HAIBIKE, ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДИ

Image

Про компанію

Дата оновлення профілю:

22.12.2018

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  04210, м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 8, корп. 5

Фактична адреса:  04210, м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 8 корп. 5

Поштова адреса:  04210, м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 8, корп. 5

Телефон:  (097) 8388383(050) 4778383(044) 2226383

E-mail:   info@haibike.in.ua

Web-сайт:   http://haibike.ua/

Інформація

HAIBIKE - бренд нового покоління, представлений широкою лінійкою всіляких велосипедів для домашнього та професійного використання. Висока європейська якість поряд з прийнятними цінами і поліпшеними характеристиками - все це є характерними особливостями моделей бренду HAIBIKE.

ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕД HAIBIKE, оснащені електричною трансмісією, призначені для подолання тривалих маршрутів.

Електробайкі представляють собою універсальний транспортний засіб, який відмінно себе проявляє як при їзді по трасі, так і в умовах бездоріжжя. Основною перевагою і особливістю електро моделей є можливість долати важкі дистанції, складні траси або підняття до гірських вершин без натискання педалей, що гарантує максимальну ефективність без значних енерговитрат.

На сьогоднішній день компанія HAIBIKE представляє широкий вибір велосипедів, серед якого присутні передові моделі для спокійних і розмірених поїздок на далекі відстані, гоночні моделі, електричні велосипеди і це ще далеко не все. В асортименті присутні більше ста моделей, починаючи від двухподвесов і гірських хардтейлов, до дитячих моделей або навіть фетбайков (велосипеди з товстими покришками).

Чому HAIBIKE?

Завдяки надійності, застосування інноваційних технологій і підходів у виробництві, ретельно продуманій конструкції і використанню матеріалів європейської якості, моделі HAIBIKE стали ефективними інструментами по досягненню перемоги багатьма професійними гонщиками і провідними командами.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте гарантовані переваги:
- бездоганна німецька якість в поєднанні з прийнятною вартістю;
- високі технічні характеристики і витривалість;
- лаконічний, стильний і оригінальний дизайн;
- абсолютний комфорт при їзді;
- широкий асортимент гоночних, стандартних велосипедів, а також електробайк;
- легкість в управлінні;
- надійність і довговічність кожної моделі.

Бездоганна інженерна база, постійне оновлення і перебування на піку останніх технічних розробок поряд з високою німецькою якістю - дозволяє компанії виробляти моделі велосипедів, про які хочеться мріяти!

Haibike - досконалість в кожній деталі!

купити електровелосипед, електротранспорт, електровелосипед ціна, електробайк, велосипед з мотором, електровелосипед відгуки, електровелосипед купити, електричний велосипед, електричні велосипеди, електробайк ціна, електробайк купити в україні, електробайк купити, електричний мотор для велосипеда, електричний велосипед відгуки, електричний велосипед купити, електричні велосипеди купити, електровелік ціна, ціни на електровелосипеди, ціна електровелосипеда, скільки коштує велосипед з мотором, складаний електровелосипед купити, складаний велосипед з мотором, електровелосипед купити дешево, електропривод для велосипеда купити

На карті

Координаты: 50.497752, 30.518225

Фотогалерея

Відгуки