneider electric), Volter (volter стабілізатори), VIKO (вимикачі viko), АсКо УкрЕМ, Білмакс, ДКС України, ІЕК (IEK), Контактор, ABB (АВВ).


Нагадуємо, що на нашому офіційному сайті - elektroservice.com.ua - Ви можете ознайомитися з товарними позиціями провідних виробників електроустаткування, дізнатися їх опис, характеристики, габарити, конструкцію і порядок підключення.

Торгова марка:

General Electric

Торгова марка:

АсКо УкрЕМ

Торгова марка:

ИЭК

Види діяльності

46.18 — Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами

26.11 — Виробництво електронних компонентів

27.11 — Виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів

27.12 — Виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури

43.12 — Підготовчі роботи на будівельному майданчику

43.21 — Електромонтажні роботи

43.22 — Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування

На карті

Координаты: 50.4558859, 30.40252529

Відгуки