ТРУДОВИЙ АРХІВ, ПРИВАТНА АРХІВНА УСТАНОВА

Про компанію

Керівник:

Усенко Ольга Ярославівна — директор

Кількість працівників:

7 чол.

Дата оновлення профілю:

16.09.2023

Графік роботи

Пн:  10:00 — 17:00

Вт:  10:00 — 17:00

Ср:  10:00 — 17:00

Чт:  10:00 — 17:00

Пт:  10:00 — 17:00

Контакти

Юридична адреса:  79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73, корп. 10, оф. 15

Телефони:  (098) 5958816(096) 2577703

E-mail:   arhiv.lviv@gmail.com

Web-сайт:   https://trudarhiv.com.ua/

Інформація

Продукція, послуги

Наша фірма перша і наразі єдина здійснює приймання та зберігання документів ліквідованих установ та організацій приватної форми власності м. Львова та Львівської області, видає довідки про приймання документів на зберігання, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Рекламна інформація

Приватна архівна установа «Трудовий архів» створена спеціалістами архівної справи, архіваріусами, архівістами, що мають більше 10 років досвіду роботи з архівними документами державних, комунальних установ та організацій, а також приватних фірм, товариств, підприємств, фізичних осіб – підприємців.

Архівна установа «Трудовий архів» спеціалізується на наданні повного комплексу архівних послуг, від проведення експертизи цінності документів з видачею описів справ, актів про виділення до знищення, палітурних робіт будь-якої складності до простих консультацій, нарад, семінарів, тощо.

При цьому, послуги, що надаються нашою фірмою ґрунтуються на суворому виконанні вимог законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів в Україні.

Кадровий склад нашої фірми - це співробітники (архіваріуси та архівісти), які тривалий час пропрацювали у державних архівах м. Львова та Львівської області, володіють високим рівнем професіоналізму, а значить, гарантують якість архівних робіт і повну конфіденційність при виконанні замовлень Клієнта.

Більш докладну інформацію про співпрацю і пропоновані послуги Ви можете отримати у відповідних розділах сайту нашої компанії, а також звернувшись за телефонами до наших консультантів.

Види діяльності

91.01 — Функціювання бібліотек і архівів

Відгуки