LADING.EU, ТРАНСПОРТНА БІРЖА

Image

Про компанію

Керівник:

Федоренко Андрій Степанович — директор

Дата оновлення профілю:

02.06.2020

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 3

Фактична адреса:  79035, м. Львів, вул. Пимоненка, 3

Телефони:  (067) 3404104

E-mail:   info@lading.ua

Web-сайт:   https://lading.eu/ , https://www.linkedin.com/company/ladingeu , https://www.facebook.com/Lading.ua/

Інформація

Завдяки унікальному функціоналу на транспортній платформі Lading розміщуються лише актуальні замовлення на перевезення вантажів.

Вся робота з транспортними Заявками повністю автоматизована та діджиталізована. Система самостійно розраховує відстані, об’єми, маси і допомагає визначати вартість кожного перевезення. Штучний інтелект системи допоможе автоматично підібрати вигідне зворотнє завантаження. Замовники та Виконавці перевезення взаємодіють між собою безпосередньо – всі комунікації та оплати відбуваються напряму. Оформлення Заявки на перевезення триває лічені секунди та не потребує жодних додаткових телефонних узгоджень.

Щоб почати роботу в системі Lading необхідно:
1) Зареєструватись на нашому офіційному сайті;
2) Пройти верифікацію службами Lading;
3) Отримати доступ до системи.

Потребуєте послуги надійних Перевізників та цінних Замовників? Транспортна платформа Lading допоможе Вам знайти один одного!

Lading.eu - цифрова транспортна платформа нового покоління на ринку вантажних перевезень Європи, яка є доступним, простим та зручним інструментом для ефективної співпраці між Замовником та Перевізником на динамічному спотовому ринку автомобільних вантажних перевезень.

Ми спростимо вам процес пошуку ефективних логістичних рішень, роботу транспортних логістів, менеджерів та диспетчерів компаній, адже на нашій платформі представлена завжди актуальна, достовірна та повна інформація замовлення на перевезення вантажу.

Учасники Lading.eu - це перевізники, експедитори, власники вантажів, які проходять верифікацію та перебувають під постійним моніторингом інспекційної служби сервісу, тому можете бути впевнені у високій інформаційній безпеці нашої платформи.

Гарантуємо, що всі перевезення, виконані з використанням функціоналу сервісу, будуть оплачені.

Будьте завжди на крок попереду конкурентів з транспортною платформою Lading.eu!

сайт для перевізників, вантажні перевізники в україні, сайт пошуку перевізників, платформа вантажних перевезень, пошук вантажів по європі, групи перевізників, замовлення перевезень по україні, вантажі по україні, вантажоперевезення по європі, транспортна біржа, транспортні біржі, біржа вантажних перевезень, міжнародні перевезення вантажів, вартість вантажних перевезень за км, вантажі для бусів, перевезення вантажів мікроавтобусом, грузові перевезення по україні, машини для вантажоперевезень недорого, ціни на перевезення вантажів, транспортні послуги для перевізника, власники вантажів, логістичні послуги недорого, автомобільні перевезення вантажів, автоперевезення вантажів замовити, біржа транспортних замовлень

Види діяльності

63.12 — Веб-портали

46.73 — Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням

46.74 — Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього

47.52 — Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах

49.41 — Вантажний автомобільний транспорт

52.29 — Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту

62.01 — Комп’ютерне програмування

На карті

Координаты: 49.8093112, 24.0645364

Фотогалерея

Відгуки