Р-Т КОМПАНІ, ТОВ

Про компанію

Керівник:

Кравчук Руслан Вікторович — директор

Дата оновлення профілю:

19.10.2016

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

Юридична адреса:  07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Залізнична, 8

Фактична адреса:  07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Залізнична, 8

Телефони:  (097) 9757709(044) 2239529

E-mail:   r-tcompany@ukr.net

Інформація

Продукція, послуги

Основним напрямком діяльності компанії «R-Tcompany» є виготовлення ексклюзивних виробів з натуральної деревини: сходи, двері, вікна, кухні, вітальні, передпокої, гардеробні, спальні, кабінети, шафи-купе, нестандартні елітні меблі, ексклюзивні елементи інтер’єрів, підлогове покриття таке як паркет художній і щитової, паркетна дошка.
Також, нашим напрямком є надання наступних послуг:
- Дизайн та проектування інтер’єрів;
- Вироби з акрилового і кварцового каменю;
- Вітражі;
- Металоконструкції та ковані вироби;
- Різьба ручна і ЧПУ.

Рекламна інформація

При замовленні виготовлення ексклюзивних меблів наші фахівці, уважно вислухавши Ваші побажання, допоможуть вибрати вид вироби, яке підкреслить достоїнства вашого будинку. Ми підкажемо варіанти прикраси та оздоблення Вашого інтер’єру, щоб забезпечити гармонію зовнішнього вигляду і довговічність. При виборі деревини для Ваших виробів, ми розповімо про особливості кожного виду дерева і допоможемо підібрати найкращий варіант!
Замовляючи меблі у компанії «R-Tcompany» покупець може розраховувати на кваліфіковану консультацію технолога і дизайнера. Вся продукція виготовляється відповідно до побажань замовника, розробка дизайну і проекту виробів згідно габаритними розмірами приміщення. Документація проекту включає в себе: креслення майбутнього столярного вироби, специфікацію по фурнітурі, графік виробництва і монтажу, вартість проекту і умови оплати.
Вся продукція, випущена на замовлення, супроводжується гарантією. Елітні меблі та предмети інтер’єру з дерева, створені майстри компанії «R-Tcompany» стануть прикрасою вашого будинку.
Виготовлення виробів включає в себе повний цикл виробництва, починаючи від розпилювання круглого лісу, його сушіння і закінчуючи готовими виробами. Це дозволяє контролювати всі етапи виробництва, мінімізує шлюб і недоліки в столярних виробах і меблів.
Ми використовуємо високоякісні матеріали, комплектуючі та фурнітура провідних виробників, різноманітні технології фарбування дозволяють нам реалізувати будь-які творчі ідеї в інтер’єрах приміщень, для їх меблювання.
За роки роботи в нашій компанії «R-Tcompany» склався професійний творчий колектив. У розпорядженні якого сучасне обладнання. Що дозволяють втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.
На сьогоднішній день ми можемо з упевненістю говорити про те. Що нам під силу проектування і виготовлення будь-яких ексклюзивних виробів.

Ключові слова

меблі під замовлення, сходи, двері, вікна, кухні, гардеробні, шафи, шафи купе, вітрини, вітальня, комоди, спальня, ліжко, тумба, шухляда, креденс, стілажі, винний стілаж, паркет, щитовий паркет, художній щитовий паркет

Види діяльності

16.23 — Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів

16.24 — Виробництво дерев’яної тари

74.10 — Спеціалізована діяльність із дизайну

16.22 — Виробництво щитового паркету

16.10 — Лісопильне та стругальне виробництво

38.32 — Відновлення відсортованих відходів

43.32 — Установлення столярних виробів

46.73 — Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

46.90 — Неспеціалізована оптова торгівля

16.29 — Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння

31.02 — Виробництво кухонних меблів

31.01 — Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі

31.09 — Виробництво інших меблів

На карті

Координаты: 50.523863,30.823564

Відгуки