МОНІТОРИНГ-ПЛЮС

Про компанію

Керівник:

Кітаєв Олег Миколайович

Дата заснування:

2006 рік

Дата оновлення профілю:

31.03.2021

Графік роботи

Пн:  09:00 — 17:00

Вт:  09:00 — 17:00

Ср:  09:00 — 17:00

Чт:  09:00 — 17:00

Пт:  09:00 — 17:00

Контакти

Юридична адреса:  61204, м. Харків, вул. Ахсарова, 15а

Поштова адреса:  65009, м. Одеса

Телефони:  (063) 6351413(067) 6351413

Web-сайт:   https://gps-plus.com.ua/

Інформація

Продукція, послуги

ТОВ «МГК Плюс» існує з 2006 р. З дня свого заснування наша компанія веде багатопрофільну діяльність, у тому числі професійно надає послуги в галузі зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Надання транспортно-експедиційних послуг та митне оформлення товарів при різних митних режимах. Ми забезпечуємо переміщення вантажу ”від дверей - до дверей” та експедирування його протягом всього шляху прямування. Також є експортерами та імпортерами різних товарів.

«МГК Плюс» - в перші, в Одесі виступає як оператор в області дистанційного моніторингу рухомих і стаціонарних об’єктів.
Метою «МГК Плюс» є досягнення максимально-високої якості на всіх етапах роботи - від розробки програмно-апаратних рішень, до пуско-наладки і супроводу системи на базі замовника по всій території Україні. Ми ведемо переговори в конструктивному руслі, намагаємося зрозуміти специфіку кожного клієнта і пропонуємо найбільш раціональні та зручні варіанти рішень. Ми ведемо наш бізнес максимально відкрито і чесно, дотримуючись високих етичних і моральних принципів. Допомагаючи контролювати транспорт і персонал - ми підвищуємо конкурентоспроможність наших клієнтів, що важливо на сьогоднішній день.
 Наш клієнт, будь-яка організація, що має потребу в рішенні специфічних завдань, властивих різним галузям господарства, що використовують транспорт. Ми готові запропонувати Вам саме те рішення, яке буде для Вас максимально вигідним з точки зору вкладених інвестицій і отриманого ефекту.
Пропонуємо Вам ознайомитися з типовими апаратно-програмними рішеннями, застосовуваними в наступних видах діяльності:
Вантажоперевезення
Будівництво
Рефрижератори
Банки
Сільське господарство
ЖД транспорт
Пасажироперевезення
Дистриб’ютори
Нафто-газова галузь
Швидка допомога
Таксі
Комунальні служби
Найманий транспорт
Пропонована продукція / послуги:
Наша компанія, використовуючи досвід в логістиці, науковий і технічний прогрес, об’єднавши технології мобільного зв’язку (GSM), супутникового позиціонування (GPS), пропонує Вашій увазі продукти антикризового управління, які можна з упевненістю використовувати як інструмент для оптимізації витрат практично будь-якої організації. Спільно з нашими партнерами по Україні, ближньому і далекому зарубіжжі, в тому числі компанією «ТОВ« GPS International »» і групою компаній є дилерами торгової марки «InterGPS» - ми створили Систему GPS моніторингу, яка за сукупністю критеріїв - функціональності, надійності, зручності - не має аналогів на ринку тому більша частина обладнання та програмних продуктів вітчизняного виробництва, що поєднує в собі конкурентні ціни та якість.
Завдяки партнерській угоді з операторами «Моніторингу транспорту» наша Система GPS моніторингу стала ключовим елементом спільної послуги в нашому регіоні.
«МГК Плюс» і системи «GPS» - це повний комплекс послуг у сфері GPS моніторингу транспорту і контролю палива: від розробки технічного завдання і архітектури системи, до її впровадження та сервісного обслуговування продукції, як вітчизняного, так і провідних виробників зарубіжжя.

Разом наша фірма ТОВ ”МГК” плюс пропонує:
- Послуги GPS моніторингу транспорту,
- Контроль палива,
- Установку обладнання (датчиків рівня палива і інше устаткування),
- Спостереження за транспортом, персоналом і вантажами.
А також займається експедируванням і надає повний спектр послуг при транспортування вантажів, в плоть до організацій диспетчерського пункту.
Оптимізація роботи автопарку - це досягнення максимального коефіцієнта використання наявної техніки і зниження витрат на обслуговування. Без наявності необхідних даних це зробити не можливо! Маючи стандартний комплект:
- Контролер,
- Датчиків рівня палива,
- Диспетчерське програмне забезпечення.
Ви зможете аналізувати:
- Розташування
- Пробіг
- Місце і тривалість стоянок
- Швидкісний режим (з налаштуванням тривожних подій при перевищенні швидкості)
- Рівень палива в баку (заправки, сливи, витрата)
- Роботу виконавчих механізмів
Плюс до всього ми підключимо обороти двигуна і температуру рідини, що дозволить Вам аналізувати ”Від чого ж такий витрата палива на транспорті, як же звертається водій з двигуном?”
По чому така ціна? Скільки на сьогодні на ринку Україні мінімум, що можна витратити і отримати в замін працююче обладнання?
Відповіді ви почуєте зателефонувавши Нам.
Окупається протягом 2-3 місяців така система! А якщо є злісні розкрадачі то на багато швидше! Звіти стають реальними і набагато менше! Економія палива в цілому 10%, далі рахуйте самі :)
Давно або недавно Ви здивовані темою «Оптимізація» то розумієте, ідеального варіанту для всіх не існує, як і те, що для цього потрібно вкласти не малі кошти.
Якщо ви дочитали цю сторінку до кінця, значить, ви зацікавлені в зменшенні витрат. Зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі Контакти, ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання. Ми допоможемо вибрати відповідну для вас систему контролю витрат палива. Пам’ятаєте ”Порятунок потопаючого справа рук самого потопаючого”.

Ключові слова

gps моніторинг, контроль руху транспорту, контроль витрат палива, контроль заправок

Види діяльності

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

46.52 — Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього

52.29 — Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту

68.20 — Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

33.13 — Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання

На карті

Координаты: 46.488284,30.719814

Відгуки