ЙОГА-СТУДІЯ ОЛЕНИ БАКАЙ

Image

Про компанію

Керівник:

Бакай Олена — директор

Контактна особа:

Бакай Олена — директор

E-mail контактної особи:

beleyoga.lviv@gmail.com

Дата оновлення профілю:

08.07.2020

Графік роботи

Пн:  10:30 — 20:00

Вт:  10:30 — 20:00

Ср:  10:30 — 20:00

Чт:  10:30 — 20:00

Пт:  10:30 — 20:00

Сб:  10:30 — 20:00

Нд:  10:30 — 20:00

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79035, м. Львів, вул. Зелена, 107

Фактична адреса:  79035, м. Львів, вул. Зелена, 107

Телефони:  (097) 9696226

E-mail:   beleyoga.lviv@gmail.com

Web-сайт:   https://beleyoga.com/ , https://www.facebook.com/beleyoga.group/

Інформація

Продукція, послуги

Наша йога студія – це чудовий простір для навчання.
Ми пропонуємо: йогу, медитації, музику, танці і ще багато за чим ви можете приходити до нас, як регулярно, так і у вигляді майстер-класів. Навчання інструкторів йоги у Львові. Йога-тури по Україні та за кордон.

Рекламна інформація

Йога - це наука, яка впливає не тільки на свідомість, а й на підсвідомість.

Вважається, що йога працює з усіма аспектами життя: розумовим, емоційним, фізичним, духовним та психічним.

Завдяки нашим заняттям ви навчитесь здоровому способу життя, та ефективно функціонувати у зовнішньому світі.

З нашого досвіду, можемо із впевненістю сказати, що Ваше здоров’я у Ваших руках! Вже з перших занять люди відчувають позитивні зміни в собі та своєму організмі. Ніколи не пізно брати себе в руки й ставати на шлях самостійного оздоровлення свого тіла. Так, це шлях не з простих, але він 100% гарантує позитивний, довготривалий результат без побічних ефектів!

Запрошуємо на курси інструкторів йоги у Львові, які викладають два чудових, висококваліфікованих спеціалісти - Олена Бакай та Анна Оксимець.
На курсі підготовки для викладачів йоги ви навчитесь допомагати іншим долати свої перешкоди, правильно працювати зі своїм фізичним тілом, так, щоб не нашкодити здоров’ю. Освоїте навички роботи зі свідомістю, гармонізації внутрішнього стану із практичними аспектами йоги.
По закінченню курсів та успішної здачі іспитів ви отримаєте сертифікацію інструктора міжнародного зразка з правом викладання у будь-якій точці світу. Сертифікація за стандартом RYT від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International, зареєстрованої міжнародним йога-альянсом Великобританії.

Цього року у нас стартували йога-тури - чудовий варіант відпочинку з сенсом. Завдяки якому ви забудете про повсякденну рутину, знайдете гармонію з собою, відпочинете душею і тілом та наберетесь нових яскравих вражень. Це перезагрузка душі та тіла за рахунок зміни обстановки.
Ми організовуємо йога-тури по Україні та за кордон.
Не пропустіть можливість поєднати приємне з корисним в незабутній та унікальній поїздці!

Ключові слова

йога тури львів, курси інструкторів йоги, курси йоги львів, йога львів, студія йоги у львові, заняття з йоги недорого, інструктор з йоги львів, йога львів сихів, йога для початківців, йога для дітей, групові заняття йогою, індивідуальні заняття з йоги, йога для схуднення, йога для схуднення живота, силова йога, йога для вагітних у львові, йога тур в турцію, курс навчання вчителів йоги, курс для викладачів йоги, йога навчання вартість, записатись на йогу, найкращі курси інструкторів йоги

На карті

Координаты: 49.824245,24.051381

Фотогалерея

Відгуки