БЕРДЯНСЬКИЙ НАСОСНИЙ ЗАВОД, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Бажаров Валентин Михайлович

Кількість працівників:

2 чол.

Дата оновлення профілю:

22.03.2021

Контакти

Юридична адреса:  71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Волгоградська, 25

Фактична адреса:  71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Волгоградська, 25

Телефони:  (067) 6129091(066) 1714988

E-mail:   ooo-bnz@ukr.net

Web-сайт:   http://berdyansknasos.com.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Насоси ЕЦВ і насосне обладнання.
Забезпечення промислових підприємств, сільського господарства, підприємств житлово-комунального господарства та ін. якісними насосами.

Рекламна інформація

Занурювальні насоси ЕЦВ - складаються з водозаповнена електродвигуна і багатоступінчастого відцентрового насоса. Насос призначений для підйому води з артезіанських свердловин і колодязів. Артезіанські моделі насосів застосовуються для видобутку з свердловин чистої питної води в промислових масштабах.

Насос ЕЦВ відноситься до свердловинним насосів, але його можуть ще називати як: погружной насос, глибинний насос або артезіанський насос

Паркетна дошка К - відцентрові, горизонтальні, консольні насоси. Призначені для перекачування води (крім морської), рідин схожих з водою по щільності, в’язкості і хімічної активності. Застосовуються в системах водопостачання, теплопостачання та системах опалення.

Фекальні насоси СМ (сточно-масні) - агрегати відцентрові фекальні призначені для перекачування побутових і промислових стічних рідин, волокнистих мас.

Фекальні насоси СД (стічно-динамічні) - насоси фекальні відцентрові, горизонтальні призначені для для видалення побутових, промислових і стічних (фекальних) вод - на насосних станціях перекачування побутових, промислових і стічних вод.

Горизонтальні насоси Д - з горизонтальним валом одноступінчасті - призначені для перекачування води та інших рідин, аналогічних воді по в’язкості і хімічній активності, а також хімічно активних рідин, нафти, продуктів її переробки. Застосовуються на насосних станціях першого і другого підйомів міського, сільського та промислового водопостачання, а також для зрошення і осушення полів.

Відцентрові насоси ЦНС - призначені для перекачування великих об’ємів рідин з високим тиском.

Станції управління і захисту «Каскад» - призначені для автоматичного управління відцентровими зануреними електродвигунами потужністю, а також для захисту електронасосів від аварійних режимів.

Провід ВПП - призначений для приєднання до електричних мереж водопогружних електродвигунів, які тривалий час працюють у воді артезіанських свердловин.

Провід ПВДП - призначений для обмотки статорів заглибних водозаповнених електродвигунів, які тривалий час працюють у воді артезіанських свердловин.

Провід ПЕПТ-В-100 - дріт призначений для обмотки статорів заглибних водозаповнених електродвигунів.

Види діяльності

33.12 — Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення

28.12 — Виробництво гідравлічного та пневматичного устатковання

28.13 — Виробництво інших помп і компресорів

28.92 — Виробництво машин і устатковання для добувної промисловості та будівництва

46.69 — Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням

На карті

Координаты: 46.7644413,36.8020543

Відгуки