ЛА СПЕРАНЦА, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ

Про компанію

Керівник:

Дорошенко Лілія Богданівна — Директор

Дата оновлення профілю:

09.01.2024

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  79068, м. Львів, вул. Польна, 1

Телефони:  (067) 9958273

E-mail:   lasperanza.lviv@gmail.com , d.lilichka@gmail.com

Інформація

Продукція, послуги

Абонентське юридичне обслуговування
Наші юристи здійснюють юридичний супровід діяльності Клієнта за наперед домовлену вартість.

Вирішення судових спорів
Наша команда у сфері вирішення спорів супроводжує велику кількість судових процесів, розробляючи максимально ефективні методи досягення результату. Ми кваліфіковано виконуємо: підготовку правової позиції, написання позову, роботу в засіданні, роботу з примусового виконання.

Договори
Складання та правовий аналіз договорів.

Державні закупівлі
Допомога Замовникам і Учасникам
ProZorro – електронна система публічних закупівель
Як працювати Замовнику? Як стати Учасником?
ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ - готуємося працювати по-новому
Організація та участь у публічних закупівлях

Реєстраційні процедури ”під ключ”
Юридичне сприяння при створенні, реорганізації, припиненню юридичних осіб та Фізичних осіб-підприємців.
ТзОВ ”під ключ” за 3 дні.
Корпоративні права
Реорганізація, купівля-продаж корпоративних прав та готових фірм.
Підготовка внутрішніх нормативних та інших корпоративних документів.

Земельне право
Правовий супровід масштабних проектів, що пов’язані із землевідведенням.

Нерухомість
Судові спори що до прав на об’єкти нерухомості. Узаконення самочинного будівництва.
Оренда комунального, державного та приватного майна. Судові спори з питань оренди.

Податкові спори
Юридичні консультації з різних питань оподаткування та його структуризації.
Оперативне вирішення податкових спорів.

Митні спори
Порушення митних правил.
Коригування митної вартості товарів.

Спадкове право
Супровід процедури оформлення спадщини, врегулювання суперечок пов’язаних із прийняттям спадщини.
Судові спори з питань спадкування.

Трудове право
Кадрова документація, корпоративна політика
Трудові спори.

Сімейне право
Розлучення, розподіл майна, встановлення батьківства та позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів.

Інформаційна розвідка
Дана послуга включає в себе збір юридично значущої інформації про потенційних або фактичних контрагентів чи конкурентів Замовника по заданих ним параметрах.

Інтелектуальна власність
Реєстрація та захист прав на інтелектуальну власність.

Рекламна інформація

Юридична компанія ”La Speranza” є однією з провідних компаній, що найбільш динамічно розвивається на ринку юридичних послуг України

Найкращим доказом правильного вибору є стабільно прогнозовані результати, які отримують клієнти за нашою допомогою, оскільки ми не просто юридична компанія, а команда професіоналів, яка допоможе вирішити найскладніші питання і задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.

Наша компанія має штатних і позаштатних досвідчених юристів та адвокатів, здійснює комплексне юридичне, консультаційне, організаційне та інформаційне супроводження корпоративної, господарської, фінансової, адміністративної діяльності українських та іноземних юридичних і фізичних осіб.

Двоє партнерів відповідають за злагоджену роботу всього колективу.

Вдало поєднуючи світові стандарти ведення юридичної практики з ґрунтовними знаннями специфіки місцевого ринку, а також гнучкий підхід до роботи з чітким розумінням потреб клієнтів, ми захищаємо їхні інтереси та сприяємо їхньому успіхові.

Комплекс послуг включає в себе повноцінний юридичний супровід всіх видів діяльності клієнта (від створення підприємницької структури, супроводження її господарсько-виробничої діяльності до її ліквідації, в тому числі в межах судової чи позасудової процедури банкрутства), представництво інтересів клієнта в органах державної влади і місцевого самоврядування, юридичну оцінку спірних ситуацій та рекомендації щодо шляхів їх вирішення, експертизу господарських договорів та внутрішньої документації клієнтів з метою приведення їх у відповідність до чинного законодавства України, досудове врегулювання розбіжностей з контрагентами, участь у ділових переговорах з партнерами, захист інтересів у всіх інстанціях господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції, супроводження виконавчого провадження до моменту повного реального виконання рішення суду, консультації з питань господарського, податкового, цивільного, кримінального та інших галузей права.

Багатий досвід талановитої та динамічної команди дозволяє надавати високоякісні юридичні послуги у ключових галузях бізнесу, таких як сільське господарство, автомобілебудування, банківська справа та фінанси, харчова промисловість, інформаційні технології, страхування, нерухомість та будівництво, телекомунікації.

Ми надаємо повний набір юридичних послуг, водночас пропонуючи індивідуальні інноваційні рішення. Завдяки компетенції та досвіду ми зосереджуємося на всіх основних галузях права та бізнесу. Зокрема, йдеться про фінансове право, корпоративне право, злиття та поглинання, торгівельне право та міжнародну торгівлю, вирішення спорів, трудові відносини, нерухомість та будівництво, податкове та митне право.

Ми завжди прагнемо знайти оптимальне рішення, що поєднує питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей, які переслідує клієнт. Ми уважно вивчаємо специфіку бізнесу і прислухаємося до побажань клієнта, усвідомлюючи, що розрив між юридичною і економічною складовими не сприятиме розвитку його проектів.

Ми співпрацюємо з державними та управлінськими структурами, юридичними та інформаційними фірмами, громадськими та науковими організаціями, аудиторськими фірмами по всій території Україні, що дозволяє нам надавати допомогу у вирішенні завдань будь-якої категорії складності та залучати висококваліфікованих фахівців з різних галузей знань з метою комплексного та всебічного вирішення проблеми клієнта.

Юристами приймається до уваги різноманітність аспектів проблеми, яка може виникнути у клієнта на будь-якому етапі його діяльності, у зв’язку з чим відпрацьований індивідуальний підхід до аналізу і вирішення виниклої проблеми в рамках законності в залежності від можливостей клієнта, його інтересів і пріоритетів.

Практичні рішення та реалістична оцінка ризиків - те, чим ми відомі і завдяки чому нас вибирають на ринку юридичних послуг України.

Ми завжди раді Вам допомогти!


З повагою,
Юридична компанія ”La Speranza”

Види діяльності

82.20 — Діяльність телефонних центрів

96.02 — Надання послуг перукарнями та салонами краси

63.99 — Надання інших інформаційних послуг

69.20 — Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування

69.10 — Діяльність у сфері права

82.11 — Надання комбінованих офісних адміністративних послуг

На карті

Координаты: 49.828938,23.992184

Відгуки