ТД КПД ІНЖИНІРІНГ, КОМПАНІЯ

Логотип — ТД КПД ІНЖИНІРІНГ, КОМПАНІЯ

Про компанію

Керівник:

Мінченко Світлана Мусіївна — директор

Дата оновлення профілю:

09.01.2024

Графік роботи

Пн:  09:00 — 18:00

Вт:  09:00 — 18:00

Ср:  09:00 — 18:00

Чт:  09:00 — 18:00

Пт:  09:00 — 18:00

Сб:  09:00 — 13:00

Контакти

VIP-пакет

Юридична адреса:  61145, м. Харків, вул. Заліська, 5, к. 92

Фактична адреса:  61145, м. Харків, вул. Заліська, 5, к. 92

Телефони:  (050) 1433133(063) 1290673(057) 7010452

E-mail:   sale17@tdkpd.com

Web-сайт:   https://tdkpd.com/

Інформація

Продукція, послуги

Наша компанія працює в наступних напрямках:

1) Проектування, виробництво і монтаж швидкомонтованих мобільних будівель і споруд різних типів (металокаркасний, БМЗ/ЛСТК, каркасно-тентовий, повітроопорний, пневмокаркасний) та різних сфер застосування:
- освіта (накриття різних спортивних майданчиків, швидкобудуюємі мобільні спортивні зали, склади, мобільні стійки, огорожі, навіси);
- транспорт (авіаційні ангари, морські порти, ангари для великої техніки, ремонтні бокси, мийки, СТО);
- спорткомплекси (накриття для футбольних полів, тенісних кортів, фітнес клубів, басейнів, аквапарків і т.п.);
- ресторанний і готельний бізнес, виставки (літні майданчики для барів та ресторанів, мобільні конструкції для виїзних заходів - День Поля, кейтеринг, дитячі свята, корпоративи, ювілеї та інші урочистості, намети для баз відпочинку та літніх таборів);
- аграрний сектор (ангари для техніки, сховища, склади, гнучкі акумуляційні баки для води, добрив та інших рідин, мембрани для збору і зберігання біогазу);
- промисловість (будівлі промислових підприємств, виробничі ділянки, допоміжні будівлі, будівлі енергетичного призначення і т.д.);
- армія і МНС (намети військові та МНС, мобільні КП і штаби, мобільні дезактиваціні намети, польові наметові табори, польові шпиталі, ангари для техніки різних родів військ, гнучкі акумуляційні баки, ремонтні бокси, мийки).
Нестандартні розміри та форми. Розглядаємо варіанти субпідряду.

2) Підбір та постачання устаткування для систем резервного енергопостачання підприємств;
3) Комплексні інжинірингові рішення.

Рекламна інформація

Компанія ТОВ ”ТД КПД ІНЖИНІРИНГ” вже понад 20 років займається проектуванням, виробництвом та монтажем мобільних, швидкомонтованих будівель та споруд. Наша компанія входить до ТОП-8 на ринку України.

Компанія ТОВ ”ТД КПД ІНЖИНІРИНГ” - це перший вибір для тих, хто шукає надійного партнера у сфері виробництва та монтажу високоякісних, ефективних і стильних конструкцій для різних потреб.

Наші переваги:

1) Технологічний лідер: Ми націлені на застосування найновітніших технологій в галузі виробництва швидкомонтованих будівель. Наші фахівці постійно вдосконалюють процеси, щоб забезпечити найкращі результати для клієнтів.

2) Індивідуальний підхід: Розуміємо, що кожен проект унікальний. Наша команда детально з’ясовує ваші потреби та вимоги, а потім створює персоналізоване рішення, яке повністю задовольняє ваші очікування.

3) Широкий асортимент продукції: Виробляємо швидкомонтовані будівлі та споруди різних типів, включаючи офісні приміщення, торгові центри, склади, житлові будинки, а також спеціальні конструкції для застосування в різних сферах.

4) Якість та надійність: Наша компанія дотримується найвищих стандартів якості на всіх етапах виробництва. Матеріали, які ми використовуємо, перевірені часом і забезпечують довгий термін служби будівлі.

5) Екологічна відповідальність: Ми прагнемо знизити негативний вплив на навколишнє середовище, тому використовуємо енергоефективні технології та стежимо за екологічними показниками на всіх етапах виробництва та експлуатації.

6) Швидкість монтажу: Наша команда досвідчених спеціалістів забезпечує оперативний монтаж швидкомонтованих будівель без втрати на якості. Це дозволяє вам значно зекономити час і гроші.

7) Цінова доступність: Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни нашої продукції, що робить її доступною для широкого кола клієнтів.

Будь-який проект - від невеликої будівлі до масштабної споруди - ми здатні реалізувати з максимальною увагою до деталей та прагненням до виняткової якості. Зв’яжіться з нами вже сьогодні, і ми допоможемо втілити ваші ідеї у реальність з найкращим результатом для вас і вашого бізнесу.

Обираючи ТОВ ”ТД КПД ІНЖИНІРИНГ” - ви обираєте надійного партнера у світі швидкомонтованих будівель та споруд!

Ключові слова

виробник швидкомонтованих мобільних споруд, монтаж швидкомонтованих мобільних будівель, обслуговування компресорного обладнання харків, комплексні інжинірингові рішення, повітроопорні споруди в україні, постачальники обладнання для стисненого повітря, наметів, тентів, технічне обслуговування компресорів в харкові, постачальники промислового обладнання, купити пневмокаркасні споруди, купити надувний мобільний павільйон, швидкомонтовані мобільні будівлі та споруди, збірно-розбірні конструкції, мобільні генератори, ангари для техніки, сховища, мобільний склад, мобільний ангар, модульний склад, обладнання для стисненого повітря, модульні конструкції, намети для армії, повітроопорні споруди, конструкції, проектування наметів, складів, будівництво ангарів та бмз, каркасно тентові конструкції, монтаж наметів, проектування шатрових конструкцій, надувні ангари, монтаж складів, виробництво шатрових конструкцій, будівництво тентових ангарів, монтаж шатрових конструкцій

Види діяльності

71.20 — Технічні випробування та дослідження

71.12 — Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

71.11 — Діяльність у сфері архітектури

46.74 — Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього

46.14 — Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками

43.99 — Інші спеціалізовані будівельні роботи

43.29 — Інші будівельно-монтажні роботи

43.22 — Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування

42.99 — Будівництво інших споруд

41.20 — Будівництво житлових і нежитлових будівель

41.10 — Організація будівництва будівель

33.20 — Установлення та монтаж машин і устатковання

33.19 — Ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання

33.12 — Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення

28.13 — Виробництво інших помп і компресорів

28.12 — Виробництво гідравлічного та пневматичного устатковання

25.11 — Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій

Філії, представництва

м. Долина, Івано-Франківська обл.

На карті

Координаты: 50.007147,36.215249

Фотогалерея

Відгуки