АРТ-ЛАТТЕ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

П’ятницька Вікторія Миколаївна — директор

Кількість працівників:

1 чол.

Дата оновлення профілю:

01.02.2019

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  10012, м. Житомир, вул. Східна, 73, к. 36

Телефони:  (0412) 463463

E-mail:   info@artlatte.com.ua

Web-сайт:   http://artlatte.com.ua/hello/

Інформація

Продукція, послуги

- Зовнішня реклама
- Поліграфія
- Дизайн
- Широкоформатний друк
- Всі види монтажних робіт
- Реклама в ЗМІ.
білборди
Виготовлення білбордів один з напрямків діяльності компанії Арт -Латте .

Рекламна інформація

Білборди ( бігбрди , борди ) - один з найпоширеніших видів зовнішньої реклами. Білборд - великий щит для розміщення рекламної інформації , розміром 6 на 3 метри.

Рекламні білборди з’явилися в Америки близько 100 років тому. Конструкція перших білбордів НЕ була автономною - рекламні оголошення - Білли , розклеювались на орендованих ділянках різних будівель і споруд і лише пізніше для цього стали використовувати спеціально виготовлені конструкції. На початку 90- х білборди з’явилися і на Україні , і на сьогоднішній день міцно зайняли своє провідне місце серед засобів рекламної інформації.

Основні переваги рекламних щитів білбордів :

Можуть використовуватися для проведення рекламної кампанії будь-якого типу ;
Можливість розташування в місці безпосередньої присутності цільової аудиторії;
Повсюдне розміщення - як на автомагістралях , так і в місті ;
Ефективний охоплення як транспортних , так і пішохідних потоків аудиторії;
Можливість використання білборда як покажчика .
Білборди стали невід’ємними супутниками інтер’єру міст і автомагістралей , оскільки вони дуже підходять для розміщення концептуальної реклами та створення позитивного іміджу рекламованої компанії , товару або послуги , а особливо для просування бренду , сприяючи його швидкому запам’ятовуванню і впізнавання . Завдяки великому розміру рекламної площі , зображення на білболрде добре помітно на великому відстань, і навіть під час швидкісного руху по автомагістралі ( на високошвидкісних магестралях часто використовуються білборди розміром 3 на 12 метрів) .

Для збільшення ефективного часу реклами білборди часто обладнають підсвічуванням , що забезпечує показ рекламної інформації і в темний час доби.

Друк
Рекламне Агентство «Арт -латте » володіє своїми потужностями , а також завдяки стабільним партнерським зв’язкам пропонує Вам друк візиток , карток , листівок , календарів , флаєрів , плакатів , буклетів ітд.Печаті : широкоформатну , інтерьерную , УФ-друк , друк лазерну , офсетний і інші види друку .

Контролюємо процес від закупівлі сировини до виробничого завантаження та видачі видрукуваної продукції . Є варіант безкоштовної доставки продукції до вхідних дверей офісу або в місце вказане замовником. А також досвідчені співробітники дозволяють нам скоротити терміни виготовлення друкованої продукції до мінімальних і забезпечити клієнту якість замовленої продукції .

Мінімальні ціни , яскраві кольори , короткі терміни виготовлення , безкоштовна доставка по місту та доставка продукції ( обраним Вами способом) по регіону - це переваги рекламного агентства «Арт -латте ».

дизайнерські послуги
Рекламний дизайн за ступенем важливості можна порівняти з випускним вечором для дівчини . Дизайн - це діалог підприємця із споживачем через образи , що викликають емоції.

Фірмовий стиль , кольори , логотипи - це ті важливі елементи , які дозволяють потенційному клієнтові відрізнити Вас від інших і надати Вашому бізнесу індивідуальності , впізнаваності . З двох рівноцінних товарів людина завжди вибирає товар з дизайном , який пробуджує в ньому бажання купити той чи інший продукт , послугу. Поштовхом до створення ідеального дизайну є ідея , на основі якої базується слоган , колірна гамма , торговий знак , стиль і його подальше просування . Саме вдалий дизайн - це перша сходинка до успіху .

Існує маса різновидів рекламного дизайну. У наші послуги входять : Дизайн зовнішньої реклами , Дизайн внутрішньої реклами , Веб дизайн , Дизайн поліграфії , Ретуш і обробка фото .

Враховуючи всі Ваші побажання , користуючись своїми знаннями і досвідом , робимо якісний рекламний продукт , який буде працювати на розвиток вашого бізнесу!

Реклама в ЗМІ
Ви хочете просунути свій товар або послугу на ринок , хочете , щоб Ваш бренд став упізнаваним , а продажі зросли , тоді Вам точно необхідна реклама . Ось тільки вибрати з усього розмаїття каналів просування товару на ринок не так легко. Але є , то заповітне засіб, який зі 100% гарантією принесе Вам не тільки впізнаваність , але і прибуток. Це реклама в ЗМІ. Створення конкурентного способу клієнту (від лояльного до брутальному ) , піар -супровід.

Ми активно співпрацюємо з багатьма відомими ЗМІ , маємо доступ до інтернет ресурсів і контактуємо з суспільством. Ми зробимо Ваш бізнес цікавим , актуальним , свіжим і спрямованим безпосередньо на Вашу цільову аудиторію.

Ми розміщуємо рекламу в ЗМІ з максимально доступними цінами , надаючи клієнтам значну частину знижок , передбачених виданнями та медіаносіями для рекламних агентств. Наша мета - не тільки розміщення реклами , а й раціональне використання рекламного бюджету .

Засоби масової інформації - це соціальні інститути, що забезпечують збір , обробку та розповсюдження інформації в масовому масштабі. До них відносяться: преса , книжкові видавництва , агентства друку , радіо , телебачення , кіно- , відео- і звукозапис, Internet .

Реклама в ЗМІ продовжує залишатися одним з лідерів засобів поширення інформації. Аналітики вважають розміщення реклами в пресі другою після телебачення по затребуваності серед рекламодавців . Розміщення реклами в ЗМІ дозволяє вирішувати завдання клієнта все більш адресно і ефективно , постійно розширюється і поповнюється за рахунок появи нових видань , радіостанцій і телеканалів.

Також агенство «Art- latte » займається медиапланированием . Щоб медіаплан був складений грамотно , необхідно добре знати ринок пропонованих послуг або товарів. Тому , як правило , медіапланування довіряють професійним рекламним агентствам . Наприклад , таким професіоналам , як наша компанія .

Е - vent , проведення свят та промо - акцій
Якщо ви не знаєте як залучити нового клієнта - радимо Вам зробити для нього свято!

Рекламна агенція «Арт -латте » надає послуги з організації та проведення свят , шоу , урочистостей , відкриттів , конференцій та просто промо - акцій , корпоративів , всіляких заходів , а також затишних сімейних урочистостей. Пороводіт аудит ТТ та акції по типу « таємний покупець». За кроковий розписом Е - vent - це запорука отримання прибутку:

надамо персонального супервайзера / координатора ;
розробимо концепцію майбутнього заходу;
наберемо ефективну команду професіоналів ( флагомахі , ролери , артисти ,
розмовляючі промоутери , костюмований ліфлетінг , провідні ітд . ) ;
створимо необхідну атмосферу ( прикрасимо зал , надамо звук , світло , меню);
при необхідності організуємо виїзні заходи ;
надамо транспортні засоби будь-якого рівня і розміру;
всі зірки нам по плечу ( від зірок міського рівня , до масштабних всесвітньо
відомих селебріті ) ;
скличемо весь чесний народ - якщо Ви хочете , щоб вас почули і побачили , ітд .
А також , рекламне агенство «Арт -латте » надає послуги по створенню креативних рішень , неймінг , брендинг ітд . Так як з імені і починається історія існування фірми , підприємства або ж компанії . Є якась стара прислів’я: « Як корабель назвеш - так він і попливе». Саме від імені та іміджу залежить подальше просування і успіх компанії. Ім’я тягне за собою створення логотипу , який , у свою чергу , формує стиль ( брендінг ) .

У наші послуги також входить складання ефективного медіапланування , а також ігри на корпоративи та багато іншого.

Поліграфія
Поліграфія - це галузь промисловості, що займається розмноженням друкованої продукції , а саме книжково -журнальної , ділової , газетної , етикеткової та пакувальної продукції .

Різні способи друку
офсетний друк
Цифровий друк
Цифровий офсетний друк
флексографічний друк
сублімація
шовкографія
тиснення

Ключові слова

Різні способи друку офсетний друк Цифровий друк Цифровий офсетний друк флексографічний друк сублімація Поліграфія послуги зовнішня реклама Поліграфія Дизайн Широкоформатний друк Всі види монтажних робіт Реклама в ЗМІ рекламне агенство Житомир Вікторія Сліпчук візитки Арт-Латте

Види діяльності

73.11 — Рекламні агентства

18.12 — Друкування іншої продукції

25.99 — Виробництво інших готових металевих виробів

63.91 — Діяльність інформаційних агентств

73.12 — Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації

Відгуки