ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД, КОМПАНІЯ

Про компанію

Керівник:

Рубан Павло Сергійович — директор

Дата заснування:

2014 рік

Кількість працівників:

1 чол.

Дата оновлення профілю:

13.01.2022

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  49044, м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2а, прим. 133

Фактична адреса:  49044, м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2а, прим. 133

Телефони:  (096) 4289328

E-mail:   office@ideltrade.com

Web-сайт:   https://ideltrade.com/

Інформація

Продукція, послуги

Пропонуємо надання посередницьких послуг для вашого бізнесу у міжнародній торгівлі. Надання послуги передбачає виконання з нашого боку наступних ключових дій:

1. Визначення оптимальних умов імпорту/експорту товару відповідно до Інкотермс 2010/2020 і способів його доставки (автомобільним, залізничним або морським транспортом; мультимодальний формат).
* Ми маємо прямі договірні відносини з Українською залізницею (УЗ), що дає можливість безпосередньо здійснювати оплату залізничного тарифу по території України при реалізації імпорту.

Надання загальної комерційної пропозиції;

2. Юридичне оформлення/підписання зовнішньоекономічних і внутрішніх договорів/специфікацій/додатків на узгоджених умовах з усіма контрагентами-учасниками поставки, залученими замовником та нашою компанією;

3. Своєчасне виконання всіх фінансових зобов’язань перед постачальниками товарів/послуг, у тому числі, попереднє проходження процедури банківського фінансового моніторингу в рамках здійснення валютних операцій на користь постачальників-нерезидентів;

4. Відповідальна взаємодія з усіма контрагентами з організаційно-технічних питань забезпечення своєчасного відвантаження, доставки і приймання товару; оформлення інформаційних листів/запитів, заявок, інструкцій, інших офіційних/інформаційно-довідкових документів потрібного формату, необхідних для практичної організації поставки. Оперативний контроль бізнес-процесів;

5. Митне оформлення імпорту/експорту;
Проходження фітосанітарного/ветеринарного/санітарно-епідеміологічного контролю. Отримання необхідних висновків (дозволів) від профільних контролюючих відомств.

Рекламна інформація

Шукаєте компанію, яка добре спеціалізується на здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в частині комплексної організації та реалізації міжнародних поставок товарів будівельного, споживчого, виробничо-технічного призначення як компанія – посередник (імпортер/експортер)? - компанія ТОВ ”ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД” готова стати вашим надійним та довгостроковим партнером!

Завдяки нашому багаторічному успішному досвіду реалізації зовнішньоторгівельних угод ми гарантуємо професіоналізм на кожному етапі організаційного процесу імпортного/експортного постачання.

За роки роботи ми налагодили партнерську співпрацю з надійними експедиторськими компаніями/вантажоперевізниками, що сприятиме швидкому вирішенню всього комплексу завдань щодо забезпечення своєчасного відвантаження та доставки товару необхідним видом транспорту на адресу заявленого замовником вантажоодержувача як по території України, так і за її межами.

Наша компанія є платником ПДВ та здійснює діяльність у суворій відповідності до податкового та митного кодексів України.

Працюйте з найкращими, покладайтеся на професіоналів ТОВ ”ІНТЕР-ДЕЛЬТРЕЙД”!

Ключові слова

міжнародні поставки товарів, митне оформлення товару, послуги комісіонера, комплексна організація поставок, імпорт товарів, експорт товару, імпортні, експортні поставки товарів ціна, митне оформлення імпорту, експорту, організація постачання товарів недорого, міжнародна торгівля дніпро, реалізація міжнародних поставок вартість, експортувати товари з україни, імпорт товарів усіх видів, операції з експорту товарів, міжнародна поставка продукції дніпро, поставки товарів за кордон, поставка продукції по україні, експорт товарів з україни

Види діяльності

70.22 — Консультування з питань комерційної діяльності й керування

52.29 — Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту

52.10 — Складське господарство

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

46.75 — Оптова торгівля хімічними продуктами

46.73 — Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

46.72 — Оптова торгівля металами та металевими рудами

46.21 — Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

46.19 — Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту

46.18 — Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами

46.16 — Діяльність посередників у торгівлі текстильними виробами, одягом, хутром, взуттям і шкіряними виробами

46.15 — Діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами

46.14 — Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками

46.13 — Діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами

46.12 — Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами

46.11 — Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами

На карті

Координаты: 48.46401,35.05902

Фотогалерея

Відгуки