РОУЗ ТЕЙЛОР, СТУДІЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПОШИТТЯ ОДЯГУ

Image

Про компанію

Керівник:

Данилів Роман — директор

Дата заснування:

2010 рік

Дата оновлення профілю:

06.03.2020

Контакти

Оптимальний

Юридична адреса:  79031, м. Львів, вул. Демнянська, 26

Фактична адреса:  79031, м. Львів, вул. Демнянська, 26

Телефони:  (068) 9004520

E-mail:   rosetailor.info@gmail.com

Web-сайт:   https://rosetailor.info/ , https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/ , https://www.instagram.com/rose_tailor_roman_danyliv/

Інформація

Пропонуємо:
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПОШИТТЯ ОДЯГУ НА ЗАМОВЛЕННЯ
- костюми;
- костюми на весілля;
- костюми для подорожей;
- смокінги;
- сорочки;
- фраки;
- маринарки;
- пальто;
- куртки ( зі шкіри оленя, страуса);
- желетки;
- брюки.

КОСТЮМИ РУЧНОЇ РОБОТИ
ЕЛІТНІ ЧОЛОВІЧІ АКСЕСУАРИ
- ремені з крокодила, оленя, італійської шкіри;
- авторські пряжки;
- метелики;
- галстуки.

ШКІРЯНЕ ВЗУТТЯ
ПОСЛУГИ СТИЛІСТА
ВИЇЗД КРАВЦЯ ДО ЗАМОВНИКА
ТКАНИНИ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

Крім того, у нашому салоні Ви можете придбати і багато готових екслюзивних речей: костюми, піджаки, сорочки, куртки, пальто, джинси, взуття, ремені, галстуки та інші аксесуари.

На сьогоднішній день у світі бізнесу дуже важливо вміти піднести самого себе. Щодня люди оцінюють Вас і Вашу компанію. Найчастіше подібні оцінки засновані на вашій зовнішності. Від того чи правильно був вибраний ваш образ, залежить, яке враження ви справите на оточуючих.

Тому якщо Ви бажаєте виглядати стильно, актуально та підкреслити свій відповідний статус, Вам однозначно варто звернутись у імперію одягу ”Роуз Тейлор”. Адже ми чудово знаємо, що вдало пошитий класичний костюм для ділової людини - це яскраве враження на колег та партнерів, а тому гарантія успіху!

Надаємо послуги з індивідуального пошиття чоловічого одягу: костюми, піджаки, пальто, брюки, сорочки, краватки.
Найголовніша перевага індивідуального пошиву - їх ідеальна посадка. Ви маєте бездоганний зовнішній вигляд і абсолютний комфорт. Послуга відповідає всім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. Для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях.

Пропонуємо послуги стиліста, який допоможе знайти свій індивідуальний стиль, а також розповість як за допомогою одягу і аксесуарів можна змінити себе і відношення людей до вас.

Кожен клієнт для нас - неповторна особистість, тому гарантуємо індивідуальний підхід.

Зроби крок на зустріч своєму стилю та будь успішним, разом із ”Роуз Тейлор”!

магазин чоловічого одягу київ, чернівці, одеса, дніпро, вінниця, житомир, закарпаття, ужгород, мукачево, костюм на замовлення, пошиття чоловічих костюмів, замовити пошиття піджака, брендовий чоловічий одяг, послуги стиліста ціни, чоловічий костюм для подорожі, ремені зі шкіри крокодила, авторський ремінь купити, шкіряний пояс ціна, прокат смокінгу, костюм двійка, костюм трійка львів, пошиття чоловічих брюків, пошиття штанів на замовлення, чоловічі костюми преміум класу, піджак в клітинку купити, пошиття чоловічого пальто, брендові чоловічі куртки, купити чоловічі аксесуари, шоу рум чоловічого одягу, чоловічі костюми львів

На карті

Координаты: 49.797975, 24.028637

Відгуки