ТЕРМОПРАКТИК, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Маркуш Юрій Миколайович — Директор

Бухгалтер:

Веселова Вікторія Вікторівна

Кількість працівників:

24 чол.

Дата оновлення профілю:

01.03.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 16:00

Контакти

Юридична адреса:  21050, м. Вінниця, пров. Цегельний, 2

Фактична адреса:  21050, м. Вінниця, пров. Цегельний, 2

Телефони:  (0432) 507007

Web-сайт:   http://www.tp.vn.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Продаж: котли (котел), бойлер, радіатори, колонки газові, конвектори, кондиціонери, тепловентилятори, центральні пилососи, рушникосушки, насоси, шланги, запірна арматура, трубопровідні системи, фільтри для води, хімводоочистки, каналізаційні системи, баки для води та опалення. Послуги: сервісне обслуговування, монтаж систем водопостачання, опалення, каналізації, вентиляції, кондиціонування, монтаж сонячних колекторів, теплових насосів, центральних пилососів.

Консультанти, проектні та інженерно-технічні розробки по системам центрального теплопостачання / Підрядники по монтажу і ремонту внутрішніх водопровідних і каналізаційних систем і санітарно-технічного обладнання житлових будинків / Підрядники по установці водопідйомного обладнання в будівлях / Підрядники по установці і монтажу бойлерів / Підрядники по установці, технічного обслуговування і ремонту систем гарячого водопостачання / Підрядники по установці, технічному обслуговуванню і ремонту систем холодного водопостачання

Рекламна інформація

Вінницька компанія ТОВ ”Термопрактік” (Thermopraktik) вже більше 10 років відома, як найбільший постачальник, інсталятор і сервісний центр традиційної та інноваційної кліматичної техніки. Ми володіємо широким асортиментом товару, кваліфікованої інженерно-монтажної службою, надаємо якісний супровід і сервіс нашого обладнання.
 

Принципи роботи компанії: широкий асортимент товару на наших складах, точність і простота проектування, надійність монтажу, якість сервісу.

Компанія ТОВ ”Термопрактік” пропонує Вам товар імпортного та вітчизняного виробництва. У тому числі продукцію таких країн як: Австрія, Німеччина, Чехія, Італія, Іспанія, Туреччина, Китай, Корея і багатьох інших. Весь асортимент товарів сертифікований і відповідає як європейським, так і українським стандартам якості. Велика частина товару береться нами на гарантійне та післягарантійне обслуговування. Відповідно наша фірма може задовольнити будь-якого покупця співвідношенням ціни і якості товару і послуг, що надаються, а також найкоротшими строками поставок. Співробітники відділу продажів володіють вичерпною інформацією, завжди дадуть кваліфіковану консультацію і будуть раді вітати Вас!

Співробітники компанії ТОВ ”Термопрактік” зможуть ефективно допомогти Вам у виборі товару, як з точки зору його якості, так і з позиції економії. Інженерна група зможе розробити якісний проект з універсальними, а якщо буде потрібно, нестандартними рішеннями. Виконати монтаж на дуже високому технічному рівні. Якість нашої роботи підтверджується безліччю позитивних відгуків клієнтів. Ми даємо 3 роки гарантії на наші роботи!

Наш сервіс залишить у Вас тільки приємні враження та впевненість у завтрашньому дні. Ви не будете переживати через те що Вам холодно або жарко. Сервісний відділ ТОВ ”Термопрактік” принесе комфорт і затишок у Ваш дім!

Ключові слова

TM Vaillant Вайлант, Demrad Дермад, Saunier Duval, Berke, Ekoplastik Екопластик, Herz, KME, Grundfos, Wilo, Kermi Кермі.

Види діяльності

46.74 — Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього

47.91 — Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет

43.22 — Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування

46.73 — Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

49.41 — Вантажний автомобільний транспорт

49.42 — Надання послуг перевезення речей (переїзду)

68.20 — Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

71.12 — Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

73.11 — Рекламні агентства

73.20 — Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки

77.11 — Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів

77.12 — Надання в оренду вантажних автомобілів

41.20 — Будівництво житлових і нежитлових будівель

На карті

Координаты: 49.2378370,28.4627392

Відгуки